Sari la conținut

IMPORTANT


Don Leoncio
 Share

Postări Recomandate

numai la mancare ti-e gandul... au bere. Asta e mai important decat orice bucata de coca cu salam pe ea  :cheers:

 

grasule! :cheers:

trebe sa mananc mult sa fac burta, sa fiu greu sa pot ajunge cu picioarele jos daca vreau sa-mi iau DR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt asa sigur ca "exmatricularea" lui Adi de la carma Etrusco e legata f mult d eprezenta naostra acolo vineri seara, mai degraba cred ca sunt treburi interne.La fel e posibil ca zvonul ca nu mai suntem bine primiti acolo si cresterea` preturilor etc sa fie un act de "razbunare" pe patronii barului, dar putin imi pasa de asta...sunt curios cum e /jack ala de care ziceti, vin si eu maine seara. :cheers:

 

 

P.S. Omul sfinteste locul :cheers: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu Joe!

Ar fi frumos sa ne vedem la etrusco intai (sa infruntam situatia).

Tot ce s-a scris pana acum sunt doar zvonuri si nimic mai mult.

Ar fi bine sa mergem sa ne convingem / luam ramas bun , personal.

CARE VINE LA 8 LA ETRUSCO ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai acu' am venit de la Etrusco... imi era fomitza (tot buna e pizza aia :cheers: ) si am stat de vb. cu Adi.Tot el o sa fie si in continuare, mai putin preturile la Ursus: 20.000---->30.000 , cafeaua 15.000--->25.000 si fara bautura si premii din partea casei.daca vor fi le va suporta Adi din buzunar, ceea ce nu mi se pare corect.Preturile la pizze raman neschimbate, la fel si ideea despre seara de vineri...asa ca voi decideti, eu plec la Sinaia :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai acu' am venit de la Etrusco... imi era fomitza (tot buna e pizza aia :cheers: ) si am stat de vb. cu Adi.Tot el o sa fie si in continuare, mai putin preturile la Ursus: 20.000---->30.000 , cafeaua 15.000--->25.000 si fara bautura si premii din partea casei.daca vor fi le va suporta Adi din buzunar, ceea ce nu mi se pare corect.Preturile la pizze raman neschimbate, la fel si ideea despre seara de vineri...asa ca voi decideti, eu plec la Sinaia :cheers:

Oare este corect sa urce preturile cu 50~60% doar pt ca au vanzare vineri.In rest acolo sufla vantu.......aveau un grup fidel in fiecare vineri........pacat.....totusi tipic romanesc.......Pacat de Ady ca a fost silit sau poate asta a fost tactica :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea este ca motociclistii dau culoare unuei locatii........ pt un bar asta inseamna venituri in plus, reclama gratuita si mai ales RESPECT...............probabil trebuia sa acorde ceva reduceri, atata timp cat motociclistii sunt clienti de vineri permanenti............... cred ca orice bar s-ar lupta sa va castige de clienti(pe cei din buc)................ scumpiri pt clientii permanenti inseamna un prost management si avarism :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scumpiri pt clientii permanenti inseamna un prost management si avarism

pai da... dar si noi ar trebui sa-i tratam asa cum merita: ne intalnim in alta parte. Ce pana mea?!? Intalnirile noastre nu au inceput si nu se termina cu Etrusco. Lasa-i sa-si faca alta clientela mai rafinata si mai inavutzita daca nu le plac motociclistii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tro5: legea cererii shi ofertei: la Etrusco exista cerere trebuia sa creasca shi preturile.

asa este dar cand sunt in bucuresti foarte multe baruri si localuri este normal sa-si pastreze clientii fideli. Parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Romana iei 133-ul spre Gara de N si cobori la a II-a statie, sau 226 si cobori la prima. Apoi faci dreapta imediat pe Grivitei si de acolo te descurci :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Romana iei 133-ul spre Gara de N si cobori la a II-a statie, sau 226 si cobori la prima. Apoi faci dreapta imediat pe Grivitei si de acolo te descurci  :cheers:

multumesc......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tro5: legea cererii shi ofertei: la Etrusco exista cerere trebuia sa creasca shi preturile.

inexact. daca o sa creasca preturile n-o sa mai fie cerere. logic.

hai sa vedem cum e in jack

ps. don leoncio, te-ai lamurit care a fost intamplarea, saptamana trecuta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce am vorbit cu oamenii de la Jack. Au fost rezervate 30 de locuri ptr. noi, cu incepere de la 19.30. Sa ne vedem sanatosi la bere cu/fara alcool.

 

@Sacal: Da, metre, mi-ai explicat. Confuzii se intampla. Hai la Jack diseara! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa Jack, am trecut aseara prin Etrusco sa vedem ce se intampla si Adi Dumitru a insistat ca a fost o neintelegere si ca interpretarile au dat nastere la confuzii. Zicea ca a fost intr-adevar o problema cu el, dar nu din cauza motociclistilor, ci probleme interne, dar s-a rezolvat si Etrusco asteapta in continuare motociclistii vinerea.

Ne-a tot batut la cap ca n-are nimeni nimic cu motociclistii si a insistat sa venim vinerea.

 

Mai spunea ca anuntat joi pe cativa dintre motociclisti ca e ok si se poate veni, ca suntem asteptati, dar ca i s-a spus ca e prea tarziu si ca s-a stabilit intalnirea in Jack, care nu mai poate fi mutata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost vineri acolo, pe al 15 si am mancat pizza. Preturile sunt aceleasi, cel putin la bere fara alcool.

 

Vineri pe la 12 noaptea am fost si pe la The Jack, ca sa nu vorbesc in necunoastere de cauza! O mare teapa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa stati linistiti in privinta prietenului vostru Adi <managerul de la Etrusco> pentru ca nu l-a dat nimeni afara, mai ales din cauza voastra. Prezenta voastra la pizzeria Etrusco a fost tot timpul placuta si sa stiti ca oricand sunteti bineveniti acolo. Daca hotarati sa mergeti in alta parte, este decizia voastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...