Sari la conținut

Breaza Bikers' Fest 2007 - Part Ii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

Eu...impreuna cu tatal meu adica..."clubul" tatal & fiul...va invitam in perioada 31 august - 2 septembrie la Breaza Bikers Fest 2007, editia a 2-a!

Atentie...aceasta nu se vrea o intrunire CI...o INTALNIRE intre prieteni motociclisti!

 

Cei care au fost anul trecut, sunt rugati sa isi spuna parerea(fie buna...fie rea) despre aceasta intalnire! Cei care nu au fost, sunt invitati sa petreaca un weekend linistit, relaxandu-se intr-un decor si intr-o atmosfera de basm! Stiu ca o sa vi se para(celor care nu ati fost anul trecut) imposibil sa va relaxati la o intalnire de motociclisti, dar...va asigur ca asta o sa se intample!

 

haideti sa ne reamintim putin de anul trecut:

 

/index.php?...8262&st=240

 

/index.php?showtopic=61833

 

 

Deci:

 

Locatie: Breaza, Plaiul Talii

Data: 31 august - 2 septembrie

Scop: Distractie

Sa le spunem...facilitati: - Cabine de dus...rece!

- W.C.-uri ecologice(cele mai ecologice, adica...de campanie)

- drumul pana la locatie...a fost asfaltat in totalitate, asta incluzand celebrele curbe cu piatra cubica!

- paza asigurata de politia comunitara(nu ca ar trebui paza)

- locuri de campare

- cazare se va putea face si la pensiunile din zona sau din oras(voi reveni cu numere de telefon unde se vor putea face rezervari)

 

 

Si acum...ce ne intereseaza cel mai mult:

- 1000 de sarmale(de fapt...sarmalele au reprezentat atractia principala de anul trecut :kiss: ) :lol:

- veti fi intampinati la sosire cu tuica, branza de oaie si sunca :rock:

- pastrama de oaie, bulz....preparate...ca la munte :nono:

- bere, vin, tuica...DIN BELSUG :) :moto: :moto:

- o multime de CONCURSURI premiate pe masura

- premiu pt. primul sosit si...pt. cel care a parcurs cea mai mare distanta pt. a ajunge la Breaza

- FOC DE TABARA

- CONCERT....CELEBRA FORMATIE...MP3 :lol:

- si nu in ultimul rand....PARADAAAAAAAAAA

 

Fata de anul trecut...au mai fost aduse imbunatatiri locatiei, adica...terenul a fost nivelat si au fost scosi bolovanii de la intrare!

 

Daca am omis ceva...voi reveni!

 

 

 

I'LL BE BACK!!!

 

Pe aceasta cale...tin sa multumesc si baietilor de la SilverPistons care m-au ajutat anul trecut si...care sper sa ma sustina si anul asta!(de fapt...sunt sigur ca ma vor sustine) :blbl: :nono:

 

 

 

VA ASPTEPTAM CU MIC CU MARE, CU MICA CU MARE, CU MIC CU BERE, CU....CE VRETI VOI! NOI...VA ASTEPTAM! :D :D :rock:

post-4849-1187003568_thumb.jpg

post-4849-1188120575_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va garantam o petrecere reusita si cu mari surprize bineintzeles placute!

Niste concursuri trasnet cum ar fi sa dau un exemplu: mersul incet in panta in urcare :)

Vom mai revenii si noi cu precizari suplimentare, intre timp notatziva data in calendar si nu o sa va para rau :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca nu ati stricat frumusetea aia de pajiste ca sa nivelati .

 

belea de locatie , daca iese macar cum a fost anul trecut ptr mine e destul , chiar un pic peste - as zice .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca nu ati stricat frumusetea aia de pajiste ca sa nivelati

 

nu! s.-au scos doar musuroaiele si cateva damburi! in schimb...s-au luat bolovanii de la intrare! acolo s-a nivelat pt. a facilitat intrarea motoarelor! :lol:

 

Vezi cu premiul ala pt primul sosit.. Poate iti dau trezirea la 6 juma dimineata

 

 

pai...asta va insemna ca...vom lua micul dejun...acolo! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja ai inceput sa ma acresti :) :moto: :moto: nu puteai sa mai astepti sau sa te grabesti ?

 

O adevarata intrunire :nono: anul trecut a fost foarte ok, cel mai mult mi-a placut formatia mp3 si regret ca anul asta nu voi putea sa-i aud la Breaza dar am rabdare pana la anu' asa ca ai grija de tine ca sa mai fie si un "la anu'"

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, m-ai enervat! Daca totu' merge cum sper vin si eu!

In cazu' ala poate pui si de un premiu pt ala la care e ziua lui

 

 

pai...cred ca oricum o sa il iei pe ala pt. cea mai mare distanta parcursa! :lol: :) si...oricum...aveam sa bem ceva bere(alcool in general) impreuna! :moto: asa ca...TE ASTEPT! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Membrii DAC MOTORS vor venii in formatie cat mai complecta ... ca doar este datorie de club sa raspundem prezent la invitatia lui Stephon. Mai ales ca Chelsoi ne-a batut obrazul la Sibiu (pe buna dreptate) nu mai vrem sa-l dezamagim :) .

 

PS: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Membrii DAC MOTORS vor venii in formatie cat mai complecta ... ca doar este datorie de club sa raspundem prezent la invitatia lui Stephon. Mai ales ca Chelsoi ne-a batut obrazul la Sibiu (pe buna dreptate) nu mai vrem sa-l dezamagim .

 

PS:

 

 

baaaa....tu ai fost scuzat anul trecut! :lol: :) DAR...oricum...anul asta...nu mai ai nicio scuza! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frasu-le departe rau pentru tine intradevar dar mai fa antrenament ca dealer ca o punem iara sigur si de un texas hold'em cu acest prilej, si pentru asta asteptam inscrieri

 

Daca e sambata seara pokeru bagati-ma si pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e sambata seara pokeru bagati-ma si pe mine

 

 

pai...vineri seara ce are ma??? esti obosit?? :lol: :) Vezi ca a promis Pacasaca ca o sa vina sa ajute la sarmale! deci...va trebui sa veniti cu vreo 2-3 zile inainte! :moto: Asa ca...va trebui sa te pregatesti sa....bem ceva ! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...vineri seara ce are ma??? esti obosit?? :) :moto: Vezi ca a promis Pacasaca ca o sa vina sa ajute la sarmale! deci...va trebui sa veniti cu vreo 2-3 zile inainte! :nono: Asa ca...va trebui sa te pregatesti sa....bem ceva ! :moto:

 

Am planificat o iesire in delta atunci :lol: sper sa ajung sambata cat mai repede totusi. Poate fac cumva si iau premiul ala pentru cea mai mare distanta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am planificat o iesire in delta atunci sper sa ajung sambata cat mai repede totusi. Poate fac cumva si iau premiul ala pentru cea mai mare distanta

 

esti un...carnat cu ochi! am uitat sa iti spun...TIE NU ITI DAU NICIUN PREMIU! ca...esti carnat si nu o sa ajungi de vineri! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...