Sari la conținut

Povestea Mobrei Mele (mbr)


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 570
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai cum de esti pe contu' lui???? oricum am vrut sa ma vb cv cu axi cand o sa intre pe mess?? :agree: :ok: :) :ok: :) salutari cu faru' daca merge numai bine asfalt uscat!!! :P :ok:

mi-a dat el voie....el nu este acasa....acum..o sa-i spun :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija omule! abia astept sa vad si io poze cum o iesit mobrishk ta io mai am de lucru muuult la ea si dak am sa fac operatzii la ochi si mai incep si scoala o sa incetineasca mult :agree: dar asta e o sa o termin io pana la urma acu am adus motoru aksa sa mai schimb cate ceva prin el :smoke:

Editat de ionescu_george_bz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accepta un sfat.......si eu am facut mobre cross dar numai iti rupi gatu dak incerci ceva smecheri cu ea.......trebuie intarit cadru si schimbata furca fata k e arbore din fonta si creapa usor........e doar un sfat.......spor la treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms de sfat nu ca nu vreau sa sar cu ea decat sa merg pe o roata numai bine asfalt uscat salutari cu faru' daca merge :agree:

 

După ce o să înveți să mergi pe o roată, o să vrei (vine natural) să Âşi sari!

 

Toate bune! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut .vroiam sa iti spun doar asa ca un fapt divers ca un prieten de al meu sia montat o furca de mobra pe BICICLETA sii dupa vreo 2 luni de trasee prin padure ...furca aia se facuse numai buna de aruncat.partea de sus unde se prind coarnele se fisurase...si multe alte beleele.deci gandeste cat ar rezista la o mobra daca la o bicicleta nu a tinut 2 luni.salut si bafta in ceea ce faci :agree: :smoke:

 

--- Mesaj completat în 27 Aug 2007 11:53 -------------
ahhh si inca ceva scuze de semnul obscen am apasat din greseala findca este fix sub chhers.scuze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu o sa sar avand in vedere ca e varza cadru :smoke: :agree: :ok: :P :)

 

 

daca bine am citit eu omul si-a cerut scuze pt semnul "obsecen" deci....tu de ce ai pus semnul "obscen"?

 

probabil sa fii fost o geseala si la tine :) :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O furcă de MTB capabilă poate să coste mai mult decît mobrele voastre, trebuie să luați în calcul rentabilitatea unei astfel de soluții !

 

Denis, io am zis c-o să vrei să sari pentru că e normal să se întîmple aÂşa. O să vezi tu dacă se poate, sau nu, cu mobra ta, dar cheful de sărituri o să apară, vrei nu vrei :smoke: . Farmecul în asta constă! Înțelegi la ce mă refer...

 

Toate bune! :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am cum sa pun poza cu ea la lumina ca e in beci pana nu o gat nu o mai scot si na modificari cam atat ce am zis deocamdata :agree: :smoke: deabea astept sa ma vindec :) sa pot vopsi bascula si cadru' si dupaia restu' numai bine aveti grija de voi si salutari cu faru' daca merge sau daca ai :ok: :P :) :ok: :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa pun ceva poze cu mana mea si cu restu' :smoke: bine ca am avut o casca semiintegrala in cap si aia am luato de frica politi ca dak nu o luam imi spargeam capu' rau :agree:

post-21692-1188247473_thumb.jpg

post-21692-1188247485_thumb.jpg

post-21692-1188247496_thumb.jpg

post-21692-1188247512_thumb.jpg

post-21692-1188247566_thumb.jpg

post-21692-1188247585_thumb.jpg

post-21692-1188247607_thumb.jpg

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai omule ce faci mah...ti sa urat cu binele?asta e o dovada clara k ai nevoie de echipament pe orice are motor si 2 roti ,nu numai tu oricine,eu asa cred asta e parerea mea.Nu stiu c sa zic ,insanatosire grabnica ,si la cat mai putine bleele dastea ,Ca stiiu ca nu sunt placute deloc.te salut si ai grija de tine ca altii oricum nu au. :agree: :smoke: :ok: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai omule ce faci mah...ti sa urat cu binele?asta e o dovada clara k ai nevoie de echipament pe orice are motor si 2 roti ,nu numai tu oricine,eu asa cred asta e parerea mea.Nu stiu c sa zic ,insanatosire grabnica ,si la cat mai putine bleele dastea ,Ca stiiu ca nu sunt placute deloc.te salut si ai grija de tine ca altii oricum nu au. :agree: :smoke: :ok: :ok:

 

merci dar pe piaggio zic eu ca nu ai nevoie numa daca faci trickuri :D :P :) :ok: :ok: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baiete.. ai grija.. k nu e frumos ce ai tu acolo... macar aiscapat ieftin... vb mz-istului... echipament.. si dak nu ai bani d firma. .amcar fa-ti... sau fa-ti fase... p zonele expuse.. fratimiu face manevre dubioase cu bicicleta.. si.. el asa isi face.. protectii.. facea.. defapt k acu si-a luat kkturi din magazin... :agree: bafta multa.. si ai grija d tine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...