Sari la conținut

Povestea Mobrei Mele (mbr)


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

:ok: omule ai si u grija ce faci si vb a celorlaltzi ia si u echipament! nici io n am nici mkr casca si am luat si io zilele trecute o mica tranta cu mobra mea :smoke: mi a iesit cotul de la toba din toba m a derutat si am luat un bolovan la o roata (drum de tzara) eu nici nu vad cu ochiu drept k sti k m am lovit rau de tot k bou acu 2 sap si purtam siochelari de soare k sa nu vina curent la el si am luat o mik tranta :P noroc k eram cu a 2 a si n am avut nici makr o zgaraietura :agree: sa vad poate mi oi lua si io o casca...deocamdata n am bani :ok:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 570
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu deja am vb cu omu o zis ca sapt asta o trimite prin curier rapid a 2 zi vine e casca de enduro :smoke: :ok: salutari cu faru' daca merge sau daca ai :ok: :) :ok: :P :)

mie imi mere farul si ink ff bine k am stat o noapte de l am facut asa :ok: de unde ai luat casca si cat ai dat pe ea :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu dau nik :smoke: decat curierul adik vro 40 lei noi dar macar am casca ca sasa am vrut sami iau casca :agree:

 

--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 00:36 -------------
asa pt mobra ca la anu pt cagiva imi iau tot echipamentul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu dau nik :ok: decat curierul adik vro 40 lei noi dar macar am casca ca sasa am vrut sami iau casca :agree:

 

<small>--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 00:36 -------------</small><br/>asa pt mobra ca la anu pt cagiva imi iau tot echipamentul

pai cine ti a dato k vreau si io unaaaaaaaaaa :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol hai ca ma duc sa vad daca so uscat sa dau si al2lea strat si revin cu poze k?? sati treak cat mai repede numai bine :kiss: :D :moto: :ok: :D :bounce: ;)

 

--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 18:41 -------------
ee am uitat sa va zic ca am si intarit bascula pe dinauntru :ok: gata am gatat de vopsit bascula :) acum o sa pun ceva poze :D :hug: :lol: :D

post-21692-1188315544_thumb.jpg

post-21692-1188315577_thumb.jpg

post-21692-1188315610_thumb.jpg

post-21692-1188315653_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol hai ca ma duc sa vad daca so uscat sa dau si al2lea strat si revin cu poze k?? sati treak cat mai repede numai bine :ok: :lol: :moto: :ok: :D :bounce: ;)

 

<small>--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 18:41 -------------</small><br/>ee am uitat sa va zic ca am si intarit bascula pe dinauntru ;) gata am gatat de vopsit bascula :D acum o sa pun ceva poze :D :hug: :kiss: :D

fain :) io la a mea nu mai fac intariri k nu ma apuc sa sar cu ea acu

ma tzine asa cum e k poate la anu cine stie poate imi iau si io un enduro ceva sh :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...