Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma primiti si pe mine? chiar daca sunt incepator si va voi plictisi cu intrebarile mele neroade pentru voi dar inteligente pentru mine? daca nu in seara asta poate maine seara sau cand va amintiti sa chemati un incepator. Id-ul meu este phantom21042003. Multumesc si la buna vedere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine? chiar daca sunt incepator si va voi plictisi cu intrebarile mele neroade pentru voi dar inteligente pentru mine? daca nu in seara asta poate maine seara sau cand va amintiti sa chemati un incepator. Id-ul meu este phantom21042003. Multumesc si la buna vedere!

 

cum am zis de fiecare data.. everybody is welcomed!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci a ramas stabilit .. Sambata "BEM" si dam un "GRATAR" la Ema ... asa ca .... :ok:

 

PS. 10x guys pt suportul oferit in aceasta seara .. ramane sa dau bere Sambata ca acum erati prea multi iar buzunarul nu imi permitea ;) ...

PS2 .. vreau si eu filmuletul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic dezule...sincere "condoleantze" amandoura si sa stiti k va vom iubi in continuare kiar daca de acum sunteti incatusati ;)

 

in leg cu weekendu...poa sa ninga...poa sa ploua....noi am tras paranghelie noua :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahah gata dezu e luat fetelor :ok: . filmuletzul este la mine mai dureaza pana il postam caci nu am card reader si nici cablu de date momentan ...dar se rezolva ,deci putintica rabdare :pow:

 

app... noro, data viitoare il ajut pe nea'politaiu sa-ti manance friptura ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine nu ma felicitati ma :ok:

 

vreau sa zic ca a fost deosebit aseara, va multumesc din suflet ca ati venit, pe bune a fost asa cum am visat si imi pare rau ca am stricat surpriza (partial) deoarece sunt cam prea desteapta si m-am prins (partial) de ce mi se "cocea" :pow:

 

 

a fost foarte interesant cum la un moment dat in mijlocul acestei frumoase parade de nebuni care traversa bucurestiul in noapte, lu ginerica i-a cedat bateria in mijlocul intersectiei, shi mireasa a coborat si a inceput sa impinga constiincioasa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pow: :ok:

 

--- Mesaj completat în 31 Oct 2007 12:39 -------------

stabiliti si voi ora, locu de plecare, ziua...si mai ales eu cu cine merg :)

Super dezule, felicitari!!!!!!!!!!!!! ;)

 

Ziua: Sambata

Ora: 17:00 (daca vreti se pot face 2`a grupuri in cazul in care ora este prea tarzie... eu nu pot pleca mai devreme de 17.00)

Locul: Arc

De baut si de mancat se va lua din Ploiesti de la carrefour.

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume ... eu am o problema si nu stiu cum o sa procedam Sambata ...

Se pare ca astazi am reusit sa phooot discurile de ambreiaj ... sper sa reusesc sa fac moto pana Sambata ca sa pot venii si eu .. ;) :ok:

 

 

Edit: .. am gasit discuri ... 240 ron .. sa vad unde le si montez acum :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume ... eu am o problema si nu stiu cum o sa procedam Sambata ...

Se pare ca astazi am reusit sa phooot discurile de ambreiaj ... sper sa reusesc sa fac moto pana Sambata ca sa pot venii si eu .. :lol: :ok:

Edit: .. am gasit discuri ... 240 ron .. sa vad unde le si montez acum :lol:

wtf? ;) ba voi va luati?....

 

super belea neneee :D deci, bem ;)

 

casa de piatra, copii de ciment, si fara scandalizari, ca la cum va stiu, el-mare, si ea-rea vedem artificii :)

 

sa fiti fericiti :pow:

 

PS: dezule, ne descurcam cu ceberica :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai gasca , in seara asta cand era sa ne dea pe toti jos handicapatul ala care ne vana , nu prea am procedat bine... a scapat prea usor , sa pus sebi in fatza lui , eu cu jhon in spate , dar trebuia urmarit pana la el acasa daca era nevoie , data viitoare poate sa faca la fel iar motociclistii sa nu scape. daca eu ma duceam dupa el asa cum aveam de cand ramaneam singur, tre sa fim atenti la o faza ca asta , si sa ii invatam minte.

in drum spre casa chiar in fatza teatrului giuleshti o masinuta cu semnal dreapta se deplasa usor dreapta ... noroc ca am mai patit faza asta si am incetinit mult iar desteptul a facut stanga , mergeam incet eram aproape de el , nu poate sa spuna ca nu ma vaut. am oprit , mi-am dorit o confruntare cu el da a plecat :) :ok: ;) ;) :D il bateam si pt zmeul celalalt.

data viitoare vreau sa actionam fratilor ca io nu mai ies cu moto daca ma vaneaza toata lumea

radu , hai sa facem dacia aia si sa ne apucam de vanat conservari care nu dau prioritate :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...