Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Mah,cu unii dintre voi m-am intalnit personal cu altii nu.Privind strict posturile voastre de ieri si azi se poate trage concluzia ca aveti ceva personal unul cu celalat.Nu vreti voi sa va intalniti deseara intr-un birt sa va discutati problemele?Eu platesc consumatia! :lol: Ieri mi-au sters si mie un post pe "motociclisti in timpul liber",acu'ce sa fac?Ma doare la 3 m in fata,nici acolo.Mare tragedie.Imi depinde viata,job-ul,bunastarea familiei de postul ala?Nu-si rupe Nitru bascula in ele posturi.Amu voi faceti ce vreti,ce va face sa va simtiti mai bine!

 

daaaaa! sa fim o comunitate

nu cred ca asta va fi vreodata in BH, daca se tot fac bisericute

drumuri mai bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sfatu meu: Get a life !!! valabil pentru toti care se simt frustrati de impartialitatea forumului

deci asta este secretul cu al carei metoda ai reusit tu sa treci peste frustrari :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bisericute tot timpul vor fi.e de asteptat... nu toti suntem enduristi, choperisti etc..

dar.. toti avem aceasi pasiune.si cand e vorba de lucruri serioase ar trebui sa fim uniti si sa lasam raca deoparte.

fiecare dintre noi are si bune si rele.incetati cu mistocaria cand se vb de lucruri serioase.

eu am vrut sa fac lururile putin mai organizate aici pe bihor,cu topicuri pined etc

si am vrut sa o fac cu voi pentru ca nu e vb de mine ce de toti aici.si ati inceput cu caterninca.

atunci daca nu va preocupa stare si ordinea din forumul asta va rog sa nu va mai implicati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine?.....ii ceva nou?

Bah astia cu posturile lor........daca eu as fi moderator....numa pumni igura v-as da si picioare in fund.......dar nu sunt!

huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1

Si eu vrea numele cu verde cum are gixxer in josul pagini!!!!!!:lol:)))))

Ai 10% warn?hahahahahaha eu am 20 si m-au si scos o saptamana......ce tot va laudati....Sa va vad pe sosea si apoi mai vb!

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu tot scriu si nu mi apar posturile

oare cine mi le sterge?? :lol: :lol:

 

scuzati de intarziere

 

eu unu as supune la vot cine sa fie inscaunat moderator

 

si as vota ca dna SFETER sa fie MODERATOARE

 

luci alek si guru 2 (viorica) m as baga si eu in concursul vostru, as castiga dar mie ca lumea nu stie de gluma si trecem pe jigniri si .......

deci mai bine stau in banca mea

 

Repsolica bafta la concurs, dc ti dau astia ban iar iti face fratele tau iar cont. BAFTA tuturor concurentilor :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleck…te-am crezut baiat mai destept.

Nu stiu cum sa va explic sa intelegeti: NU-I FORUMU’ VOSTRU !!!

Aleck, e adevarat ca ai dreptul sa scrii ce vrei si unde vrei pe forum, dar nu te amagi singur: aici nu e democratie.

E un fel de monarhie. Adica forumu asta are un proprietar care face ce vrea, fara sa dea socoteala sau explicatie la nimeni. Si daca owneru sau adminu forumului si-a pus moderator, nu inseamna ca tre sa dea explicatii la nimeni de ce a facut-o.

Si tot asa...nici moderatorul...sa iti dea explicatie tzie... Daca ai baga bani aici, poate ai avea dreptul sa ceri explicatii.

Ceea ce faci tu acuma e exact ce faceau suporterii Stelei anul trecut cand scandau : Jos Gigi!!! Adica dadeau din gura degeaba ca nu i-a bagat nimeni in seama si pana la urma cand au exagerat le-au si bagat interdictie pe stadion.

PLM...deci tu, care stai in tribuna pe ultimu rand, si nici macar nu ti-ai platit biletu de intrare...ai vrea sa faci regulile???

Sfatu meu: Get a life !!! valabil pentru toti care se simt frustrati de impartialitatea forumului

 

 

THIS IS IT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cica se vroia ca moderatorul de la fiecare comunitate moto regionala sa fie unu respectat de acea comunitate , dorit si impartial :D)

 

 

ar trebui pus un moderator care sa nu aiba treaba cu motociclismu :lol:

 

 

Repsolica bafta la concurs, dc ti dau astia ban iar iti face fratele tau iar cont. :lol:

 

 

Cele mai epice postari :lol: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica
eu tot scriu si nu mi apar posturile

oare cine mi le sterge?? :lol: :lol:

 

scuzati de intarziere

 

eu unu as supune la vot cine sa fie inscaunat moderator

 

si as vota ca dna SFETER sa fie MODERATOARE

 

luci alek si guru 2 (viorica) m as baga si eu in concursul vostru, as castiga dar mie ca lumea nu stie de gluma si trecem pe jigniri si .......

deci mai bine stau in banca mea

 

Repsolica bafta la concurs, dc ti dau astia ban iar iti face fratele tau iar cont. BAFTA tuturor concurentilor :lol:

hehehehehehehhe bang dang dang bang :D))

 

am yo fanii mei ... votati repsolica pt o schimbare votati repsolica pt eliberare :D)

Mesaj completat

pe mine m-ar interesa mai mult ce-i cu Black Eagles Bikers asta, ca nu am auzit

adica vulturii negri motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehehehehehehhe bang dang dang bang :lol:))

 

am yo fanii mei ... votati repsolica pt o schimbare votati repsolica pt eliberare :lol:)

Mesaj completat

 

adica vulturii negri motociclisti

 

thank you for the translation.

i only wanted to know if there is a new bikerclub or what.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultimul meu post pe topicu asta.

vorba lui soso .... omenie nu e

omenie zici ? cand de cand ai aparut cu noua investitura numa "cearta" si warn si posturi sterse culmea majoritatea de la discutii despre nu conteaza ce ? ca parte obiectiva nimic nu s-a schimbat in comportamentul nic unuia dintre membrii acestei comunitati...nimeni nu s-a comportat mai agresiv sau mai ofensator decat alte dati cand nu era "paznicu" aci si toate s-au rezolvat de la sine intr`un fel sau altul ... tu vorbesti de omenie cand singuru lucru care l-ai facut a fost sa muti nite topicuri in sus si sa creezi starea asta ? ( care de alte mie imi place ) ... omenie si poate asa zisa maturitate de care incerci dar nu reusesti sadai dovada era sa incerici sa le explici amican lca de la om la om sau prieten la prieten fara sa incepi sa iti arati "muschii" in ale moderatului , si tocmai tu ne ici de omenie ?? nu stii ce e aia insemana si vorbesti fara sa sti despre ce incerci sa scrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iara va improscati cu cãcat !

chiar nu inteleg ce dreaq aveti!

daca se leaga careva de unu dintre voi ( trupa de soc ) sau fereasca sfantu primiti warn ferbe sanjele`n vinele alea latine si pusca si matu gros in voi da la temperatura si miros... dar daca voi va gãscãtiti si footeti topic dupa topic cu desteptaciunea ce refuleaza din voi prin intermediul postari pe fiesce topic, postari pline de cuvinte elevate, ornate cu expresii si prescurtari numai de voi DESTEPTII stiute ( creca aveti voi un cod al vostru prin intermediul caruia va stabiliti strategii la jocurile si lumile paralele in care traiti ), postari inutile care-si au locul pe un messenger ( vezi yahoo...) dupa parerea mea!

 

Da NOOOOOOO ce sunteti voi? latini =rRomani! no bine atunci! de ce ar fi diferit traficul pe un forum in rRomania fata de traficul auto din aceeasi tarisoara rRomania?!?!?!? ii vad si ii vedeti toooti de pe motociclism.ro pa cocalarii, pitiponcii si descreieratii cu BMW-uri ( astia-s majoritatea) care asa circula pa drumurile publice de gandesti ca`s pa tarlaua lu` maika lor!!!! ( n-am nika cu detinatorii de BMW conducatori auto cu experienta la volan, respectuosi in trafic, civilizati !!!! )

 

ma rahati cu oki ! pana cand si pa un nenorocit de forum care ar trebui sa existe pentru a socializa ( a se intelege ajutor, schimb opinii, etc nu chat deasta eftin!! ) voi va footeti in coor unu pa altu, ce respectu` polii in trafic vreti? ca tat de asta vii fricala Toti! ... si nu va duca dracu` acolo la el in linghispir!!!

 

io daca as fi pt o zi presedinte ... aci pa bihor nici pepe da post, topic, user, neam, pretin sau orice altceva legat de trupa de soc nu ati mai gasi!

dupa aia as merge si v-as da foc la motoare sa nu mai aveti nici o legatura cu motociclismul ... astfel as eradica eu acest fenomen de cocalareala care nu se mai termina si vad ca nu are limite!

 

ma scuzati! ... parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - daca va amintiti bine,s-a votat felul in care sa fie alesi moderatorii,asa ca nu va mai ofticati

2 - adevaru-i ca gixer a profitat putin de noua "putere" atribuita ,da tre sa recunoasteti ca si voi ati sarit la gitul ui mai rau ca lupii,de parca el ar fii vinovat pt tot ce-i pe forumu asta

3 - vorba mea "vaisamar"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iara va improscati cu cãcat !

chiar nu inteleg ce dreaq aveti!

daca se leaga careva de unu dintre voi ( trupa de soc ) sau fereasca sfantu primiti warn ferbe sanjele`n vinele alea latine si pusca si matu gros in voi da la temperatura si miros... dar daca voi va gãscãtiti si footeti topic dupa topic cu desteptaciunea ce refuleaza din voi prin intermediul postari pe fiesce topic, postari pline de cuvinte elevate, ornate cu expresii si prescurtari numai de voi DESTEPTII stiute ( creca aveti voi un cod al vostru prin intermediul caruia va stabiliti strategii la jocurile si lumile paralele in care traiti ), postari inutile care-si au locul pe un messenger ( vezi yahoo...) dupa parerea mea!

 

Da NOOOOOOO ce sunteti voi? latini =rRomani! no bine atunci! de ce ar fi diferit traficul pe un forum in rRomania fata de traficul auto din aceeasi tarisoara rRomania?!?!?!? ii vad si ii vedeti toooti de pe motociclism.ro pa cocalarii, pitiponcii si descreieratii cu BMW-uri ( astia-s majoritatea) care asa circula pa drumurile publice de gandesti ca`s pa tarlaua lu` maika lor!!!! ( n-am nika cu detinatorii de BMW conducatori auto cu experienta la volan, respectuosi in trafic, civilizati !!!! )

 

ma rahati cu oki ! pana cand si pa un nenorocit de forum care ar trebui sa existe pentru a socializa ( a se intelege ajutor, schimb opinii, etc nu chat deasta eftin!! ) voi va footeti in coor unu pa altu, ce respectu` polii in trafic vreti? ca tat de asta vii fricala Toti! ... si nu va duca dracu` acolo la el in linghispir!!!

 

io daca as fi pt o zi presedinte ... aci pa bihor nici pepe da post, topic, user, neam, pretin sau orice altceva legat de trupa de soc nu ati mai gasi!

dupa aia as merge si v-as da foc la motoare sa nu mai aveti nici o legatura cu motociclismul ... astfel as eradica eu acest fenomen de cocalareala care nu se mai termina si vad ca nu are limite!

 

ma scuzati! ... parerea mea!

pe tine iar te-au violat colegii de celula si te simti nasol cand esti pe jos la trecerea de pietoni si te stropeste unu cu BMW`u :lol:?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu le place comunismu`?!?! duca-sa pa forumu` facut da ei din banu` lor sau a maiki lor!

tie cred ca raceala ti-a ars din neuroni :lol: .... nu are de-a face cu forumu ci cu a spune ceva si actiuniel sa arate altceva ...daca nici acu nu te-ai prins , iti desenez :lol:

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...