Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:ok: ;) :pow: daps, am gresit cu totii. :) ;) :D

maine .. adica azi ma duc in targ sa'mi cumpar magneti, ii prind de cadru .... macar sa am o satisfactie

 

shti cu ce am gresit?.. itzi spun eu , plimbarile noastre ce au ca scop ca sa intzelegem toti pana la urma? ne plimbam frumos incet sa ne bucuram de libertate , sa facem curse prin oras? care e ideea? ca daca ultima motocicleta cade sau patzeste ceva restu probabil o sa astepte la urmatoru semafor pana se plictisesc , asta in caz ca observa. din 6 moto sau cate eram , numai 3 am observat faza cu idiotu ala , restu nu au vazut nimik. si chiar si noi care am observat ce am facut? l-am lasat sa scape.

tre sa avem un cod ceva pt cei care nu sunt atenti , claxon lung , cloxon repetat ceva , si atunci sti ca sa intamplat ceva , dar daca u pleci blana de la semafor nu o sa mai auzi nici un claxon

asa ca tre sa punem la punct niste chestii. curse putem sa facem si pe amcart

am mai observat ca nici in grup nu se merge corect , si daca vine unu mai nou mai vrea sa impresioneze si da blana , cum sa intamplat o data inspre snagov cu un baiat care tot drumu dadea blasa si dupa aia statea sa-l depasim , eu unu am fost putin derutat de fazele astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hellrid3rr: man, pai cum spune si titlul topicului, daca ai chef de plimbari si n-ai cu cine, iei un nebun cu tine....mai dati in trafic si de alti nebuni, deci, eu zic ca mereu e cineva langa tine, fie bun, fie rau :)

 

La faze nasoale, cu conservari nervosi, luati-l pe dezu cu voi ;) Prietenii stiu de ce :pow:

 

PS: ba da toata lumea il felicita pe dezu, da pe b16bmo, nimeni? ;) felicitari fata...sa fiti sanatosi si fericiti, si sa va iubiti pana la adanci batraneti... :ok:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara l-am vazut de cum a plecat de la stop si i-am facut semn lui Jhon sa se uite, cum dobitocul ala se baga printre voi...Si mai urat e faptul, ca dupa ce am ajuns in dreptul lui in pasaj, se uita la noi foarte relaxat, zambind...Asta e, acum e deja prea tarziu...

sper sa nu va suparati pe mine, dar cand iesiti la plimbare prin oras, voi nu respectati grupul...la semafor mi se pare ok, sa faceti rand pe o singura banda, sa mergeti toti pe o banda, nu pe 10, si altele...Ce naiba, cand am fost la Valeni s-a mers super frumos in grup...

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti vanati?? pe strada

Da cu pumnul invatzai mine , rupele oglinzile ca tot nu le folosesc!! Acum vreo 4 luni m-am batut cu un unu care conducea un cazan de dacie! da rau de tot ( recunosc ca am luato vreo cateva si eu dar stiu ca iam dat viza de state dupaia ) cand am ajuns acasa am constat ca aveam sange pe casca si de la mine nu era!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi cretzule :ok:

 

da e b16dmo mancavash...vad ca pisi nici acuma nu stie ;)

Editat de b16dmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit postez si eu aici .... dupa ce am cunoscut cativa bikeri aseara la arc si pe noro

 

vici_bike_runner - id mess

0745.138.874 - nr tel( orange )

 

ma numesc Vicentiu(Vici)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va bucurati prea tare

dezu discuri de ambreiaj nu mai are

si in buzunar il doare

oare merge la plimbare ?

:ok: ;) :pow: tare....

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...