Sari la conținut

Breaza Bikers' Fest 2007 - Part Ii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

pai...haide sa facem o comparatie: stai sa dai cu batul in balta...SPERAND sa prinzi ceva VS. stai la Breaza o saptamana...unde..."prinzi" sigur betie...mancare...si...relaxare!

 

tough choice Johnny! :moto:

 

 

manca-te-ar tantarii in Delta! :lol: :) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca tot ai facut invitatia si pt. cei care nu au servit anul trecut :) , si daca tot e atat de tentanta incat parca nu poti sa-i zici NU :lol: , unde putem afla detalii despre locatie (cum se ajunge acolo)? Nici nu te mai intreb daca putem veni , ca ti-a scapat porumbelul. :moto: Ai lansat invitatia.Chiar vrem sa venim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea stephoane din criza de doua rotzi (multumiri conservarei) se pare ca voi apela la cele ale CFR. se primeste? (promit ca vin cu niste licori bachice pe post de mita la intrare) :moto:

 

Eu...impreuna cu tatal meu adica..."clubul" tatal & fiul...va invitam in perioada 31 august - 2 septembrie la Breaza Bikers Fest 2007, editia a 2-a!

Atentie...aceasta nu se vrea o intrunire CI...o INTALNIRE intre prieteni motociclisti!

 

Cei care au fost anul trecut, sunt rugati sa isi spuna parerea(fie buna...fie rea) despre aceasta intalnire! Cei care nu au fost, sunt invitati sa petreaca un weekend linistit, relaxandu-se intr-un decor si intr-o atmosfera de basm! Stiu ca o sa vi se para(celor care nu ati fost anul trecut) imposibil sa va relaxati la o intalnire de motociclisti, dar...va asigur ca asta o sa se intample!

 

haideti sa ne reamintim putin de anul trecut:

 

/index.php?...8262&st=240

 

/index.php?showtopic=61833

Deci:

 

Locatie: Breaza, Plaiul Talii

Data: 31 august - 2 septembrie

Scop: Distractie

Sa le spunem...facilitati: - Cabine de dus...rece!

- W.C.-uri ecologice(cele mai ecologice, adica...de campanie)

- drumul pana la locatie...a fost asfaltat in totalitate, asta incluzand celebrele curbe cu piatra cubica!

- paza asigurata de politia comunitara(nu ca ar trebui paza)

- locuri de campare

- cazare se va putea face si la pensiunile din zona sau din oras(voi reveni cu numere de telefon unde se vor putea face rezervari)

 

 

Si acum...ce ne intereseaza cel mai mult:

- 1000 de sarmale(de fapt...sarmalele au reprezentat atractia principala de anul trecut :D ) :lol:

- veti fi intampinati la sosire cu tuica, branza de oaie si sunca :nono:

- pastrama de oaie, bulz....preparate...ca la munte :lol:

- bere, vin, tuica...DIN BELSUG :) :nono: :moto:

- o multime de CONCURSURI premiate pe masura

- premiu pt. primul sosit si...pt. cel care a parcurs cea mai mare distanta pt. a ajunge la Breaza

- FOC DE TABARA

- CONCERT....CELEBRA FORMATIE...MP3 :D

- si nu in ultimul rand....PARADAAAAAAAAAA

 

Fata de anul trecut...au mai fost aduse imbunatatiri locatiei, adica...terenul a fost nivelat si au fost scosi bolovanii de la intrare!

 

Daca am omis ceva...voi reveni!

 

I'LL BE BACK!!!

 

Pe aceasta cale...tin sa multumesc si baietilor de la SilverPistons care m-au ajutat anul trecut si...care sper sa ma sustina si anul asta!(de fapt...sunt sigur ca ma vor sustine) :kiss: :blbl:

 

VA ASPTEPTAM CU MIC CU MARE, CU MICA CU MARE, CU MIC CU BERE, CU....CE VRETI VOI! NOI...VA ASTEPTAM! :D :rock: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ai facut invitatia si pt. cei care nu au servit anul trecut , si daca tot e atat de tentanta incat parca nu poti sa-i zici NU , unde putem afla detalii despre locatie (cum se ajunge acolo)? Nici nu te mai intreb daca putem veni , ca ti-a scapat porumbelul. Ai lansat invitatia.Chiar vrem sa venim.

 

Sunteti bineveniti! :lol:

 

Voi...banuiesc ca o sa veniti pe Pitesti - Targoviste!

 

Ruta este Targoviste - Sinaia - Comarnic- Breaza!!!!!! Exact la iesire din Comarnic o sa fie preselectie pe dreapta pt. Breaza! Veti trece un pod peste Prahova si la aproximativ un km veti gasi indicator pe dreapta pt. locatie! VA ASTEPTAM!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...ne gandeam ca o sa fie cam multa lume, asa ca am zis...ce naiba: 1500 de sarmale!!!

 

deci... e clar ... bauta mare la Breaza.. din nou !

 

Noooaaaaa!! Deloc :lol: :)

 

e loc de newcomers ? daca da, clar tre sa se pluseze la sarmale

 

Toata lumea este binevenita! :moto:

 

 

in scurt timp o sa postez si numerele de telefon ale catorva pensiuni din zona!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stephoane, hai las-o 'ncolo de bautura.. ia zii mai bine ... niste carti de citit faci rost ? ca in weekendu ala vreau sa ma "culturalizez" oleaca... aveti bliblioteca in Breaza ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stephoane, hai las-o 'ncolo de bautura.. ia zii mai bine ... niste carti de citit faci rost ? ca in weekendu ala vreau sa ma "culturalizez" oleaca... aveti bliblioteca in Breaza ???

 

avem biblioteca, dar....de ce nu citesti mai bine...niste etichete de pe sticlele de alcool??? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista o problema cu cititu' etichetelor de pe sticle, las' ca stiu io...

 

mereu le citesc, inteleg perfect ce scrie, dar dupa ce lecturez cu atentie, a doua zii se intampla mereu acelasi lucru.. uit cu desavarsire ce-am citit cu o zii inainte.. si tre sa repet operatiunea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:nono: :lol: :lol: :) LOLOI

 

anul asta...iti punem si saltea relaxa....nu de alta, dar...sa nu te traga curentul dintre scandurile mesei!

 

anu asta o sa ma ascund de poze, imi gasesc eu un loc de dormit... poate chiar la tine acasa sau in cort :moto: :moto:

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine la Stef acasa. Numai sa aiba cine sa te tina in brate. Eh, gasesti tu ca esti baiat mare. Nu-i asa Stefane?

 

 

Mai este ceva de zis??? :lol:

 

Am promis ca revin cu cateva numere de telefon ale pensiunilor disponibile:

 

 

Pensiuni din apropierea intalnirii:

 

Pensiunea Mioara: 0244/347000

 

Casa Tudor: 0244/346126

 

Pensiunea Speranta: 0744586707

 

Pensiuni din orasul Breaza:

 

Pensiunea Alin: 0244/341805

0244/340721

 

Pensiunea Ianos: 0244/341321

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar a fost urat la Pitesti. :D Nu ma asteptam.Pe langa faptul ca au fost destul de putini organizarea a lasat de dorit.Nu aveai unde sa stai la umbra si nu a meritat deplasarea pana acolo.La anul nu mai merg la Pitesti.Nu se merita la o astfel de organizare.La Breaza vin pentru prima data si sper sa fie altfel decat la Pitesti! :cheers: :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...