Sari la conținut

Scoala De Soferi A1 In Trgoviste


CoSSmiN
 Share

Postări Recomandate

Avand in vedere ca mai am foarte putin pana fac 16 si ma gandesc serios la achizitionarea unei Honda cbr 125 as vrea sa stiu si eu unde pot face scoala de soferi a1 in tragoviste.

Daca imi puteti spune adresa sau ceva numere de telefon v-as fi recunoscator.

Nultumesc anticipat!

Editat de CoSSmiN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incerkt sa pun o poza da nu merge nush dc :bigstar: hai k iti explic in cuvinte:

1) cum vi dinspre spital spre bulevardu kstanilor faci la primu sens giratoriu stanga si dupa aproximativ 50 m pe stanga e gigalo.

2)cum vi dinspre podu de la otelarie treci de sensu giratoriu si dupa aproximativ 50 m pe stanga e gigalo.

3)cum vi dinspre scoala numaru 5, treci de primu sens giratoriu si la al doilea sens faci dreapta si dupa aprox. 50 m pe stanga e gigalo.

Editat de ADY28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incerkt sa pun o poza da nu merge nush dc :bigstar: hai k iti explic in cuvinte:

1) cum vi dinspre spital spre bulevardu kstanilor faci la primu sens giratoriu stanga si dupa aproximativ 50 m pe stanga e gigalo.

2)cum vi dinspre podu de la otelarie treci de sensu giratoriu si dupa aproximativ 50 m pe stanga e gigalo.

3)cum vi dinspre scoala numaru 5, treci de primu sens giratoriu si la al doilea sens faci dreapta si dupa aprox. 50 m pe stanga e gigalo.

NO PROBLEM!

Stiu unde e,am trecut pe acolo de multe ori.

Multumesc mult.

Dar se poate da traseul si iarna?O iarna mai blanda dupa cum se anunta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NO PROBLEM!

Stiu unde e,am trecut pe acolo de multe ori.

Multumesc mult.

Dar se poate da traseul si iarna?O iarna mai blanda dupa cum se anunta...

 

 

 

nu!yo am facut 18 ani in decembrie si am asteptat pana in aprilie k sa pot sa dau si de categoia A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut scoala la cvorum , cu nea stelica :bigstar: treci de spital si exact unde se termina blocurile pe dreapta la parter e copertina verde. :) :blink: . Iarna nu dai examen oricat de blanda ar fi , cel putin asa a fost la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Daca vrei sa faci scoala in sezonul rece, si ai posibiltatea, in Bucuresti se tin cursuri si se dau si examene tot anul. Cu doua conditii:

 

- sa nu ninga/ploua si sa fie pe jos curat

- sa ai minim viza de flotant in Bucuresti

 

Daca vrei, poti sa faci decat scoala in Bucuresti, si sa dai examenul in Targoviste, daca nu ai viza de flotant.

 

Daca te hotarasti in Bucuresti, da-mi un p.m. si te ajut sa-ti gasesti un instructor bun.

 

Succes!

 

Bogdan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
pai yo am facut la gigalo.sti unde e ?dak sti te duci acolo si vb cu secretare si ii zici k vrei sa fac scoala de soferi pt A1 si iti zice ea ce trebuie sa faci!

 

nu te supara, poti sa-mi spui si mie cat te-a costat? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , si tu iti recomand sa faci la cvorum ! cu nea` stelica !!! e cel mai bun , si eu am facut tot cu el... m-a costat 200 ron ... dar... asta prin 2006 :lol: , oricum.. pe vremea mea dadaei de A1 doar pentru 49 cc , pentru 125 trebuia A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare , si tu iti recomand sa faci la cvorum ! cu nea` stelica !!! e cel mai bun , si eu am facut tot cu el... m-a costat 200 ron ... dar... asta prin 2006 :) , oricum.. pe vremea mea dadaei de A1 doar pentru 49 cc , pentru 125 trebuia A

 

..am sa merg la nea' stelica imediat ce fac rost de bani , cel mai sigur in august. mersi de reply :lol:

Mesaj completat

am si eu o rugaminte la voi, cei din targoviste.daca aveti cumva drum pe langa spital, puteti va rog sa treceti si pe la cvorum sa intrebati ce taxe sunt pentru A1 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mesaj completat

am si eu o rugaminte la voi, cei din targoviste.daca aveti cumva drum pe langa spital, puteti va rog sa treceti si pe la cvorum sa intrebati ce taxe sunt pentru A1 ?

 

 

chiar azi am trecut pe acolo..cred ca trec si maine.. daca trec.. te rezolv eu :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 years later...

Short reply: oamenii de la școala ce ți.au zis?

 

Long reply:

Îți trebuie 16 ani, dar cel mai bine te lămuresc băieții de la școala, ei cu asta se ocupa și știu să îți ofere un răspuns concret.

Cat despre mobra, nu contează modelul exact ci că tu sa stai confortabil pe ea și să fie intr.o stare tehnica bună.

Ar fi recomandat și să fie de putere mica că să înveți să o stăpânești tu pe ea, dobândind această siguranță și acest control pe viitor teoretic te va ajuta sa stăpânești mobre mult mai puternice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...