Sari la conținut

Accident Mortal (Com.Castelu - Constanta)


adrian91089
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 170
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Jur ca nu o sa ma dau decat cu kle 500 .........decat cu cbr, mai bine cu KLE..........

 

 

 

parca s-a suparat pe noi .......... D-zeu sa ne fereasca

 

R . I. P . BOGDAN !

 

asa dor imi e sa vb cu tine pe mess.... :lol: .desi nu ne cunosteam personal aveam prieteni comuni iar noi ne intelegeam super. mai tii minte bogdan ca mi-ai promis ca dai un suc daca iei toate examenele?:lol: nu te-ai tinut de cuvant...de ce a trebuit sa pleci la varsta asta?aveai un viitor inainte...pacat.uneori viata e nedreapta.

saraca mama lui era distrusa cand am vorbit cu dansa.mi-a spus ca nu a zis nimanui ca o doare sufletul pentru ca nu stia cum e sa simti lucrul asta. trist...

imi doresc ca bogdan sa fie fericit acolo in ceruri asa cum era si pe pamant.spun asta pentru ca imi zicea ca se simte implinit ca si-a scos motorul din service,a luat licenta....motocicleta a fost viata lui si tot ea l-a luat dintre noi.

AI GRIJA DE TINE BOGDAN ACOLO SUS SI.....ASFALT USCAT ETERN!

:((((:((:((

 

 

 

bogdan nu mai are nevoie de asfalt uscat, insa tu ai... nu uita viteza OMOARA! neatentia OMOARA!, motoare mri pentru cei mici ... OMOARA! asa ca sper sa nu te mai vad pe aici ( on sau off )

 

 

:) :D :) :lol:

Ar trebui sa deschidem un topic unde sa se explice foarte clar ce ar trebui sa facem intr-o curba in care intram si descoperim brusc, nisip, pietris, apa, bolovan etc.. , de a ne mari sansele de a scapa dintr-o situatie de asta.

Iar 70 la ora, chiar nu e viteza mare.... pacat, mare pacat.

 

 

 

asa este... dar trebuie un raspuns pentru fiecare motociclist.... depinde de ce moto ai, ce experienta, ce stare de spirit ai.....ce ai vrea de la viata ta..... cine te asteapta acasa.....

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jur ca nu o sa ma dau decat cu kle 500 .........decat cu cbr, mai bine cu KLE..........

 

 

 

parca s-a suparat pe noi .......... D-zeu sa ne fereasca

 

 

 

 

 

bogdan nu mai are nevoie de asfalt uscat, insa tu ai... nu uita viteza OMOARA! neatentia OMOARA!, motoare mri pentru cei mici ... OMOARA! asa ca sper sa nu te mai vad pe aici ( on sau off )

 

 

cine s-a suparat pe voi?

 

 

 

asa este... dar trebuie un raspuns pentru fiecare motociclist.... depinde de ce moto ai, ce experienta, ce stare de spirit ai.....ce ai vrea de la viata ta..... cine te asteapta acasa.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONDOLEANTE FAMILIEI SI PRIETENILOR.NU AM AVUT PLACEREA SA IL CUNOSC,DAR MA INGROZESTE FAPTUL CA APROAPE IN FIECARE ZI PLEACA CATE UNUL DINTRE NOI.

 

R.I.P BARTHEZ

Editat de dumistef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mama lui Bogdan Crai, am marea rugaminte sa nu mai incepeti cu replici rautacioase, imi ajunge suferinta si chinul in care traiesc de 10 luni. De cand s-a intamplat acest accident, in fiecare zi deschid acest forum, nu stiu ce as vrea sa vad aici, dar de fiecare data ma ingrozesc cand vad de cata rautate pot da dovada unii dintre membrii acestui forum, care cred ca nu au nimic in comun (unii dintre ei) cu motociclismul. Aveti multe de invatat din accidentele care sunt prezentate aici de catre cei care le-au avut, dar in cazul in care cei implicati nu mai sunt printre noi, incercati si mai abtineti-va. In aceste cazuri sunt numai simple presupuneri facute de unul si altul, care au vazut motociclete poate numai in filme. In cazul accidentului lui Bogdan inca nu s-au elucidat imprejurarile in care a avut loc. Presupunerile unora dintre voi sunt foarte departe de adevar. Daca mai aveti rabdare o luna, doua va voi aduce la cunostinta concluziile finale. Sper sa nu luati in nume de rau ce v-am scris aici si va rog din suflet sa aveti grija de voi. ASFALT USCAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mama lui Bogdan Crai, am marea rugaminte sa nu mai incepeti cu replici rautacioase, imi ajunge suferinta si chinul in care traiesc de 10 luni. De cand s-a intamplat acest accident, in fiecare zi deschid acest forum, nu stiu ce as vrea sa vad aici, dar de fiecare data ma ingrozesc cand vad de cata rautate pot da dovada unii dintre membrii acestui forum, care cred ca nu au nimic in comun (unii dintre ei) cu motociclismul. Aveti multe de invatat din accidentele care sunt prezentate aici de catre cei care le-au avut, dar in cazul in care cei implicati nu mai sunt printre noi, incercati si mai abtineti-va. In aceste cazuri sunt numai simple presupuneri facute de unul si altul, care au vazut motociclete poate numai in filme. In cazul accidentului lui Bogdan inca nu s-au elucidat imprejurarile in care a avut loc. Presupunerile unora dintre voi sunt foarte departe de adevar. Daca mai aveti rabdare o luna, doua va voi aduce la cunostinta concluziile finale. Sper sa nu luati in nume de rau ce v-am scris aici si va rog din suflet sa aveti grija de voi. ASFALT USCAT.

cred ca acest post spune tot. va rog inca o data sa nu mai aberati si sa va uitati atent la ce da-ti reply-uri. aviz Zalau.

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fiecare data cand trec in curba aia imi aduc aminte pt ca si eu am avut acolo un accident cu masina acum 2 ani.Ma tot uit si ma intreb de ce nu vad si o cruce acolo?!Am putea aprinde cate o lumanare.Cu respect pt familie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti, ori sunteti capsomani, ori aveti ceva mai putina materie cenusie in capsor!!!!!!!!!!! Gata, stop, topicul asta a fot adus in top de unul de al vostru de pe forum care nu stie sa faca diferenta intre 2007 si 2008! Intrebari stupide nu-si au rostul, va rog frumos!!!!

 

Va multumesc!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca intrebarea mea ti s-a parut stupida pot spune ca tu duci lipsa de neuroni sau sunt un pic obositi.Am pus o intrebare si mi s-a raspuns.In urma raspunsului am descoperit si ce ma interesa.Pt cei care l-au cunoscut spun ca pot vedea unde pot aprinde o lumanare cand merg la mare si pot lua mana din gaz in curba aceea care este extrem de periculoasa.

post-6602-1213306948_thumb.jpg

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intrebarea mea ti s-a parut stupida pot spune ca tu duci lipsa de neuroni sau sunt un pic obositi.Am pus o intrebare si mi s-a raspuns.In urma raspunsului am descoperit si ce ma interesa.Pt cei care l-au cunoscut spun ca pot vedea unde pot aprinde o lumanare cand merg la mare si pot lua mana din gaz in curba aceea care este extrem de periculoasa.

E bine sa se stie,am trecut si eu pe acolo cand s-a intamplat :friends: De-acum vom aprinde in fiecare an o lumanare in locul ala.

Si treziti-va voi ceilalti care debitati numai tampenii ..:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''Mare prieten a lui Bogdan, unde erai la inmormantare, daca erai asa afectat, unde esti in fiecare sambata, iti spun eu, la cimitir nu!! Incep sa cred ca ai apucaturi piromane, din partea mea poti sa dai foc la tot campul de acolo!!!

Sau ma gandesc ca nu stiai unde sa te opresti in drum spre mare si ai gasit motiv!!!!

Vrei sa te certi, te ceriti cu mine, nu mai scrie pe forum, la topicul despre accidentul asta, ca pe aia de au fost prietenii si familia lui ne deranjaza!!!''Citat din mesajul fufei de mai susAndruzza..Cata rautate ne aduna la un loc!Mi-e lehamite de astfel de oameni.Daca aprinzi o lumanare unui om esti piroman mai nou!Incep sa-i inteleg pe cei care nu mai intra pe forumuri moto pe zi ce trece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''Mare prieten a lui Bogdan, unde erai la inmormantare, daca erai asa afectat, unde esti in fiecare sambata, iti spun eu, la cimitir nu!! Incep sa cred ca ai apucaturi piromane, din partea mea poti sa dai foc la tot campul de acolo!!!

Sau ma gandesc ca nu stiai unde sa te opresti in drum spre mare si ai gasit motiv!!!!

Vrei sa te certi, te ceriti cu mine, nu mai scrie pe forum, la topicul despre accidentul asta, ca pe aia de au fost prietenii si familia lui ne deranjaza!!!''Citat din mesajul fufei de mai susAndruzza..Cata rautate ne aduna la un loc!Mi-e lehamite de astfel de oameni.Daca aprinzi o lumanare unui om esti piroman mai nou!Incep sa-i inteleg pe cei care nu mai intra pe forumuri moto pe zi ce trece.

 

 

 

 

 

tu defapt ce vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...