Sari la conținut

Yamaha Warrior!


hai-lender
 Share

Postări Recomandate

salutare la toata lumea! am nevoie de putin ajutor. vreau sa-mi iau o yamaha xv warrior da' nu stiu mare lucru despre modelu' asta. Am mai cautat io si prin alte site-uri da nu prea inteleg :rusinica: .asa ca orice-i binevenit :cheers: ... fiabilitate, consum, piese de schimb, daca are vre-o problema notabila etc.

Sau eventuale alternative. numa' bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toata lumea! am nevoie de putin ajutor. vreau sa-mi iau o yamaha xv warrior da' nu stiu mare lucru despre modelu' asta. Am mai cautat io si prin alte site-uri da nu prea inteleg :rusinica: .asa ca orice-i binevenit :cheers: ... fiabilitate, consum, piese de schimb, daca are vre-o problema notabila etc.

Sau eventuale alternative. numa' bine :cheers:

salut

stiu eu unul de vinzare la 8000 euro cu 5000km din 2005/2006 nu mai stiu exact

daca te intereseaza sunama 0728069581 motorul este in brasov

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toata lumea! am nevoie de putin ajutor. vreau sa-mi iau o yamaha xv warrior da' nu stiu mare lucru despre modelu' asta. Am mai cautat io si prin alte site-uri da nu prea inteleg :rusinica: .asa ca orice-i binevenit :cheers: ... fiabilitate, consum, piese de schimb, daca are vre-o problema notabila etc.

Sau eventuale alternative. numa' bine :cheers:

 

 

succes,

completeaza-ti datele in profil.

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

stiu eu unul de vinzare la 8000 euro cu 5000km din 2005/2006 nu mai stiu exact

daca te intereseaza sunama 0728069581 motorul este in brasov

basty

mersi ,da' n-am inca banii . urmeaza sa-i primesc :cheers: de la o ruda mai "indepartata"(sua) si nu stiu sigur cand :rusinica: ,o luna ,doua ,trei ,poate mai mult. asa ca nu pot(inca) sa bat pe nimeni la cap :finger: ca nu stiu nimic concret.

De asta am intrat pe forum , sa mai aflu una alta despre model, pana vine imprumutu', ca sa stiu cat de cat pe ce dau $$$. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

mersi ,da' n-am inca banii . urmeaza sa-i primesc :) de la o ruda mai "indepartata"(sua) si nu stiu sigur cand :bigstar: ,o luna ,doua ,trei ,poate mai mult. asa ca nu pot(inca) sa bat pe nimeni la cap :blink: ca nu stiu nimic concret.

De asta am intrat pe forum , sa mai aflu una alta despre model, pana vine imprumutu', ca sa stiu cat de cat pe ce dau $$$. :blink:

 

http://www.rswarrior.com :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu sunt un mic fan, dar ca power cruiser e a doua optiune dupa Vulcanul de 2000.

Superba motocicleta, look mai mult decat agresiv, mi-ar placea sa o incalec, dar nu am avut inca ocazia.

Chiar, care stii cate kile are Warriorul?

numa 275 de kile la gol cica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AK Raptor,Bobo si mai e una in Brasov...Doar atitea stiu eu ,in Romania

Si Bogdan.C, care aduce caicioace si motoare din Nemtia, are/avea Warrior, mi l-a aratat mie asta iarna, cand am ridicat VN-ul de la el. Iar asta vara, la SMAEB, il vindea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si Bogdan.C, care aduce caicioace si motoare din Nemtia, are/avea Warrior, mi l-a aratat mie asta iarna, cand am ridicat VN-ul de la el. Iar asta vara, la SMAEB, il vindea.

 

Bogan C=Bobo...Ne stim de niste ani...Anu' asta,am luat de la el,la super pretz :) , Metzeler-ul de spate,nou-noutz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai citeste odata celalalt topic . .cu atentie. .si vezi ce legatura directa are cu asta.. .in afara de numele de Warrior.

 

Raptore, incerci sa mai citesti tu odata titlurile celor doua topicuri? Daca nu gasesti nici o asemanare, inseamna ca ma asteapta oftalmologia. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...