Sari la conținut

Un Manual Bmw F650 Fab 93-99 Cine Are ?


geo60
 Share

Postări Recomandate

Am eu dar in germana. Incearca pe www. f650 . com un site dedicat , cu multe date si sfaturi tehnice utile :burnout:

Salut!

Manualul in germana il ai in format pdf ?

Editat de mecaniku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am 2 manuale in format PDF:

1. F 650 GS in germana, ~26Mb

2. F 650 CS in engleza, ~45Mb

 

Ambele originale cu text, nu scanate. Anul motorului nu este scris in manual (sau nu m-am uitat eu atent) dar au fost tiparite in 2001 deci cred ca e numai bine.

 

Zi-mi pe care-l doresti si unde ti-l trimit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am 2 manuale in format PDF:

1. F 650 GS in germana, ~26Mb

2. F 650 CS in engleza, ~45Mb

 

Ambele originale cu text, nu scanate. Anul motorului nu este scris in manual (sau nu m-am uitat eu atent) dar au fost tiparite in 2001 deci cred ca e numai bine.

 

Zi-mi pe care-l doresti si unde ti-l trimit.

Multumesc mult, dar caut manualul, in format pdf, pentru F 650 ST sau FUNDURO, alea pt. CS sau GS le am si eu. ST este modelul cu carburatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Manualul in germana il ai in format pdf ?

daca mi l poti trimete manualul pdf in germ la geomail2002@yahoo.com ms

 

--- Mesaj completat în 10 Aug 2007 18:36 -------------

Salutare,

 

Am 2 manuale in format PDF:

1. F 650 GS in germana, ~26Mb

2. F 650 CS in engleza, ~45Mb

 

Ambele originale cu text, nu scanate. Anul motorului nu este scris in manual (sau nu m-am uitat eu atent) dar au fost tiparite in 2001 deci cred ca e numai bine.

 

Zi-mi pe care-l doresti si unde ti-l trimit.

pe ce l in engleza daca poti trimete mi lte rog la geomail2002@yahoo.com

MS :burnout:

Editat de geo60
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult, dar caut manualul, in format pdf, pentru F 650 ST sau FUNDURO, alea pt. CS sau GS le am si eu. ST este modelul cu carburatoare.

 

 

Mai oameni buni, m-am saturat de cate ori am aratat unde naiba e Funduro cu roata fatza de 19" sau ST, de 18". Pe voi chiar va intereseaza manualul de F650 de pana in GS si CS sau da bine sa te interesezi de primele modele dintr-o anumita serie de motociclete?

 

 

--- Mesaj completat în 11 Aug 2007 00:49 -------------
Pe bune, chiar am dat orice manual cui a avut nevoie, dar cei care cer manualul de F650 ( si nu l-a dat nici dracu' pana acu') si se fac ca nu-l gasesc deja au o problema. Care problema tine tzine de bunavointza!

 

Respect!

 

--- Mesaj completat în 11 Aug 2007 00:56 -------------

Mai oameni buni, m-am saturat de cate ori am aratat unde naiba e Funduro cu roata fatza de 19" sau ST, de 18". Pe voi chiar va intereseaza manualul de F650 de pana in GS si CS sau da bine sa te interesezi de primele modele dintr-o anumita serie de motociclete?

<small>--- Mesaj completat în 11 Aug 2007 00:49 -------------</small><br/>Pe bune, chiar am dat orice manual cui a avut nevoie, dar cei care cer manualul de F650 ( si nu l-a dat nici dracu' pana acu') si se fac ca nu-l gasesc deja au o problema. Care problema tine tzine de bunavointza! La naiba, e Funduro!!!!!!!

 

http://palomogp.iespana.es/bmwf650fl/bmwf650fl.htm

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, m-am saturat de cate ori am aratat unde naiba e Funduro cu roata fatza de 19" sau ST, de 18". Pe voi chiar va intereseaza manualul de F650 de pana in GS si CS sau da bine sa te interesezi de primele modele dintr-o anumita serie de motociclete?

Pe bune, chiar am dat orice manual cui a avut nevoie, dar cei care cer manualul de F650 ( si nu l-a dat nici dracu' pana acu') si se fac ca nu-l gasesc deja au o problema.

 

Eu nu ma fac ca nu am gasit manualul la adresa asta:

http://palomogp.iespana.es/bmwf650fl/bmwf650fl.htm

si iti multumesc de adresa, pana acum nu am gasit nimic de f650 clasic, este un manual foarte greu de gasit pe net, bineinteles ca pe bani se gaseste usor. Dar ce a aparut in Moto Tecnica nu este un manual complet, eu caut unul din manualele astea:

post-18441-1186785824_thumb.jpgpost-18441-1186785842.gifpost-18441-1186785856.jpg

si DA chiar ma intereseaza unul din aceste manuale, indiferent daca da bine sau nu chestia asta.

Sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...