Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa fie intr-un ceas bun dezule! ;)

 

Sper ca stii unde sa comanzi florile... :ok:

 

Si cand se bea pe tema asta? S-ar putea sa ma bag si eu daca am loc de fetele din viatza mea :pow:

 

Bulan fratzica!

 

 

PS Si iaca si un buchet pt fericita viitoare Deza :)

post-19667-1193996661_thumb.jpg

Editat de catalin (a lu` tanase)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: E careva prin zona Unirii si are si bani la el ?? Trebuie sa iau placutele de ambreiaj si nu am cum sa ajung la 14 in Unirii.

Partea naspa e ca tre sa le si achit la ridicare ... am banii am tot la mine numai ca nu pot ajunge .. bagamiashi ceva ;)

 

 

Deci .. careva ma poate ajuta ???

 

 

EDIT: Gata am rezolvat ... vine omul pana in militari sa aduca placutele de ambreiaj . Recomand : http://www.asista.cabanova.ro/ :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dk tot va gandeati sa va intalniti diseara sa vedeti cum faceti maine, propun ceva: DUPA 19 IN PARCUL CRANGASI CONCERT PHEONIX cu ocazia a 70 de ani de existenta a Casei de Cultura a Studentilor .... deci ce ziceti?... sa stiu dk trebuie sa scap mai rpd de la munk sau nu!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ce se aude? ce facem pana la urma un gratar cum se auzea? sau plecati pe undeva ca eu inca nu am carnet:(sapt care vina poate)?????

 

 

 

INCA O INTREBARE PT TOTI! unde gasesc si eu o asigurarea ieftina pt 6 luni???? pls ca o sa imi trebuiasca in curand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ce se aude? ce facem pana la urma un gratar cum se auzea? sau plecati pe undeva ca eu inca nu am carnet:(sapt care vina poate)?????

INCA O INTREBARE PT TOTI! unde gasesc si eu o asigurarea ieftina pt 6 luni???? pls ca o sa imi trebuiasca in curand!

 

rca ieftin gasesti la firma asta http://www.rca-ieftin.ro/ eu acolo am facut pt vreo 2 motoare si sunt super ca se deplaseaza ei sa ti-o incheie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e un topic cu plecare spre siriu. eu zic sa ne bagam si noi. propun ora 9.00 la arc.

 

eu cred k te mananca pielea si pe tine... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dk tot va gandeati sa va intalniti diseara sa vedeti cum faceti maine, propun ceva: DUPA 19 IN PARCUL CRANGASI CONCERT PHEONIX cu ocazia a 70 de ani de existenta a Casei de Cultura a Studentilor .... deci ce ziceti?... sa stiu dk trebuie sa scap mai rpd de la munk sau nu!?!

 

o idee buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dk tot va gandeati sa va intalniti diseara sa vedeti cum faceti maine, propun ceva: DUPA 19 IN PARCUL CRANGASI CONCERT PHEONIX cu ocazia a 70 de ani de existenta a Casei de Cultura a Studentilor .... deci ce ziceti?... sa stiu dk trebuie sa scap mai rpd de la munk sau nu!?!

 

langa mine aici , cred ca ma duc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai gasca , in seara asta cand era sa ne dea pe toti jos handicapatul ala care ne vana , nu prea am procedat bine... a scapat prea usor , sa pus sebi in fatza lui , eu cu jhon in spate , dar trebuia urmarit pana la el acasa daca era nevoie , data viitoare poate sa faca la fel iar motociclistii sa nu scape. daca eu ma duceam dupa el asa cum aveam de cand ramaneam singur, tre sa fim atenti la o faza ca asta , si sa ii invatam minte.

in drum spre casa chiar in fatza teatrului giuleshti o masinuta cu semnal dreapta se deplasa usor dreapta ... noroc ca am mai patit faza asta si am incetinit mult iar desteptul a facut stanga , mergeam incet eram aproape de el , nu poate sa spuna ca nu ma vaut. am oprit , mi-am dorit o confruntare cu el da a plecat :lol: :cheers: :lol: :) :lol: il bateam si pt zmeul celalalt.

data viitoare vreau sa actionam fratilor ca io nu mai ies cu moto daca ma vaneaza toata lumea

radu , hai sa facem dacia aia si sa ne apucam de vanat conservari care nu dau prioritate :moto:

 

 

Pe strada, "Dinte pt Dinte" nu e o atitudine prea sanatoasa prin urmarile posibile ce ar putea deriva.... si in nici un caza atunci cad ai pasager(a) pe motoreta....gandeste-te ca poate iesi ft urat....Hai sa-i lasam pe astia cu gagici in dreapta care se dau teribilisti, in prostia lor si sa ne vedem noi de plimbarile noastre......si ..si ..ce facem in seara asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rca ieftin gasesti la firma asta http://www.rca-ieftin.ro/ eu acolo am facut pt vreo 2 motoare si sunt super ca se deplaseaza ei sa ti-o incheie

La ce bani? 79 lei ai facut? (sunt de incredere?)

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUEEEYYY VA SPARG HAIDETI LA MUNTE MAINE ORI LA SIRIU ORI LA BRASOV PRIN TARGOVISTE NUMA' HAIDETI UNDEVA....

 

--- Mesaj completat în 02 Nov 2007 18:29 -------------
krupp ai zis ca mergi Nebun@ke ai zis ca mergi haideti MUEVAAAAAA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce bani? 79 lei ai facut? (sunt de incredere?)

 

cu..69ron parca nu 79. da sunt de incredere iti dai seama ca daca nu erau nu mai faceam si pt cel de-al doilea moto... lucreaza cu BCR si Unita. oricum in caz de ceva doamne fereste, si iesi tu vinovat, nu te intereseaza pe tine cum isi repara ala masina/vehiculul cu rca-ul tau ..e treaba lui.

in dec. imi expira si tot la ei imi fac, ca-i ieftin :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LUATI ATITUDINE....aseara eram vreo 5 motoare pe Stefan Cel Mare, si trecea unu k masina pe lg noi si se baga chiar pe lg motor park nu mai avea loc de noi....nu mai zic k era goala soseaua,dar fie...eu eram in fata dar am inteles apoi k s a dat si la fundul meu (motorului)....sigur era un taran kre nu avea ce face...eu sincer nu prea l am vazut pt k am oglinzile crapate..de ce...?!!

 

...acu cateva zile veneam de la Titan spre delfinului...50/h..vad pe una in fata in dreapta mea k semnalizeaza stanga...bag faza lunga si ma arunc in frana k tipa se si bagase deja...franez .....blochez ..spatele dar totusi intru in ea in fund(cu vreo max30/h)....ma imprastii pe jos...politie...salvare...toti cei kre au vazut au spus patrulei k tipa mi-a luat fata...

LA POLITIE declaratii sect3:..Eu::tipa de pe banda 2 s-a bagat pe banda 3 fara sa se asigure..neacordare de prioritate..

...............................Tipa:: ea era pe banda 3MINCIUNA si eu am lovit-o pt k nu am pastrat distanta

...............................GARCEA:: eu sunt vinovat pt k am lovit-o in fund si nu lateral cum trebuia dc era neacordare de prioritate

>>Eu fiind la primul accident nu am stiu ce sa fac...nu am putut sa-l conving pe GARCEA k tipa minte k era pe banda 2 nu pe 3 cum spunea ea....nici cei 2 mortori de la care aveam telefonu nici patrula kre a venit si a luat niste declaratii de la martori nu m putut ajuta.

.....In ochii lui GARCEA cel cu doua clase mai mult decat trenul...eram...VINOVAT

....Cd am inceput si eu sa deschid gura k,cum e posibil cd eu aveam si martori si patrula kre luase declaratii si kre si ei au spus k tipa era vinovata chiar dc nu vazusera accidentul....GARCEA GRAIESTE:..Deci voi astia terebilistii astia cu doua categorii cu motoare puternice mergeti pe strazi k nebunii..Deci nu am ce sa-ti fac...Deci esti vinovat..Deci dc nu-ti convine sa -ti iei martorii si sa o dai in judecata...Deci

 

..DECI :moto: NICI NU STIU CE SA MAI ZIC...DEJA A INTRAT FRICA IN MINE...ASA K SPUNETI VOI RESTUL

...SAU HAIDETI FRATILOR SA LUAM ATITUDINE PT K TOTI SUNTEM LA MANA MUISTILOR..

.....SI IN CAZ DE CEVA TOT UN MOTOCICLIST AJUNGE MAI REPEDE la CEL DE SUS nu unu pe 4 roti

 

app:kre ma juta si pe mine cu un far SH cbr600f din 2001

multumesc CELUI DE SUS k am doar cateva zgarieturi i :) iar motoru cu vreo 500E il fac :cheers:

post-22656-1194033534_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: in astfel de cazuri ..... nush ce sa zic, nu stiu cum voi reactiona in acele clipe. bn, nu vreau sa aflu niciodata .. dar la cati / cate prosti / proste sunt in conserve ...... mi'e ca ma asteapta ......
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici cu bataia nu e de glumit. un amic de al meu dupa ce a dat un idiot peste el si a cazut cu motorul, l-a luat pe ala la bataie, dar tipu dupa 1 luna a depus plangere la politie, si acum se judeca pentru vatamare corporala si cere daune de mii de euro. Lasand la o parte faptul ca incalcase legislatia si l-a accidentat pe amicul meu.

asa ca nici bataia nu e o solutie. ci tras frumos pe dreapta fortat, sau oprit, explicat si dus la politie. (daca politia nu e in stare de nimic, macar se sperie putin)

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...