Sari la conținut

Lupta la 125


Ce atzi alege?  

877 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 478
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce stiti despre Gilera SP 01? nu am gasit mai nimic despre ea, nici o fisa tehnica (doar poze si arata f f bine) dar am inteles ca are 35 de cai si ca este un model "race replica".

stiu ca este un model mai vechi, (s-a fabricat intre `89 si `91) dar totusi cred ca nu prea ar avea ce sa discute nici macar cu aprilia cea multprealudata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce stiti despre Gilera SP 01? nu am gasit mai nimic despre ea, nici o fisa tehnica (doar poze si arata f f bine) dar am inteles ca are 35 de cai si ca este un model "race replica".

stiu ca este un model mai  vechi, (s-a fabricat intre `89 si `91) dar totusi cred ca nu prea ar avea ce sa discute nici macar cu aprilia cea multprealudata...

GILERA SP 01 125

 

 

 

Motor DvoudobĂ˝ jednovĂĄlec

Objem 124

VĂ˝kon 30 HP při 10100 ot.

TočivĂ˝ moment

VĂĄha 131

MaximĂĄlnĂ­ rychlost 175 km/h

Druh motocyklu SportovnĂ­

Výroba 1989

 

nu trebe sa cunosti limba k sa-ti dai seama k are 30cp si vit max 175...ptr vremea ei e destula de smechera

 

http://www.gilera.cz/Gilera%20SP01%20125/1/oiksivu.jpg

 

Bafta ..Rs125 still rules!:huh: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata.  si eu sunt tare curios. vom face acest pariu. s-ar putea sa ai noroc caci in curand s-ar putea sa-mi iau una (gilera)... (doar daca este in stare f buna)

Oricand esti gata .. si te simti pregatit .. sa ma anunti .. :huh:

 

:ph34r: .. pariul de preferat sa fie ceva simbolic .. nu de frica ca as pierde .. dar nu mi place sa fac pariuri mari .. :moron: .. decat dc vrei neaparat ..

 

Succes la cumparaturi .. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ghizma, cbr`u 150 ?? :friends: Am mers eu sapt trecuta knd era frumos afara cu un cbr&e praf! Cu a a 5-a la 11 rpm aveam 95&cand yo dadeam p a 6-a scadea din viteza si nu are nici un An :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor...rs`u e frumos...mito e si mai frumos..(parerea mea)...dna nu e motor....iar cbr`ica de 125...e bicicleta....dk ala fuge mai mult de 110.....sigur e tras de o majina...sau cine stie...de un avion... :friends: :cheers:

eu am un raptor 125 ....ff multumit de ea....nici o problema pana acu....

asfalt uscat tuturor....care e din tm....un call...ne intalnim..si vb live....nu tu kizmo k te vad toata ziua :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...