Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa am auzit si eu ca o sa fie cald miercuri joi si vineri!

asa ca abia astept sa ies cu motoru:P

deci care unde si cum mergem? eu unul vreau sa mergem daca se mai poate la o plimbare in afara bucurestiului cateva sute de km ultimile din anu asta!:kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Elena- Da azi il iau si eu si nici ca il mai vad aia vreodata,chit ca mi-l lipesc de portofel.Din pacate mobra mea este departe de a fii gata.Adica la modul ca de unde se termina rezervorul,in spate mai e cadru,bascula si roata...si niste matze p-acolo... .Oricum ne vdm pe strazi cat de curand.

:kick: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca am retinut horia :kick: sa ai grija de el !!!

 

astept propuneri de la cei ce cred eu ca ar veni la plimbarica: jhon, CrashTestPilot, phantom21042003, Yaman, snowstorm, krupp, claudiu_suzuki...si restul cine mai vrea :crack: Pentru o plimbarica zilele astea cat e vremea cat de cat, ok....

Varianta mea, un traseu facut de niste prieteni unde nu am putut merge si as vrea: Bucuresti - Cheile Dobrogei - Cetatea Histria - Navodari - Bucresti

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca am retinut horia :crack: sa ai grija de el !!!

 

astept propuneri de la cei ce cred eu ca ar veni la plimbarica: jhon, CrashTestPilot, phantom21042003, Yaman, snowstorm, krupp, claudiu_suzuki...si restul cine mai vrea :crack: Pentru o plimbarica zilele astea cat e vremea cat de cat, ok....

Varianta mea, un traseu facut de niste prieteni unde nu am putut merge si as vrea: Bucuresti - Cheile Dobrogei - Cetatea Histria - Navodari - Bucresti

 

 

cu mare drag as veni, dar ma duc sa-mi vad odorul refacut si relustruit-gata de drum, in Timisoara si sa stabilesc cum il aduc in Bucuresti. :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca am retinut horia :crack: sa ai grija de el !!!

 

astept propuneri de la cei ce cred eu ca ar veni la plimbarica: jhon, CrashTestPilot, phantom21042003, Yaman, snowstorm, krupp, claudiu_suzuki...si restul cine mai vrea :cheers: Pentru o plimbarica zilele astea cat e vremea cat de cat, ok....

Varianta mea, un traseu facut de niste prieteni unde nu am putut merge si as vrea: Bucuresti - Cheile Dobrogei - Cetatea Histria - Navodari - Bucuresti

 

Ouch... asta doare :kick:

As vrea si eu dar sincer e pneumonie & reumatism curat tentativa si nici bateria mea nu ma ajuta! Insa tot as vrea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu mare drag as veni, dar ma duc sa-mi vad odorul refacut si relustruit-gata de drum, in Timisoara si sa stabilesc cum il aduc in Bucuresti. :crack:

aa chiar asa, am uitat :kick: Well atunci drum bun si sa il aduci repede acasa!

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Dec 2007 12:37 -------------</small><br/>

 

Gata, am stabilit! fata cu initiativa nu gluma :crack:

 

ziua plecarii: Vineri

traseu: Bucuresti - Cheile Dobrogei - Cetatea Histria - Bucuresti. ( Bucuresti - A2 - Fetesti - Cernavoda (1) - Medgidia - (aici se iese de pe drum national si se intra pe o sosea mai proasta) - cuza voda - nicolae balcescu - tirgusor - cheile dobrogei - Histria )

ora intalnirii: 8.30

ora plecarii: 9

locul adunarii: Academia Militara, in fata la statuie.

 

vremea: Vineri 21.12.2007 Bucuresti Timp Frumos / Soare, Max: 3° / Min: -5°,

Pitesti: Timp Frumos / Soare Max: 6° / Min: -4°

Navodari: Soare Max: 6° / Min: -3°

 

pana acum: Raven, Jhon, Yaman, legnakrad, Catalina, Piratul, CrashTestPilot

date de contact: idul meu raven30hell sau 0731816622

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte interesant traseul, dar cam lung pt periaoda asta, mai ales ca nici temperatura nu e prea generoasa

 

in principiu incercam sa ajungem si noi (eu si pasagera :crack: ) dar nu cred ca facem toata cursa, e lunga si ziua scurta.... si stiu cum e sa mergi iarna la lasarea intunericului :crack: te cam checii de frig :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e obligatoriu tot traseul! eu doar vreau sa mobilizez oamenii, ca altfel raman vorbe in vant. Mergem cat decidem toti, nu cat vreau eu!

 

pana acum: Raven, Jhon, Yaman, legnakrad, Catalina, Piratul, CrashTestPilot, Motofum, alllec + pasagera.

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo azi am iesit un pic asa sa bag benzina sa mai fac niste cumparaturi motoristice .....placute , SEMNALEEEEEEEEE (mama ce semnale mi-am tras) leviere chestii SI NU e de mers cu motoru deloc ....pe bulevardele mari e ok cat de cat dar pe stradute ai pus-o ....era s-o culc de vreo 7 ori ........rabdare mai copchiii rabdaree !

AM zis ca mi-am luat semnale ? Mama ce semnale frumoase mi-am tras imi vine sa le phot ! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

nu vreu sa descurajez pe nimeni

insa vremea prezentata luni/marti/miercuri

pentru vineri se schimba in prop de 70 -80%

plecarea f devreme e destul de nasoala

merg zilnic in afara bucurestiului

ajung la job "facand centura" de avantaje si dezavantaje

si cum iesi din bucale unde nu mai sunt tevi sub asfalt e polei de nota 10 si mazga

drumurile care nu sunt circulate sunt pline de portiuni de gheata si zapada

deci .........

unde si cand....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

whatever, cine vrea vine, cine nu treaba lor...eu nu oblig pe nimeni si de sfaturi sunt satula.

cat priveste ora de plecare e oricum de forma pt ca o sa se mai intarzie, apoi pana iesim din bucuresti...eu cred ca e foarte ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tzurtzuri la nas placuti :crack:

idem frate........"Tzurtzuri la nas placuti :crack:" si asfalt cat mai uscat....va pupa NeBuN@Ke :*,

ps. : eu imi bag moto in service in seara asta, si o mai scot tocmai la primavara...eu gata sunt pa...hibernareeeee :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai everybody care participa la revelion vreau saptamana asta cate 500.000 vechi. nu am net acasa asa ca tre sa ma cautati la telefon. :crack: in principiu weekendu asta adunare generala :kick: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU, eu zisei una SERIOASA! si mai devreme ca sa avem cu totii timp si sa vina majoritatea, nu doar 2-3

 

eu am sa fiu deja un timisoara weekendul asta asa ca as fi recunoscator daca imi da si mie careva un beep sa ma anunte ce s-a hotarat cu plecarea de revelion. 0723293773 :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...