Sari la conținut

Intrunire Viking M.c. Satu Mare !


Postări Recomandate

Probabil a fost cea mai reusita intalnire la care am participat anul acesta, in ciuda conditiilor meteo care au fost nefavorabile.

 

Nu am decat cuvinte de lauda pentru organizatori, au facut extraordinare eforturi pentru reusia intrunirii: incepand de la locatia excelenta, continuand cu vasta varietate de mancaruri si bauturi la preturi decente oferite la standuri care le gaseai in tot campingul, concursuri antrenante, Street Fighter Show, formatii bune si incheind cu superbele focuri de artificii; si am enumerat doar cateva din lucrurile care m-au impresionat...

 

Nu-mi ramane decat sa spun: RESPECT VIKING M.C.

 

Cu siguranta vom revenii si la anul, tineti-o tot asa.

 

P.S. Revin cu poze curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil a fost cea mai reusita intalnire la care am participat anul acesta, in ciuda conditiilor meteo care au fost nefavorabile.

 

Nu am decat cuvinte de lauda pentru organizatori, au facut extraordinare eforturi pentru reusia intrunirii: incepand de la locatia excelenta, continuand cu vasta varietate de mancaruri si bauturi la preturi decente oferite la standuri care le gaseai in tot campingul, concursuri antrenante, Street Fighter Show, formatii bune si incheind cu superbele focuri de artificii; si am enumerat doar cateva din lucrurile care m-au impresionat...

 

Nu-mi ramane decat sa spun: RESPECT VIKING M.C.

 

Cu siguranta vom revenii si la anul, tineti-o tot asa.

 

P.S. Revin cu poze curand.

Multumim frumos! Incet -incet incepem pregatirile pentru un chef de iarna special pentru motociclisti,unde sa ne adunam,sa fim impreuna sa chefuim si sa fim intre "prieteni" cu sau fara motoare,o sa va anunt din timp cand va fi: data ,ora si locul. :hurt: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu si eu "colegului " din Cluj.

 

Toata stima Vikings, a fost o intrunire foarte reusita, dar vremea :) .

 

locatie super, vineri cand am ajuns, ne-am propus ca urmatoarea zi sa ne racorim putin prin bazinele din strandul alaturat dar, n-a fost sa fie... ne-am racorit in timpul paradei( am ajuns la 2 km de Petea) unul din fata cu numar de germania a luat-o catre petea in timpul paradei, shi noi cei din turma .... noh...

dar a venit un politzai foarte de treaba si ne-a dus cu 120 pe ora prin centru pana am ajuns coloana, a fost beton...

 

pe deasupra ne-am racorit si cu o bericica 2 3 ... de la o vreme nu a mai contat numarul! :burnout: !

 

Apropo, toata stima bucatarului(bucataresei) care a facut gulashul. :crack: :crack: :hurt: a fost beton!!

 

Inca o data TOATA STIMA CELOR DIN SATU MARE!!!

se vede ca v-ati dat silinta...

 

Numai bine si asfalt uscat. :crack: :P

 

P.s. poze nu am facut,ca mi-erau descarcate bateriile( foarte inteligent din partea mea) dar a facut un prieten si am sa postez si eu din ele.

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze, poate la anu' am noroc sa ajung pe la voi, se pare ca se merita :)

Sper ca o sa vii si la noi la anu,dar chiar si anul asta daca ai timp ,o sa facem un chef de iarna :burnout: o sa anunt data cand va fi din dimp sa va puteti pregati :P

Chiar numai are nimeni poze ? Atatea oameni faceau poze ,chiar nimeni nu vrea sa mai puna niste poze sa vedem si noi.:hurt:

Asfalt uscat

Barna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum imi pare rau ca nu am reusit sa ajung :hurt:

 

Felicitari Viking MC, din cate se vede in poze a fost o petrecere pe cinste. Si pare totul foarte bine organizat. Bravo. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HHHuuuuuuuuuu, a kepek alapjan szuper lehetett a buli.

 

Kar hogy nem voltunk ott az iden :) , de jovore remelem eljutunk. :moto:

 

Addig is CSAK IGY TOVABB. GRATULALUNK. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

HHHuuuuuuuuuu, a kepek alapjan szuper lehetett a buli.

 

Kar hogy nem voltunk ott az iden :moto: , de jovore remelem eljutunk. :nono:

 

Addig is CSAK IGY TOVABB. GRATULALUNK. :moto:

 

Pune si tu o traducere in Romana sau Engleza, te rog! :lol:

Please say this in English and/or Romanian! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune si tu o traducere in Romana sau Engleza, te rog! :lol:

Please say this in English and/or Romanian! :)

 

 

Scuze:

 

ziceam ca "...dupa poze pare a fi fost o intalnire pe cinste. Pacat ca anul asta n-am fost prezenti :moto: , sper ca anul viitor sa fim acolo. :nono: pana atunci: TINETI-O TOT ASA. FELICITARI. :moto:

 

 

Drumuri bune si netede. Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...