Sari la conținut

Tei, St Cel Mare, Mosilor, Dorobanti, Obor


Grigu
 Share

Postări Recomandate

:)

care, cati sunteti, cine vrea sa plimbarim noaptea, ziua sau in weekend , stati in zona si ati depasit perioada frustrata si teribila: BAGATI-VA !

aviz : acte in regula, casca si bun-simt obligatoriu, la purtator...

P.S copiii teribili care au surori nimfomane sunt acceptati din start ( lasa ca-i educam noi :blink: )

P.S 2 nu e club, e bar de noapte

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:blink:

P.S copiii teribili care au surori nimfomane sunt acceptati din start ( lasa ca-i educam noi :nono: )

P.S 2 nu e club, e bar de noapte

:bigstar:

:wave: :) :blink:

 

in caz ca apar surorile astea nimfomane da-ti un buzz ceva ...chiar daca am dat scuteru , va acompaniez cu motoru ptr niste nimfomane :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma plimb aproape in fiecare seara-noapte.Azi nu am iesit ca a fost ziua mea si am tras un spritzer.Daca te plimbi noaptea da un pm.

:bigstar:

la multi ani coane!....

cate lumanarele sa aprindem? :blink:

 

--- Mesaj completat în 01 Aug 2007 11:29 -------------

:nono: :blink: :wave:

 

in caz ca apar surorile astea nimfomane da-ti un buzz ceva ...chiar daca am dat scuteru , va acompaniez cu motoru ptr niste nimfomane :o

:) ne descurcam...(inca).

dar daca ne invadeaza o sa cerem ajutor pt un gangbang la fratii motoristi :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal,tu stai prin Tei si te plimbi pe langa parcu studentesc?

daca am o casca gen oglinda sau nazzi si ochelari gen aviator din 1943, pletele-n vant , da...ala-s eu :blink:

 

--- Mesaj completat în 01 Aug 2007 11:36 -------------

pai strangeti-va si veniti cu noi duminica la Giurgiu.....noi suntem 4 pana acum....baie in Dunare,gratarel ...super misto o sa fie....

pai logic ca as merge :) dar we asta era plan de mare cu masina....pana mea, poate cade marea :blink:

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

care, cati sunteti, cine vrea sa plimbarim noaptea, ziua sau in weekend , stati in zona si ati depasit perioada frustrata si teribila: BAGATI-VA !

aviz : acte in regula, casca si bun-simt obligatoriu, la purtator...

P.S copiii teribili care au surori nimfomane sunt acceptati din start ( lasa ca-i educam noi :blink: )

P.S 2 nu e club, e bar de noapte

:bigstar:

 

 

ma primiti si pe mine :blink: (peste 2 saptamani aproximativ,dupa ce termin cu rar si inregistrarea la primarie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma primiti si pe mine :) (peste 2 saptamani aproximativ,dupa ce termin cu rar si inregistrarea la primarie)

:blink: sure...welcome to the...bar ( era sa zic club )

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marfa ideea, insa mai stau nitel pana imi ies numaru si RCA-ul. :bigstar:

oricum, al meu este si o sa ramana 2 ani limitat, plus ca sunt si incepator, asa ca daca ma primiti in "gasha" si conditiile astea, e de bine, inseamna ca facem f mare prietenie. :) daca nu, asta e, inseamna ca mai am ceva de asteptat... chestia e ca toti amicii mei au vitezane si nu se baga cu mine, insa ii inteleg. :blink:

 

P.S. si da, nu am 15 ani, ci dublul varstei, circul mega protejat (aprox ca un vitezist), nu sunt teribilist si sunt sofer profesionist (C,E) :blink: ha ha ha, am zis-o si p-aia cu rima. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar:

la multi ani coane!....

cate lumanarele sa aprindem? :blink:

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Aug 2007 11:29 -------------</small><br/>

:) ne descurcam...(inca).

dar daca ne invadeaza o sa cerem ajutor pt un gangbang la fratii motoristi :blink:

 

Multe lumanari ...27! Nu radeti ca e foarte posibil sa patiti si voi la fel.

Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marfa ideea, insa mai stau nitel pana imi ies numaru si RCA-ul. :bigstar:

oricum, al meu este si o sa ramana 2 ani limitat, plus ca sunt si incepator, asa ca daca ma primiti in "gasha" si conditiile astea, e de bine, inseamna ca facem f mare prietenie. :) daca nu, asta e, inseamna ca mai am ceva de asteptat... chestia e ca toti amicii mei au vitezane si nu se baga cu mine, insa ii inteleg. :blink:

 

P.S. si da, nu am 15 ani, ci dublul varstei, circul mega protejat (aprox ca un vitezist), nu sunt teribilist si sunt sofer profesionist (C,E) :wave: ha ha ha, am zis-o si p-aia cu rima. :nono:

pai stai linistit ca nici eu n-am 15 ani...

RCA-ul cica inca n-a aparut in monitorul oficial dar e bine sa-l ai. maine il fac si eu. casco deasemenea...

sa treaca ploicica (ca nu facem acvaplanare) si ne plimbarim cand vreti :blink:

 

--- Mesaj completat în 01 Aug 2007 21:26 -------------

Multe lumanari ...27! Nu radeti ca e foarte posibil sa patiti si voi la fel.

Merci.

36 aici...te-am batut! :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai oamenii in varsta pe topicu asta :bigstar:

si tu ce cauti aici atunci? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vretzi sport?.....haidetzi duminica la plimbare pana la dunare si inapoi!..... :crack:

am fost plecat din bucuresti :crack:

dar gata cu iesirile fara scuter! de we asta ma bag la orice iesire... :)

 

--- Mesaj completat în 07 Aug 2007 11:24 -------------

Se vede ca sunteti batrani :crack: stati in casa faceti burta :burnout:

Mai faceti si voi putin sport,iesiti la o plimbare cu scuterele :hurt:

:crack: eu pers cand stau in casa ori fac bani ori ma f u t...

burta vine de la bere si de la ceafa de porc, muschiulet, etc.

stai linistit c-o sa se intample si la tine :ok:

iar aia cu "batrani"....tineretea e o stare de spirit.

poti sa fii batran la 20 si tanar la 60 ( vezi Pitis de ex)...

chestie de optica si abordare.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Daca sunteti amatori de plimbari cu scuterul, gratar, iesiri la padure sau partide de pescuit (evident tot cu scuterul), daca aveti casca (si o purtati pe cap, nu pe scuter), daca aveti bun simt si daca rezistati fara alcool la intalniri si in timpul plimbarilor si iesirilor la iarba verde, indiferent de varsta, scuter, haine, atunci va asteptam cu drag la intalnirile CSR (Comunitatii Scuteristilor di Romania) de la Circul de Stat, in fiecare Duminica la ora 14:00, langa fantana muzicala dinspre Stefan cel Mare.

 

Pentru cei seriosi si interesati, mai multe detalii exista pe topicul Loc de intalnire pentru scuteristi

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :hurt: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Daca sunteti amatori de plimbari cu scuterul, gratar, iesiri la padure sau partide de pescuit (evident tot cu scuterul), daca aveti casca (si o purtati pe cap, nu pe scuter), daca aveti bun simt si daca rezistati fara alcool la intalniri si in timpul plimbarilor si iesirilor la iarba verde, indiferent de varsta, scuter, haine, atunci va asteptam cu drag la intalnirile CSR (Comunitatii Scuteristilor di Romania) de la Circul de Stat, in fiecare Duminica la ora 14:00, langa fantana muzicala dinspre Stefan cel Mare.

 

Pentru cei seriosi si interesati, mai multe detalii exista pe topicul Loc de intalnire pentru scuteristi

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :P :)

sal,

personal am incercat sa vad despre ce e vb in CSR n-am gasit decat niste posturi cu diverse propuneri de emblema, imn, locuri de intalnire etc.

n-am vazut nicaieri un "cod" o platforma-program, etc.

poate nu m-am uitat eu atent...

iarasi personal, eu sunt mai anarhist asa, nu-mi place cu turma :crack: , prefer un cerc de prieteni alcatuit pe gusturi comune, interese, varsta, etc.

oricum inteleg ca activitati ale CSR ului nu prea sunt, nici macar aia de a educa pe "copii teribili" pe care-i vedem pe asfalt, darmite o iesire de 2-3 zile cu cortul undeva in afara Bucurestiului ori trasee prin tara...

nu vreau sa vb despre ce nu cunosc ( repet, poate nu am citit eu toate posturile din segmentul CSR) dar nu vad acest club ca pe o comunitate bine formata, care sa apere interesele cuiva, sa educe pe altii, etc.

a...asa sa socializam? sigur!

btw..inteleg ca duminica la circ sunt in jur de 3-4 insi maxim....

asta e comunitate? din Romania? :hurt:

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In CSR sunt putini, dar buni!

Si chiar avem o conduita, dar este intre noi, asta nu postam.

Poate in viitor o sa il facem oficial si atunci sigur nu va avea numele de CSR, sa zicem ca acum se afla intr-un moment lung de tranzitie, perioada in care incercam sa atragem adevaratii scuteristi, nu pe oricine care are scuter, gata, este si in CSR.

Cat despre activitati, sa sti ca exista destule, doar ca nu pierdem timpul sa postam pe forum orice maruntis, nu are rost.

Vrei sa iti dau exemple de cluburi moto de 4-5 membrii? Crezi ca nu se poate?

Iar tu poate vroiai sa zici ca esti mai libertin nu anarhist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In CSR sunt putini, dar buni!

Si chiar avem o conduita, dar este intre noi, asta nu postam.

Poate in viitor o sa il facem oficial si atunci sigur nu va avea numele de CSR, sa zicem ca acum se afla intr-un moment lung de tranzitie, perioada in care incercam sa atragem adevaratii scuteristi, nu pe oricine care are scuter, gata, este si in CSR.

Cat despre activitati, sa sti ca exista destule, doar ca nu pierdem timpul sa postam pe forum orice maruntis, nu are rost.

Vrei sa iti dau exemple de cluburi moto de 4-5 membrii? Crezi ca nu se poate?

Iar tu poate vroiai sa zici ca esti mai libertin nu anarhist.

:) anarhist nu libertin, dar nu ma obosesc sa-ti explic ce am vrut sa spun :P

pai daca nu postati nici conduita, nici activitati dar va alegeti "imn" si sigla ...e o comunitate mai infantila, asa...

in primul rand de ce sa nu postezi "conduita"? ca viitori membrii sa stie daca se integreaza sau nu...

seccond : activitatea unui club sau comunitate nu ar trebui privita ca "maruntis", dar asta e treaba voastra

and tertio :crack: , adevaratii scutersti, deja implica o sciziune, un segment, faci diferenta clara intre unii scuteristi si altii...

intrebare: ce-i face pe altii mai scuteristi decat unii?

"incercam sa atragem"... de ce? daca aveati un statut bine definit vedeau singuri aia care se regaseau in el.

club moto de 4-5 sunt... dar nu se numesc atat de pompos : clubul motociclistilor din romania (vezi CSR),

Imi poti explica te rog carui fapt se datoreaza momentul lung de tranzitie?

raspunsul daca esti destul de obiectiv ca sa vrei sa-l vezi tocmai l-am insirat mai sus :burnout: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca de acum inainte in FIECARE duminica la ora 14:00 se iese la plimbare? mie imi suna OK, chiar daca urmatoarele 2 duminici le voi pierde. :burnout: insa o sa recuperez eu cumva :hurt:

 

P.S. si da, nici eu nu suport "copiii teribili".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...