Sari la conținut

Povestea Mobrei Mele (mbr)


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

oamenii nam cum sa tai din lant pt ca am pinion mai mare si cand dau intr*o groapa sa largeste lantu' asa cu doua pinioane unu sus si unu jos nu o sa frece in carcasa aia unde intra lantul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 570
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mi a venit o idee la ce sa lucrezi la ea :o tot ziceai u k nu itzi mere farul ia si fal sa mearga k lumea si mai vezi si pe la partea electrica ce mai trebe facut fa cablurile k lumea cu papuci cu tot ce le trebe :cheers:

Editat de ionescu_george_bz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oamenii nam cum sa tai din lant pt ca am pinion mai mare si cand dau intr*o groapa sa largeste lantu' asa cu doua pinioane unu sus si unu jos nu o sa frece in carcasa aia unde intra lantul :D

deci sa face o adunare si sa facem media: :-L

iti dau 10 pt vopsea-ideea mea e sa ii pui niste auticolante cu suzuki :P

iti dau 10 pt sha---

iti dau 10 pt ideea cu telescoapele :o

iti dau 5 pt k nu o incalti calumea ...asa ca de crss :lol:

ce sa zic spaor la modificari si , ti-am zis unde nu stii intreaba-ma.....ce stiu iti raspund :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am taiat de tot faru' ca nu mai mil trebe si arata mai smen :D :rock:

 

--- Mesaj completat în 22 Aug 2007 00:31 -------------
pai axi am zis ca imi cumpar cauciu de cross pe spate

 

--- Mesaj completat în 22 Aug 2007 00:31 -------------
si de unde autocolante cu suzuky :-L :o :P :cheers: :D :lol: :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma omu asta e bine ca iti faci o motoreta sa te cari fain spor :o :lol: :-L :cheers:

hehe la anu' vreau sa ma duc cu ea la festivalul Motorock de la Bucov (Ploiesti) k de 2 ani ma tot duc numa cu trenu si vad tot felu de motoare :P poate anu asta cine stie poate ma duc si io cu motoru :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut denis ..salut george,yo sunt din ploiesti si am vazut acum discutia voastra despre motorrock,si ma gandeam k la anu sa va indrum yo ,findca sunt din ploiesti ,adik 5 km de bucov ,locul unde se tine motorrockul.daca e cva oricum vorbim pe mess.salut :o :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut denis ..salut george,yo sunt din ploiesti si am vazut acum discutia voastra despre motorrock,si ma gandeam k la anu sa va indrum yo ,findca sunt din ploiesti ,adik 5 km de bucov ,locul unde se tine motorrockul.daca e cva oricum vorbim pe mess.salut :o :D :cheers:

Nu e problema eu cunosc ploiestiul si mai ales k dak e sa vin anul asta cu motorul bucov e pana in ploiesti dinspre bz :lol: oricum cunosc si ploiestiul destul de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o lasa ca mergem la anu la motorock :D ;) :lol: :-L :moto:

 

<small>--- Mesaj completat în 22 Aug 2007 13:56 -------------</small><br/>da ma george da eu stiu cum ii la intrunire :cheers: ca nu am fost niciodata :rock: ;) :P :kiss: :D :sick:

mah ti am spus k n am fo cu motoru k n am avut motor nici carnet o sa fieprima data cu motoru si pt mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca mergem la anu deabea astept numai bine :agree: :D :)

 

--- Mesaj completat în 23 Aug 2007 19:15 -------------
aproape ca am terminat mai am de facut la motor sa o vopsesc si sa ii fac aparatoare de fata si cam gata :smoke: :P :ok: :) deabea astept sa ma dau cu el pe dig :ok: :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma fratzica... dupa cum vad.. ai o problem cu amortizoru... si binezic oamenii.. fa p langa..ce mai e.. si amortizoare nush unde sa zic sa cauti... dar dak e sa gasesc iti zic... oricum.. pt varsta ta e meserie ce faci tu acolo.. frumos.. bravo..din partea mea ai tot respectu... :ok: :agree:

 

iar cu motorrock-u... nu e raiu p pamant.. calmati-va.. :) urmeaza targovistea acum.. :ok: pe 7-8-9... intrunire.. mestivale... chestii.. poate aveti drum... asa.. dar deviez.. la motorrock. .am fost si eu.. si sincer.. ar fi fost tare sa ne strangem toti... poate la anu.. bem o bere impreuna.. :P asa k.. retin.. amortizor de 40sau 60.. dak aflu..t anunt.. :ok: da nu merge sa cauti p bikeshop.ro ?

te-ai uitat ?

la piese ceva.. sau motoare ce s vand p bucati.. poate ofi cev.a. arunca un ochi...nush ce sa zic..

 

hai.. bafta multa la mobrishca si sa o auzim paraind!! :ok: :smoke: succes :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult edy si o sa mergem la o bere de ce nu ??

PS:pe bikeshop nu mam uitat dar in mare problema e rezolvata

numai bine salutari cu faru' daca merge :ok: :agree: :hug: :ok: :P :ok:

 

<small>--- Mesaj completat în 23 Aug 2007 20:07 -------------</small><br/>Na hai ca pun niste poze cu saua data cu sigmaro si cu telescapele centrale :smoke: sper sa gat mai repede sa ma car cu ea pana incepe scoala :) :ok: :ok: :moto: :( asfalt uscat si astept parerea voastra despre saua si telecoapele salutari cu faru' daca merge :D :P

 

--- Mesaj completat în 23 Aug 2007 20:18 -------------
:ok: am uitat sa pun pozele :ok: mis diperat :pow: :ok: :) :P :D :lol: asfalt uscat salutari cu faru' daca merge :lol:

post-21692-1187889111_thumb.jpg

post-21692-1187889132_thumb.jpg

post-21692-1187889159_thumb.jpg

post-21692-1187889447_thumb.jpg

post-21692-1187889475_thumb.jpg

post-21692-1187889496_thumb.jpg

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma omu stai ca acu montez tot pe ea sa vad dak e bun si dak nu mai trebe nik facut dau toate piesele jos si vopsesc motoru' :agree: dar mai am de lucru pana pe joi sper sa gat :smoke: asfalt uscat salutari cu faru' daca merge :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ! tare mobra ! da poti sa pui si u o poza in care sa se vada mobra mai bine k nu prea inteleg mai nik .:smoke: ms :agree:

bafta in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dak am atelieru' in beci e intuneric si na deaia ies pozele asa :lol: lasa ca pana joi-vineri o gata sper :lol: :agree: si o sa fac poze :ok: numai bine :D !!!Asfalt uscat salutari cu faru' daca merge :moto: :D

 

--- Mesaj completat în 25 Aug 2007 00:59 -------------
Mi-am comandat niste actibilduri :) dar o sa ajunga saptamana viitoare pe joi numai bine cand o gat sper :P PS:vreau sa ma car :ok: deabea astept

:smoke: asfalt uscat !!Salutari cu faru' daca merge :) :P :( :hug: :ok: :ok: :P

 

--- Mesaj completat în 25 Aug 2007 01:13 -------------
poze cu actibilduri :ok:

post-21692-1187993470_thumb.jpg

post-21692-1187993588_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma omu stai ca acu montez tot pe ea sa vad dak e bun si dak nu mai trebe nik facut dau toate piesele jos si vopsesc motoru' :ok: dar mai am de lucru pana pe joi sper sa gat :P asfalt uscat salutari cu faru' daca merge :ok:

axi din pacate nu are acces la net...sunt un prieten de-al lui, si amnevoie de niste piese de izh....o sa-i spun, si cand :agree: are timp sa vb cu tine...acum are nicte probleme :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...