Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa ma bag si yo ca musca-n curu' calului!

zau, a fost ceva la pic? ceva streetfight or what' a fuck? :kali: no si de o fost ce-am pierdut? ia ziceti voi? :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost si ieri si azi ... o fost fain... mai ales streetfight`u... azi baiatu o fo cam obosit dupa demonstratia cu atv`urile si o cam cazut putin cu motoarele da nu so lovit da oricum si cu asta o stiut sa faca show;)... apoi un Subaru Imprenza o facut demonstratie de drift super tare, meserias tipu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul "inconstienta de weekend", asezonata cu un pic de terfelire a "imaginii", bineinteles totul in limitele bunului simt, speram ca in curind sa va putem delecta cu niste imagini mai mult decit edificatoare, precum si un filmulet, pe care il asteptam sa apara pe micile ecrane prin bunavointa numitilor youtube.com precum si Gixxer :kali: :nono: , care in aceste momente memorabile freaca menta in compania numitilor Dom' Prezident, Bucuresteanu' zis 0,929 RR si nu in ultimul rind, Aleck aka "rezervat K5 2002" :kali: . Poxele sunt pe jegu' meu de telefon si vor vede lumina tiparului(ma rog, a ecranului) tot prin intermediul Gixxerului(bah sa-mi aduci aminte sa ti le trimit :nono: ) deoarece je nu poseda cablu de date, bluetooth si alte asemenea timpenii high-tec :nono: :kali: .

Pot doar sa spun ca de data asta Aleck a intrecut orice masura :kali: :kali: ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa le urez ,,CASA DE PIATRA'' celor doi oameni care azi sa-u unit in sfanta casatorie!!

 

sper ca frecventeaza forumul asta.....

 

Drum bun si asfalt uscat!

 

frecventeaza forumul :kali: ..Pierroradea este si de azi a puso =))

 

salutare tuturor. :kali: vreau sa fac A1. Ce recomandari aveti? :kali: unde ar fi mai bine sa-l fac... la ce firma?

 

Shanta , numele instructorului este Ciobanu Emil ..te vei si distra si e si motociclsit :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul "inconstienta de weekend", asezonata cu un pic de terfelire a "imaginii", bineinteles totul in limitele bunului simt, speram ca in curind sa va putem delecta cu niste imagini mai mult decit edificatoare, precum si un filmulet, pe care il asteptam sa apara pe micile ecrane prin bunavointa numitilor youtube.com precum si Gixxer :ok: :P , care in aceste momente memorabile freaca menta in compania numitilor Dom' Prezident, Bucuresteanu' zis 0,929 RR si nu in ultimul rind, Aleck aka "rezervat K5 2002" :jump: . Poxele sunt pe jegu' meu de telefon si vor vede lumina tiparului(ma rog, a ecranului) tot prin intermediul Gixxerului(bah sa-mi aduci aminte sa ti le trimit :P ) deoarece je nu poseda cablu de date, bluetooth si alte asemenea timpenii high-tec :P :jump: .

Pot doar sa spun ca de data asta Aleck a intrecut orice masura :D :D ....

:P :jump: :jump: Macar aia cu burta nu! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost atacat.. impuscat, rapit si executat.

 

meet the guerila bikers

de cine, unde, cand? :P nici la noi nu mai e sigur traiu'? :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost atacat.. impuscat, rapit si executat.

 

meet the guerilla bikers

a fost super tare, abea astept sa mai mergem.

Petre, ti-a trecut rana?

las ca place la gagici, ce sa faci asa e pe front.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iiiiiiiiii.... misto pozele. Trebuia sa facem mai multe! Sapt asta (sambata-duminica) mai tragem o tura doo? :jump: Si de data asta aducem si apa/suc cu noi! :jump:

 

LE: Gixxu'.... nu a fost nimic personal, da? :P

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...