Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

Ce prezent bah ca n-am vazut nici unul in camasa de forta pe acolo

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 18:05 -------------</small><br/>

 

Daca nu e nashpa adu-o cu tine c-o luam pasagera si poate o si iubim....poate...

 

:burnout: :cheers: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si iti mai luam si apararea ca fraiera. Si acum imi spui mie ca sunt proasta...bai baiete, ai atata prostie in tine cat esti tu de mare. Sa fie clar ca pe mine nu ma jigneste nimeni.

Fraiera eu ca ti-am fost prietena, te-am imprumutat cu bani si nici macar sa ii dai inapoi nu stii (te faci ca si ai uitat), de la un timp ai inceput sa suferi de tine.

Cat ma plimb eu cu motocicleta e treaba mea, si da universul se invarte in jurul meu atata timp cat imi dai atata atentie.

 

Cumpara-ti o viata frate si nu mai fi invidios pe a altora!

 

Adio, "prieten bun"

 

 

v-ati aprins amandoi ca doi copii de gimnaziu....nu spuneti vorbe goale in care nu credeti nici unul. Ati inteles?

 

Sa nu mai vad discutii de astea pe aici ca dau cu voi de tobele de la motor....cand sunt fierbinti....

Hai reveniti-va, si cereti-va scuze unul altuia pe PM ca nu sunteti copii..si o greseala recunoscuta e pe juma iertata...

 

 

--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 18:24 -------------

Nush', sa si le rezolve in privat ! asta e un topic de plimbari ...cu masina mai nou :cheers: :bounce: !

IESITI BUEYYY CU MOTOARELE ! :burnout:

'da diseara se anunta ceva ? a? nimic ? hai Gavrilosi si Mihaiosii ....

 

Undeva pe aproape de Lipscani, stie Noro cum ii zice...eu nu am fost niciodata...dar vin dupa 21.00

 

--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 18:43 -------------
Pai atunci La Multi Ani la toti sfintii de azi...va simtiti voi care.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu din pacate nu mai merg...din cauza muncii..trebuie sa plec in seara asta la Bacau.. :P :P :burnout: ..ce pot sa zic distractie placuta...si sa va ganditi si la mine cand :bounce: ...... :cheers:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am dat o tura prin oras, nimeni in afara de mine, pe unde va duceti fratilor sau nu mai postati pe aici destinatiile ca eu n-am dat de voi. Maine merg cu masina la Sibiu la concert cu intoarcere dupa, mai am doua locuri, se baga careva? Daca nu , atunci stiti voi, asfalt uscat si toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal`tare!

 

As iesi si eu azi daca mi-o permite munca, undeva dupa 20:00. Daca stabiliti ceva imi ziceti si mie, daca nu - nu de iesit oricum as cam iesi, chiar daca se abureshte casca :burnout: . Decat sa intre prafu` in ea...

 

 

Bulan la max!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry dar eu nu ma bag...tocmai am realizat ca reintru in starea de falimentar :cheers: asa ca ma incalt si ma duc la cineva sa ma imbat :burnout:

 

have fun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am dat o tura prin oras, nimeni in afara de mine, pe unde va duceti fratilor sau nu mai postati pe aici destinatiile ca eu n-am dat de voi. Maine merg cu masina la Sibiu la concert cu intoarcere dupa, mai am doua locuri, se baga careva? Daca nu , atunci stiti voi, asfalt uscat si toate bune!

 

noi am fost cu motoarele aseara , plecam si noi maine la sibiu cu masinile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand si de unde? Poate mergem impreuna caci singur pe sosea cam plictisitor,ne intalnim pe undeva?

 

pai o sa se plece undeva dupa amiaza cred , spre sibiu unde este concert scorpions. nu shtiu exact ora , eu sa zic ca sunt disponibil dupa ora 14 , nu de alta da acu sunt la munca si scap la 6 dimineatza , vreau sa dorm si io cateva ore :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi dupa ora 12 care vine in poligon la ilioara? sa ne dixtram si noi pe acolo? John tata te astept pe mess sau da un PM ceva dupa ora 11:30 sunt liber asa ca astept sa iti termini si tu treaba si mergem....

PS. ti-am facut rost de fata de plimbat :burnout: si vine la sigur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai betivilor pai e frumos asa? :P Cea mai frumoasa reprezentatie ieri seara incepand cu MA-SI-NA'MEA pana la un concert live :D :P :D :P fuck man cat trebuie sa bei sa faci asa ceva? asteptam poze!

 

bah baiatule...sa nu zici k iar am baut :bounce:

cred k ar fi bine sa ma bag si eu la somn 'rati ai draq sa fiti!! :cheers:

las k vad eu in poze ce s-a intamplat...k live era cam in ceata :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan lumea doarme... :cheers: inca nu s-au trezit. :P

o fost fain per total :burnout: distractie ca de obicei.

 

@micisoara: ti-am dat add pe mess. ca sa nu uiti :P

@jhon: lasa-ma pe mine sa pun pozele :D te rog.

 

ba sa dea naiba, nu cred ca am respirat atat fum vreodata... :bounce:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...