Sari la conținut

Cumpar Rezervor Nipru Original Si Intreg


chrystyanyty
 Share

Postări Recomandate

am unul sa-ti dau, Legionarul il are, mi-l promisese mie, insa io am facut rost. Fa-mi rost de un ghidon original, doar teava daca poti, nu am supar daca are si comenzi caz in care plusez si eu...

Iti pastrez tie rez cat vrei, numa gaseste ghidon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am unul sa-ti dau, Legionarul il are, mi-l promisese mie, insa io am facut rost. Fa-mi rost de un ghidon original, doar teava daca poti, nu am supar daca are si comenzi caz in care plusez si eu...

Iti pastrez tie rez cat vrei, numa gaseste ghidon.

 

 

sapam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm.

am unul rosu, primit cadou de la un forumist, dar si o motocicleta rosie. (nipru)

 

am unul albastru, primit cadou de la un amic, dar si o motocicleta albastra. (nipru)

 

pe care sa-l pastrez....

 

pei...cand va hotarati? mobra mea e verde...deci nu conteaza

 

multam mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Pai zi mai multe vorbe despre rezervorul de Ural, daca tot ai aruncat-o, starea lui (ciuruit, sita, strimb) arunca un scor, sa stim, sarim la cap s-au ne dam la o parte. Pe mine unul ma intereseaza. Poti sa pui si o "pozna" cu el. Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Pai zi mai multe vorbe despre rezervorul de Ural, daca tot ai aruncat-o, starea lui (ciuruit, sita, strimb) arunca un scor, sa stim, sarim la cap s-au ne dam la o parte. Pe mine unul ma intereseaza. Poti sa pui si o "pozna" cu el. Asfalt uscat numai sub roti.

Stare perfecta 500.000 lei

 

nu ma intereseaza de ural, multam

 

ps.

asta e un post facut de mine, in care IO cer ceva, nu este un post in care lumea isi vinde marfa. fazele astea tin de educatie...dar ce pot sa fac io...

 

nu fi rau,e un forum,te deranjaza ca un coleg s-a legat de anuntul tau ca sa-si faca rost de o piesa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, m-am uitat la fiare. cel albastru are o indoitura si o lipitura. deci il donez cu incredere. sta degeaba aici

 

daca in situatia asta mai e de folos cuiva...

 

il vreau eu :) :cheers:

zi un pret (sau o cantitate de bere :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezervorul de Ural s-a vindut.Cel care se gaseste acum pe Niprul lui Chrystyanyty.,pe care vrea sa-l inlocuiasca...piesa de licitatie :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezervorul de Ural s-a vindut.Cel care se gaseste acum pe Niprul lui Chrystyanyty.,pe care vrea sa-l inlocuiasca...piesa de licitatie :) .

 

daaaa, s-a dat si a si ajuns intreg acasa...multam

 

corect...doar are autograf de la Nicu Covaci... :cheers:

Editat de chrystyanyty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...