Sari la conținut

Intrunirea De La Sibiu 27-28-29 Iulie , Pe Transfagarasean


Metallbyker
 Share

Postări Recomandate

Salut , cine doreste sa mearga la Intrunirea de la Sibiu , pe traseul Bucuresti - Pitesti - Curtea de Arges - Transfagarasean - Sibiu ? Plecarea se face VINERI dimineata pe la 08:00 sa zicem . sa nu ne prinda caldura in Bucuresti .

 

Contactati-ma pe yahoo - id : metallbyker

 

 

:cheers: :cheers: :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am fost niciodata pe transfagarasean , tata a fost el stie drumum . o sa conduca el coloana . mergem pe asfalt . nu ma bag pe offroad pt ca merg cu pasager , cu bagaje . poate venii orice cu orice motor care suporta o croaziera de 120 km/h pe A1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am fost niciodata pe transfagarasean , tata a fost el stie drumum . o sa conduca el coloana . mergem pe asfalt . nu ma bag pe offroad pt ca merg cu pasager , cu bagaje . poate venii orice cu orice motor care suporta o croaziera de 120 km.h

salutare o fi frumos transfagarasanu dar e varza asfaltul Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut un traseu de genu ... bucuresti-ploiesti-cheia-brasov-sibiu. Transfagarasanu am inteles ca e muci asfaltu. Pt cei interesati de traseul pe care l-am propus am creat un topic: Grup de plecat la sibiu.

 

Asfalt uscat!

Editat de Ducati_RIder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe transfagarasan drumul este rau cand urcati de pe partea curtea de arges,foarte rau este doar de la barajul vidraru pana aproape sus,odata ajunsi aproape sus(dinspre curtea de arges) drumul este foarte la cobararea spre sibiu.tot traseul este asfalt insa mare grija la urcare dinspre curtea de arges,gasiti numeroase curbe cu nisip,asta la urcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg eu !

Dar joi ma lamuresc daca merg sau nu clar.

In principiu vreau sa merg .

e ok si plecarea de vineri la 8.

e brici .

 

un program al festivalului este paici ?

cine baga un link sa nu mai caut intruna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am fost niciodata pe transfagarasean , tata a fost el stie drumum . o sa conduca el coloana . mergem pe asfalt . nu ma bag pe offroad pt ca merg cu pasager , cu bagaje . poate venii orice cu orice motor care suporta o croaziera de 120 km.h

Nu e chiar asa de muci traseul pe Transfagarasan. Sunt portiuni, e adevarat, dar pe orice traseu ai merge, tot sunt portiuni de asfalt foarte ... muci :cheers: Oricum, in niciun caz nu poti merge cu 120 km/h pe Transfagarasan. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci plecarea ramane la 8.00 din ce loc ? nu am mai fost pe transfagarasan si as veni o tura cu dakar-ul daca se zice ca-i drumul atat de rau ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei !

Cum a fost ?

Imprestii ceva ?

Cum a fost dumul ?

Eu n-am mai apucat sa ajung !

 

Imi pare rau !

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...