Sari la conținut

De Vanzare Ff Negociabil


comunistu 76
 Share

Postări Recomandate

:) BLASFEMIE!!!! Ce cauta imperialismul capitalist aici?

Acum, fie vorba-ntre noi de ce n-ai pus si o poza daca tot....? :moto:

No offence :lol:

Editat de Soti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda cb 400 / 4 pistoane.Pret 30 mil ff negociabil. Merita vazuta merge excelent.

Am si poza.

 

--- Mesaj completat în 12 Aug 2007 23:58 -------------
N are plastice,merge f bine ,poate cineva o vrea. Sorry mare nevoie de bani.

 

--- Mesaj completat în 13 Aug 2007 00:29 -------------

:) BLASFEMIE!!!! Ce cauta imperialismul capitalist aici?

Acum, fie vorba-ntre noi de ce n-ai pus si o poza daca tot....? :moto:

No offence :lol:

Am mare nevoie de bani. Si sa stii ca comunismu rules, ce draq nu vreu sa tradez.

 

--- Mesaj completat în 14 Aug 2007 23:08 -------------

Am si poza.

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Aug 2007 23:58 -------------</small><br/>N are plastice,merge f bine ,poate cineva o vrea. Sorry mare nevoie de bani.

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Aug 2007 00:29 -------------</small><br/>

Am mare nevoie de bani. Si sa stii ca comunismu rules, ce draq nu vreu sa tradez.

Se vinde la 20 mil va intereseaza?

post-13430-1186952019_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda cb 400 / 4 pistoane.Pret 30 mil ff negociabil. Merita vazuta merge excelent.

 

Amice,lasa povestile. Ala este un Kawasaki KZ400 sau KZ500 din ultima parte a anilor `70. Cel mai probabil un KZ400-J. La cum este de carpita cu vopsea nici eu nu am observat prima data ,dar au dat-o de gol carburatoarele Mikuni VM ,care au o forma inconfundabila si dupa aia m-am uitat mai bine. Despre ce Honda vorbesti...? Sau ai gresit poza? La 2000 RON iei o motocicleta din asta pana in 20.000 de Km. ,impecabila si inscrisa ,nu rabla aia.

post-7907-1187225847_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice,lasa povestile. Ala este un Kawasaki KZ400 sau KZ500 din ultima parte a anilor `70. Cel mai probabil un KZ400-J. La cum este de carpita cu vopsea nici eu nu am observat prima data ,dar au dat-o de gol carburatoarele Mikuni VM ,care au o forma inconfundabila si dupa aia m-am uitat mai bine. Despre ce Honda vorbesti...? Sau ai gresit poza? La 2000 RON iei o motocicleta din asta pana in 20.000 de Km. ,impecabila si inscrisa ,nu rabla aia.

Nu stiu de ce kawa vb. tu dar te asigur ca e honda. De ce ai impresia ca honda n-a facut cb 400 in 4 pistoane ? In fine daca nu am actele pe numele meu asta nu inseamna ca nu e inscrisa. Daca tu crezi ca e rabla vino si incearc-o .Daca e asa ti-o dau gratis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce kawa vb. tu dar te asigur ca e honda. De ce ai impresia ca honda n-a facut cb 400 in 4 pistoane ? In fine daca nu am actele pe numele meu asta nu inseamna ca nu e inscrisa. Daca tu crezi ca e rabla vino si incearc-o .Daca e asa ti-o dau gratis.

 

Este un Kawasaki nu o Honda. Nu insista ca dai in penibil. Nu imi spune mie nimic pe tema Kawasaki ca nu ti-ai gasit omul. Incerci sa dai o rabla de Kawasaki de acum 25 de ani cu acte de Honda cu 30.000.000. Se vede clar ca sigla metalica cu Kawasaki de pe capacul de la stator-alternator este decupata si lipita una cu Honda. Ti-am pus si poza cu Kawa-ul tau si tot insisti. Este teapa garantat si daca tu abia acum te-ai prins imi pare rau despre tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul se muta. Ca e Kawasaki ,ca e Honda nu are ce cauta aici. Daca se dovedeste o motocicleta cu acte false vom avea grija sa se stie.

 

--- Mesaj completat în 18 Aug 2007 21:04 -------------
Lasati-l aici la motociclete de strada si fiindca voi va pricepeti mai bine dati un verdict sa lamurim controversa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un Kawasaki nu o Honda. Nu insista ca dai in penibil. Nu imi spune mie nimic pe tema Kawasaki ca nu ti-ai gasit omul. Incerci sa dai o rabla de Kawasaki de acum 25 de ani cu acte de Honda cu 30.000.000. Se vede clar ca sigla metalica cu Kawasaki de pe capacul de la stator-alternator este decupata si lipita una cu Honda. Ti-am pus si poza cu Kawa-ul tau si tot insisti. Este teapa garantat si daca tu abia acum te-ai prins imi pare rau despre tine.

 

:o E Kawasaki KZ 400 J toata ziua !

Comparatia ochiometrica cu SINGURA Honda CB 400 Four din anii '70 e de-ajuns. :D

Nu cred totusi sa fi mers trecuta - chiar "la tzara" - de RAR. Mister... :cheers:

post-5405-1187461948_thumb.jpg

post-5405-1187462291_thumb.jpg

Editat de Bunicul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un Kawasaki nu o Honda. Nu insista ca dai in penibil. Nu imi spune mie nimic pe tema Kawasaki ca nu ti-ai gasit omul. Incerci sa dai o rabla de Kawasaki de acum 25 de ani cu acte de Honda cu 30.000.000. Se vede clar ca sigla metalica cu Kawasaki de pe capacul de la stator-alternator este decupata si lipita una cu Honda. Ti-am pus si poza cu Kawa-ul tau si tot insisti. Este teapa garantat si daca tu abia acum te-ai prins imi pare rau despre tine.

M-am uitat si eu ca m-ai facut curiossi se pare ca ai dreptate. E aplicata o emblema cu honda acolo. Sorry n-am vrut sa dau tepa dar se pare ca am luat-o eu.Ciudat insa ca am cartea DE IDENTITATE SI TALONU SI SERIILE CORESPUND . NU STIU CE SA ZIC. PANA SI PE JANTE SCRIE KAWASAKI

 

--- Mesaj completat în 18 Aug 2007 22:08 -------------

Ascultal pe easybiker ca nu vb prosti :D parerea mea Toate bune :o :cheers:

DA FRATE ARE DREPTATE.

 

--- Mesaj completat în 25 Aug 2007 00:37 -------------

M-am uitat si eu ca m-ai facut curiossi se pare ca ai dreptate. E aplicata o emblema cu honda acolo. Sorry n-am vrut sa dau tepa dar se pare ca am luat-o eu.Ciudat insa ca am cartea DE IDENTITATE SI TALONU SI SERIILE CORESPUND . NU STIU CE SA ZIC. PANA SI PE JANTE SCRIE KAWASAKI

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Aug 2007 22:08 -------------</small><br/>

DA FRATE ARE DREPTATE.

Am aflat care-i treaba. Ultimu pret 15 mil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

R.A.R -ul doarme pe el. ii f..te pe altii cu tobele, si alte junghiuri trec ca motorete bune. stiu caz concret de tepuit cu o "honda" care de fapt era xj, si in acte era f bine. chiar a trecut de rar in ct, cand a inmatriculat-o. tepuit-ul l-a dat in judecata pe vanzator. cadrul era sudat, chituit, samd.

pana si capacul de la motor era chituit ca sa acopere scrisul cu yamaha.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.A.R -ul doarme pe el. ii f..te pe altii cu tobele, si alte junghiuri trec ca motorete bune. stiu caz concret de tepuit cu o "honda" care de fapt era xj, si in acte era f bine. chiar a trecut de rar in ct, cand a inmatriculat-o. tepuit-ul l-a dat in judecata pe vanzator. cadrul era sudat, chituit, samd.

pana si capacul de la motor era chituit ca sa acopere scrisul cu yamaha.

Da ai dreptate si eu am auzit multe dar in fine am vandut motoru si cumparatoru l-a verificat pe toate partile. Nu stiu daca erau pansonate alte serii dar treaba era curata si fara suduri.Oricum daca ma prindeam nu-l mai cumparam eu dar asta e am pierdut multi bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice,lasa povestile. Ala este un Kawasaki KZ400 sau KZ500 din ultima parte a anilor `70. Cel mai probabil un KZ400-J. La cum este de carpita cu vopsea nici eu nu am observat prima data ,dar au dat-o de gol carburatoarele Mikuni VM ,care au o forma inconfundabila si dupa aia m-am uitat mai bine. Despre ce Honda vorbesti...? Sau ai gresit poza? La 2000 RON iei o motocicleta din asta pana in 20.000 de Km. ,impecabila si inscrisa ,nu rabla aia.

Exact si pe mine m-o indus in eroare un moment -este un KZ500,-400 dupa cata stiu sunt numai in 2 cilindri.ha ha :scratch: --gretos a mai scos-o artistul din spray :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...