Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Care mergeti pe weekend pe la Vartop?Cica ii ceva sarbatoare a zapezii.As zice a bolovanilor pe partie da nah.Dati de stire ,facem o intalnire de sambata,motociclisti pe omat bem si un vin fiert.

 

 

eu am vrut sa merg la vartop dar daca va fi sarbatoare nici vorba....anul trecut am prins "sarbatoarea" ... bataie pe partie si nici nu se putea misca de multime. iar parcarea...cu 3-4 km inainte, pe marginea drumului. cine merge, distractie placuta, eu o iau in alta directie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am vrut sa merg la vartop dar daca va fi sarbatoare nici vorba....anul trecut am prins "sarbatoarea" ... bataie pe partie si nici nu se putea misca de multime. iar parcarea...cu 3-4 km inainte, pe marginea drumului. cine merge, distractie placuta, eu o iau in alta directie.

 

 

Daca schizezi intre orele13-14 cand lumea e la masa si dupa ora 17 pana la 20 nu ai treaba cu coada de la telescaun.Ideea era sa ne intalnim la un pahar de vin fiert.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca te opreste politia, asa pt un control de rutina: Talon,Asigurare si merge in spatele motorului ???

Ce spui ? Stati Âşefu ca... Hrrºº o flegmă Âşi stergi cu degetu pe număr că ai ceva murdărie ....de bandă adezivă Âşi spui pintre dinți : Tâmpiții drac'ului aruncă benzi pe Âşosea să se lipeasca la oameni cumsecade pe numere.Huaaaaaa ! ;)

Bah............tu vorbesti........care m-au pus la test in exotic?

huaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

a mai primit careva mesajul asta?

Dear, i.bod!

 

There are viruses' activities from your computer! Highly recommend you to scan your computer for malicious and potentially unwanted software. If you do not follow this, I will have to make a complaint to your Internet Service Provider with attached log file (your IP address, etc.). If you want to find a report about your computer's security and solve every problem with it, please click here:

 

http://www.total-scan.com/detected/i.bod

 

This is an online service that you can use for free spyware removal. Use it to scan your computer to help protect, clean, and keep your computer running at its best. Use the free scan to check for and remove viruses, spyware, and other potentially malicious software and to find vulnerabilities or shortcomings in your Internet security.

 

Thank you. Yours truly, Edmond Taylor.

 

Oare sa anunt administratorii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

a mai primit careva mesajul asta?

Dear, i.bod!

 

There are viruses' activities from your computer! Highly recommend you to scan your computer for malicious and potentially unwanted software. If you do not follow this, I will have to make a complaint to your Internet Service Provider with attached log file (your IP address, etc.). If you want to find a report about your computer's security and solve every problem with it, please click here:

 

http://www.total-scan.com/detected/i.bod

 

This is an online service that you can use for free spyware removal. Use it to scan your computer to help protect, clean, and keep your computer running at its best. Use the free scan to check for and remove viruses, spyware, and other potentially malicious software and to find vulnerabilities or shortcomings in your Internet security.

 

Thank you. Yours truly, Edmond Taylor.

 

Oare sa anunt administratorii?

 

Si eu am primit cred ca e spam din moment ce nu-i trimis de la Moderatori sau admin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu anunti moderatorii ca o sa primesti ban, din moment ce ai postat linkul ala posibil infectat cu virus.

Oricum...ala e spam 100%, nu inteleg ce dubii ai tu .

;) :)

Mesaj completat

Sunt familiar cu motocicletele cu viteze deoarece am cateva mii de km facuti in vara aceasta , diferenta e ca acum imi voi cumpara ceva mai puternic.

Deci ai facut mii de km cu motociclete de viteza dar acum vrei ceva mai puternic??? Iti iei Hayabusa cu turbo? sau Y2K? sau motocicleta cu care a concurat Rossi anul trecut in MotoGP?

Tu cand zici motociclete de viteza...la ce te referi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu anunti moderatorii ca o sa primesti ban, din moment ce ai postat linkul ala posibil infectat cu virus.

Oricum...ala e spam 100%, nu inteleg ce dubii ai tu .

;) :)

 

Nu m-ai inteles. Nu am niciun dubiu ca e spam. Eu intrebam doar daca sa-i spun si adminului de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-ai inteles. Nu am niciun dubiu ca e spam. Eu intrebam doar daca sa-i spun si adminului de treaba.

 

trimite un mail la admin in care sa fie si mesajul primit si de la cine l-ai primit.

oricum daca primiti mailuri dubioase indiferent unde e de preferat sa nu accesati linkurile postate acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi am primit mesajul.A fost trimis de catre un "Deleted Member" ...inseamna ca a fost zburat,no further worries ;)

 

P.S. Iarasi au obosit serverele ? ..nu trage forumu deloc

Editat de Pauliee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu poate face omu nici o mishcare fara sa stie tot satul....asai ? ;)

p.s.: multumim Lajos pentru confidentialitate :)

 

Noah,ai motorul acasa?Pune niste poze cu el.

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drumuri sa avem ca deocamdata ungaria este singura varianta avand in vedere ce-i spre piatra.... :|

bun si atat!

putem zice mersi ca stam pe granita, si putem profita ca inca e gratis sa circuli in ungaria ;)

cine stie pana cand, nu m-ar mira nimic in perioada asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1225 km , tobe leo vince , e nou :)

 

Ho,ho felicitari , lungile cautari obsesiv minutioase se pare ca au dat roade , un motor nou la un pret f bun sunt convins. cand e de targuit Tudor i miezu' :) .

Cauciucurile par roase doar pe mijloc semn ca fostul proprietar nu prea ,,gusta'' curbele sau o fi fost vre un incepator care s speriat de dansa la 1225km atata faceam primadata o tura de test.

 

 

 

STOP PRIM LA TURĂ ! :) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...