Sari la conținut

Povestea Mobrei Mele (mbr)


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 570
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai daca sar putea sa facem o excursie cu motoarele si atunci o sa vin la amandoi :lol: :cheers: :D

:-L las ca pana una alta ajung eu la voi....am permis :P si motor , dar nu prea am $$$...oricum sapt asta fac doua scutere si iar m-am sscos :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dar vi tu pana in lugoj?? sa bem o bere :o si george ma duc la anu la el dak ma primeste :D sa bem o bere toate bune :P best friend axi si george :-L :lol: aveti grija de voi

Cum sa nu te primesc mah :rock: hai p aci k poate pana atunci dau si de carnet si rezolv si cu mobra :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai bine tie george si tie axi dar na bafta multa o sa iei tu carnetu' george si mobra e stok e super bengoasa :rock: :P :lol: :-L :cheers: :o

 

--- Mesaj completat în 21 Aug 2007 15:28 -------------
George am un kilometraj stai ca o sa pun si niste poze :D

post-21692-1187699232_thumb.jpg

post-21692-1187699264_thumb.jpg

post-21692-1187699285_thumb.jpg

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai oameni

hai ca va zic eu cum se procedeaza cu posta!!!

aveti mare grija ca sunty cam hoti , si cam neseriosi...orice ai trimite trebuie pus intr-o cutie de carton, piesa trebuie invelita in multa hartie , sa nu miste in cutie...cutia trebuie sigilata f f f bine si pe ea trebuie scrisa adresa destinatarului, si a ta :cheers: stiu cum e ca am trimis destule :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am mult pana o gat dar nu gasesc telescop mai sanatos :rock: si :P cred ca o las dracului ca mam enervat :cheers: si degeaba caut ca nu gasesc so ia dracu de mobra imi vine sa o tai cu felexu' :-L

hei ce i cu tine ??? ti am mai spus ai rabdare sa faci rost de niste bani si iei atunci din targ telescoape ...pana atunci gaseste sa mai faci cate ceva pe la ea k doar nu mai e numa ast de facut...lasa pt la urma sau pt knd ai sa ai banii necesari :D

 

--- Mesaj completat în 21 Aug 2007 23:19 -------------

mai oameni

hai ca va zic eu cum se procedeaza cu posta!!!

aveti mare grija ca sunty cam hoti , si cam neseriosi...orice ai trimite trebuie pus intr-o cutie de carton, piesa trebuie invelita in multa hartie , sa nu miste in cutie...cutia trebuie sigilata f f f bine si pe ea trebuie scrisa adresa destinatarului, si a ta :o stiu cum e ca am trimis destule :D

multzam fain Axi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu am cum ca tot ce e tine de telescop :D bagamas'

hai ma.............ce ai patit?

calmeaza-te , si asteapata si tu pputin...nu grabii treaba k nu o sa-ti iese calumea...las-o mai usor :cheers:

si ai sa vezi k o sa -ti iese treaba :lol: te ajut cu ce pot :o

ps: am donat iju jupiter...la niste copii super de treaba:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai trebe sa tai din gatu' ala la carburator trebe sa fac pinioanele pt lant :D si mai multe dar alea sa leaga de telescoape de pozitia cum o sa stea motoru'

dc sa tAI DIN FLANSA? :o

ce lant?

ce pinioane....explicita!!!!1 :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai omu meu axi trebe sa tai ca sa stea drept carburatoru' si sa vad cum pun lantu' sa nu stea prea larg prea slab adik sa ii pun 2 pinioane de alergare

ok

pai fii atent o trerba!!!daca pui pinioane mai mari , in nr de dinti , nu o sa mai ai cuplu mare, si o sa traga greu....serios, pai bine taie din lant....decat sa skimbi piioanele :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...