Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

:cheers: :) :moto: Emiiiiiii daca citesti forumul te rugam cu disperare da-ne vulpea aia inapoooi ca-i e dor saracutului de ea! lui adi ce-i mai falfaie acum pe motor? :lol:

 

 

adi! ti se falfaie ?? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai elena , mie nu mi-a fost frig de loc ., numai unii au suportat frigu , aia cu circulatia mai slaba

3.30 zici u ca sa retras lumea? :lol:)

poate 4 . 30 , am ramas doar io cu adie la povesti.

 

 

--- Mesaj completat în 05 Nov 2007 04:49 -------------
;)-->

QUOTE(A K E _ 75 _ B @ Nov 4 2007, 10:17 PM) 935884[/snapback]

salut ! sunt AKE , locuiesc in macaralei ,nu prea ma bag in seama pt ca am un moto de 150 si nu prea sunt motociclisti la clasa "junior"...m as plimba cu cea mai mare placere..ma descurc f bine prin trafic , dar...cat ma ajuta motorul...de 12 cp :)

 

prin bucuresti cred ca ai putea sa te plimbi , urmareste si u aici si vezi unde sunt intalnirile , iesim cam in fiecare seara daca nu ploua . acum la drum lung nu shtiu ce sa zic , baietii parca sunt la curse

 

--- Mesaj completat în 05 Nov 2007 04:50 -------------

:cheers: :) :moto: Emiiiiiii daca citesti forumul te rugam cu disperare da-ne vulpea aia inapoooi ca-i e dor saracutului de ea! lui adi ce-i mai falfaie acum pe motor? :lol:

 

de obicei nu se uita . da o sa ii arat eu special asta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai u generalizezi daca tzi-a fost doar tzie frig si generalizei ora spargerii dupa ora la care te-ai retras u :cheers: . s-au intamplat multe , de ex shti toata povestea cu ma..sina de pe trotuar?

 

Hai mah .. nu mai fi asa rau .. poate a avut si ea treaba de aia sa retras asa devreme . :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

H3llriderr numai tu si Adie ati ramas, e normal sa nu o stiu pana la capat, in plus, chiar vroiai sa scriu ce au facut fiecare membru ? :) eu am povestit asa in mare ce s-a intamplat.

 

inca ceva, pozele sunt prea mari si nu pot sa le incarc pe forum, va trebui sa le fac mai mici si apoi o sa le postam si aici.

 

m-am ales si cu o raceala pe masura, dar asta e..trece, excursii de genu sa tot fie! :moto:

 

dezu: n-am avut nici o treaba cu nimeni...:cheers:

 

--- Mesaj completat în 05 Nov 2007 15:17 -------------
cateva poze:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma copii imi cam place ce povestiti voi aici.....data viitoare nu ma luati si pe mine sa ma distrez cu voi? :) :moto: :lol:

 

si apropo...Raducu....mi se pare mie sau lumea da cam multe detalii pe aici :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haoleu fratzilor, da' mult mai vorbiti ...am rasfoit vreo 2-3 pagini lejer :)) ... hai sa-si zica si baiatu cu cbr-ul galben care lucreaza pa la raven30hell prin bloc parerea: "super tare frate :moto:)" (scurt si la obiect)

 

Catalin. (si...pretina...catalina :lol: )

 

Hai noroc si la mai multe :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey copii de beut nu va face-tzi griji... sunt destule case in care e loc......asa ca.....na.

dar totusi vreau sa remarcatzi ce figuri impunatoare acolo cu tata langa mine...:moto:

sper ca v-atzi simtzit bine si la valeni....pacat ca nu am stat si acolo o noapte

:cheers:

 

 

 

 

 

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: a fost super fain si la valeni, chiar super . mai ales cand eram cu adie pe drumuri .. sa cautam magazin .. pt a alimenta cu bere :)

 

cica pana maine seara tine vremea asta .. apoi se mai incalzeste. dc nu ... vin si eu cu masina .. mai sunt cateva masini .... si mergem undeva la gramada. ce parere aveti?:moto: faza e ca va veti cam inghesui in masina dar nu asta conteaza :lol:

astept pareri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mah .. nu mai fi asa rau .. poate a avut si ea treaba de aia sa retras asa devreme . :lol:

 

am vazut-o io cu jhon :) care trebuie sa puna niste poze

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Nov 2007 02:28 -------------</small><br/>aaa deci recunosti ca-ti falfaia neeebunule :cheers: vrei sa-mi furi vulpita aaa? :lol: bine promit ca o iau special pt tine la urmatoarea iesire :moto: ( EMI)

 

<small>--- Mesaj completat în 06 Nov 2007 02:34 -------------</small><br/>

nu e voie cu plostii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...