Sari la conținut

Nu Va Lasati Pacaliti De Gopop


comunistu 76
 Share

Postări Recomandate

salut...am o problema.. la service au zis ca nu au .... incerc si la tine.. am nevoie de o curea pt modelul fighter (bt49qt-10) baiatu de la service mi`a zis codu` curelei ca sa caut si in alta parte (henger-1830669 ox ) .... ma poti rezolva cu problema asta???? daca da ...cat costa si in cat timp intru in posesia ei

PS: miloasa sa`ti fie inima ca nu am mai mers de 2 sapt cu scuteru :) :moto:

 

 

am dat si eu azi comanda de o curea de transmisie. curios e ca nu mi-au cerut codul ei sau sa imi ceara un nume. mi-au zis sa vin vineri intre 12 si 14 sa ridic cureaua.

 

sper sa se tina de cuvant ca deja de 2 sapt stau cu scuterul pe bara si in plm chiar am nevoie de el ca lucrez in livrari. si aia de la service mi-au zis ca dureaza 3 saptamani sa imi aduca ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat si eu azi comanda de o curea de transmisie. curios e ca nu mi-au cerut codul ei sau sa imi ceara un nume. mi-au zis sa vin vineri intre 12 si 14 sa ridic cureaua.

 

sper sa se tina de cuvant ca deja de 2 sapt stau cu scuterul pe bara si in plm chiar am nevoie de el ca lucrez in livrari. si aia de la service mi-au zis ca dureaza 3 saptamani sa imi aduca ... :lol:

 

 

pai curelele sunt la fel la toate modelel de la gopop...au acelasi motor, transmisie bla bla ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai curelele sunt la fel la toate modelel de la gopop...au acelasi motor, transmisie bla bla ....

 

ideea e sa imi aduca cureaua. adik sa se tina de cuvant. ca m-a nenorocit statu la birou :lol: . fac numai cacaturi inloc sa ma plimb prin trafic pe scuter. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@marius45jml

Nu mai vii sa iei arculetul si membrana????? Ca te asteapta de Luni!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@marius45jml

Nu mai vii sa iei arculetul si membrana????? Ca te asteapta de Luni!!!!

 

 

se pare ca vorbesc degeaba (D`le GoPop) .... am scris ceva mai sus...zi`mi macar daca se poate rezolva sau nu

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curea de Fighter 1 mil de lei si se poate ridica de la noi sau se achita curierul rapid. Va rog sa imi confirmati modalitatea de livrare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curea de Fighter 1 mil de lei si se poate ridica de la noi sau se achita curierul rapid. Va rog sa imi confirmati modalitatea de livrare.

 

haste vine fericirea peste tine cu caru'...2 zile si 2 nopti sa nu cobori de pe scuter nici macar cand alimentezi cu benzina la pompa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curea de Fighter 1 mil de lei si se poate ridica de la noi sau se achita curierul rapid. Va rog sa imi confirmati modalitatea de livrare.

 

 

perfect... iti las datele pe un pm !!!!

 

--- Mesaj completat în 16 Aug 2007 17:58 -------------

haste vine fericirea peste tine cu caru'...2 zile si 2 nopti sa nu cobori de pe scuter nici macar cand alimentezi cu benzina la pompa...

 

 

moaaa...da`mi vine samb... duminica mergem la plimbare !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vanzari REVA Romania:

2005: 100 buc.

2006: 450 buc.

2007 pana in prezent 1300 buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau eu jobul ala de care spuneati ca e valabil de anul viitor... sa ma duc sa supraveghez in fabrica!! :cheers: :o Sa vezi ce scutere o sa faca baietii... :D :lol:

 

Acum serios, nice job Gopop, mi-am schimbat parerea. Sunteti intr-adevar oameni seriosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere!

Va rog sa ma contactati pe email sau aici in cazul unor probleme nerezolvate de catre service deoarece ne dorim ca numarul de probleme nerezolvate sa fie cat mai mic sau de ce nu, chiar zero.

Asa ca go Pop cu GoPOP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...