Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

Consider ca mai am mult pana sa ajung sa-mi platesc un partener sa faca ceva cu mine, chiar daca este vba numai despre facut un drum pana la malul marii :) :hug:

 

 

Kiddin', af cors. Din pacate, doar pt Suzi am. Plec cu mancarea in ghiozdan, ca si-asa n-am apucat sa mananc la job

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai ce ma nu are cine sa vina sa te ia???daca reusesc sa scap de bal vin io daca vrei...

nici eu nu stiu daca are sau nu cine sa ma ia :D

f**** abia astept sa vina weekendul sa ma duc dupa motocicleta :)

 

eu am plecat, ma sunati daca nu stiti ceva: 0731816622 iar restu pe celalalt numar. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Consider ca mai am mult pana sa ajung sa-mi platesc un partener sa faca ceva cu mine, chiar daca este vba numai despre facut un drum pana la malul marii :) :hug:

Kiddin', af cors. Din pacate, doar pt Suzi am. Plec cu mancarea in ghiozdan, ca si-asa n-am apucat sa mananc la job

glumeam fata stai linistita nu merg pana la mare nici cu mascatii,nu iti dai seama ca ajungem acolo cuburi de gheata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! am fost cu un Suzuki RF400 rosu, stiam de la Raven30hell de plimbare...dar din pacate nu si de destinatie:) asa ca am mers doar pana la universitatii:D

a fost fain? apropo..maine pe la ce ora va adunati la arc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors de la Mihailesti...am ajuns toti cu bine...unii dintre noi au ramas sa se mai plimbe prin oras...voi pune si poze...Oricum super tare plimbarea, atmosfera de la masa...punct in minus...FRIGUL de la intoarcere, brrrrr.

 

Poze aici.

Pentru mai multe poze dati un semn pe mess.

Editat de Yaman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfuuuu.... eram pe baraj si a venit o rafala de vant & un tir si m-a mutat frate!!... scary rau de tot :hug: :D eh... bine ca am scapat (si de data asta). aaa si a fost polei la intoarcere... era sa uit. :what: micii au fost f buni & atmosfera excelenta. astept plimbarea viitoare. :)

Editat de Cata MCMLXXXVII
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors de la Mihailesti...am ajuns toti cu bine...unii dintre noi au ramas sa se mai plimbe prin oras...voi pune si poze...Oricum super tare plimbarea, atmosfera de la masa...punct in minus...FRIGUL de la intoarcere, brrrrr.

 

Poze aici.

Pentru mai multe poze dati un semn pe mess.

 

am ramas sa ne plimbam prin oras? eu zic ca pana la urma am ajuns si la snagov :)

 

frig al dracului....polei pe jos....dar sa mor dak simteam de la 170 in sus :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...