Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si iti mai luam si apararea ca fraiera. Si acum imi spui mie ca sunt proasta...bai baiete, ai atata prostie in tine cat esti tu de mare. Sa fie clar ca pe mine nu ma jigneste nimeni.

Fraiera eu ca ti-am fost prietena, te-am imprumutat cu bani si nici macar sa ii dai inapoi nu stii (te faci ca si ai uitat), de la un timp ai inceput sa suferi de tine.

Cat ma plimb eu cu motocicleta e treaba mea, si da universul se invarte in jurul meu atata timp cat imi dai atata atentie.

 

Cumpara-ti o viata frate si nu mai fi invidios pe a altora!

 

Adio, "prieten bun"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU am de gand sa ma cert cu nimeni, dar nu o sa inteleg de ce am fost jignita din senin ca s-a trezit asta cu fata la perna. Il consideram prieten bun, dar se pare ca m-am inselat. Din acest moment nu mai am ce discuta cu oameni prost crescuti

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :burnout: :cheers:

 

--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 12:44 -------------
De azi nici nu mai ma obosesc sa intru pe forum ... gata ... nu mai sunt nici motociclist deci nu mai am ce cauta nici pe forumul asta ca toti agaricii ... bag (cuvant urat) .. oricum intram mai mult pentru piese

 

 

Zbie All :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :burnout: :cheers:

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 12:44 -------------</small><br/>De azi nici nu mai ma obosesc sa intru pe forum ... gata ... nu mai sunt nici motociclist deci nu mai am ce cauta nici pe forumul asta ca toti agaricii ... bag (cuvant urat) .. oricum intram mai mult pentru piese

Zbie All :bounce:

 

altu care a intrat in depresie. bai agarciciule fa-mi calc :P

la multi ani miki , la multi ani nebunake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma ce zice lumea .. ca am fost barfit pe la spate la Ploiesti .... asa este ... ??? in cazul asta ma retrag din gasca ... distractie placuta bulachilor

da ce vroiai sa te barfeasca pe la "fatza " ? si normal daca te-ai dus la somn cel mai devreme

Acu sa iti zic eu serios acum ceva : N-ai fost barfit TU !

te retragi datorita faptului ca ai vandut motorul si trebuie sa iti rezolvi problemele si momentan nu mai ai cum sa iti ie motor !

insa foarte bine poti folosi Super Tenerele , motorul Oanei asa cum si eu o folosesc pe asta mica a Simonei ,cu toate ca a mea e in garaj la iernat deja .

nu mai fi suparat !

te invit la o cana di vin fiert la "mes amis" ,asa de dragul vremurilor bune si nebune :burnout: ce zici ?

prietenii stiu di ce :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prefer sa nu fac publica discutia caci nu as avea de pierdut dar macar eu am obraz :cheers:

micisoara la multi ani!!! :burnout: scz dar eu nu te stiam dupa nume :bounce:

 

io nu am vazut ca te-a facut proasta pe topic , si u l-ai atacat pe topic pe dezu , deci cred ca dintr-o discutie in privat u ai bagat-o pe topi

care e fazaaaaaaaaaaaaaaaaa

ma mut in suedia nu mai suport romania , cautati pe youtube "balada elodiei"

ps: vreau si io id lu adie ca l-am uitat , eram beat cand mi la spus si credeam ca il tzin minte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :burnout: :cheers:

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 12:44 -------------</small><br/>De azi nici nu mai ma obosesc sa intru pe forum ... gata ... nu mai sunt nici motociclist deci nu mai am ce cauta nici pe forumul asta ca toti agaricii ... bag (cuvant urat) .. oricum intram mai mult pentru piese

Zbie All :bounce:

 

ce intzelegi voi prin barfa bah ? daca eshti subiectul unei discutii intr-un grup mare barfa .

io din cate tin minte in betia mea despre dezu sa vb cum o sa arate el si viitorul lui xx- . asta a fost barfa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce intzelegi voi prin barfa bah ? daca eshti subiectul unei discutii intr-un grup mare barfa .

io din cate tin minte in betia mea despre dezu sa vb cum o sa arate el si viitorul lui xx- . asta a fost barfa

va-mbatarati ti-ai 'reacu si acu va luati la cearta ....

D'aia nu e bine omu sa va dea prea mult . .uite vedeti, o luati razna pe urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma copilasi! terminati cu copilariile ca si asa sunteti urati amandoi :bounce: poate mai vad vreun post melancolic de-al vostru pe acilea ca sa mor de nu va spun lu Zorro si dup-aia ori :P ori :burnout:

deci GATA!!!!

 

va iubim pe amndoi! :D

 

concluzia: nebunake nu da nici un semn, micisoara e ocupata asa ca :cheers: oricum s1 :P ne traiti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma copilasi! terminati cu copilariile ca si asa sunteti urati amandoi :bounce: poate mai vad vreun post melancolic de-al vostru pe acilea ca sa mor de nu va spun lu Zorro si dup-aia ori :P ori :burnout:

deci GATA!!!!

 

va iubim pe amndoi! :D

 

concluzia: nebunake nu da nici un semn, micisoara e ocupata asa ca :cheers: oricum s1 :P ne traiti

prezent :P

 

buey...va multumesc pentru urari...sa fie..Deci ce facem in seara asta...dupa 10-10:30...? ne cinstim cu o bere?

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit Nebunake ca nu mai veneai odata cu cinstea aia . Count me in . Anybody else?:P

pai tu cum dreaq sa nu fii prezent ...se poate... :burnout: :cheers: :bounce: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent...:P

 

 

Ce prezent bah ca n-am vazut nici unul in camasa de forta pe acolo

 

--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 18:05 -------------

Pe miiiiiiiineeeeeeeeee nuuuuuu maaaaaaaa iuuuubeeeesteee niiiiimeeeeeniiii, siii uiiiiiiiite caati priiiiiiiiiiiiieeteeeniiiiiiii aaaaaaveeeeetiiiiiiiii vooooooooi.

Citat o fosta colega de facultate :burnout: :cheers: :bounce:

 

Daca nu e nashpa adu-o cu tine c-o luam pasagera si poate o si iubim....poate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...