Sari la conținut

Breaza Bikers' Fest 2007 - Part Ii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

Am primit confirmare de la IJP Prahova, mai exact de la Politia Rutiera!

 

Sambata, inainte de parada va veni un domn de la Politia Rutiera Prahova, care...impreuna cu un domn instructor care a format o gramada de generatii de motociclisti....va prezenta un material despre accidentele in care sunt implicati motociclistii si cauzele acestora!

 

Va rog frumos sa fiti cat mai atenti la ce vor prezenta cei 2! Poate asa unii motociclisti vor invata ceva!

 

 

Va multumesc anticipat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am primit confirmare de la IJP Prahova, mai exact de la Politia Rutiera!

 

Sambata, inainte de parada va veni un domn de la Politia Rutiera Prahova, care...impreuna cu un domn instructor care a format o gramada de generatii de motociclisti....va prezenta un material despre accidentele in care sunt implicati motociclistii si cauzele acestora!

 

Va rog frumos sa fiti cat mai atenti la ce vor prezenta cei 2! Poate asa unii motociclisti vor invata ceva!

Va multumesc anticipat!!!

 

Ce frumoooos...

Da la ce uora e parada? Ca io cred ca sambata ajung, dimineata candva... :agree: :smoke: :ok:

Asta daca imi gasesc transportator...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom fi acolo sper cit mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e premiul pentru ala care vine de cel mai departe? Are de cand careva sa vina de la mai mult de 400 km? :smoke:

 

 

Care e premiul pentru ala care aterizeaza la sambata la 5 dimineata pe Otopeni, isi ia HonditaBandita si vine direct la Breaza sa va dea trezirea?

 

--- Mesaj completat în 24 Aug 2007 19:50 -------------

Gata s-a terminat cu StuffRide acuma sa ne concentram asupre Brezei!

Deci tocmai ce am rezolvat cu sonorizarea pentru formatzia MP3 :agree:

Niste super campioni downhill se pregatesc pentru trickshow :ok:

 

 

Vin si eu la Breaza, ca mi-a placut compania voastra, Silver Pistons, la StuffRide (vezi ca am pus si poze pe topicul in cauza - Ride to StuffStock). Si merci inca o data de accesul la concertul Phoenix.

Pacat de cele 2 evenimente oarecum minore de la intoarcere cand ne-a prins ploaia aia nasoala....

 

--- Mesaj completat în 24 Aug 2007 19:53 -------------

Mai este ceva de zis??? :P

 

Am promis ca revin cu cateva numere de telefon ale pensiunilor disponibile:

Pensiuni din apropierea intalnirii:

 

Pensiunea Mioara: 0244/347000

 

Casa Tudor: 0244/346126

 

Pensiunea Speranta: 0744586707

 

Pensiuni din orasul Breaza:

 

Pensiunea Alin: 0244/341805

0244/340721

 

Pensiunea Ianos: 0244/341321

 

Care din pensiuni e cea mai apropiata de locul desfasurarii evenimentului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci.. aia care veniti de la mai mult de 400 km... nu mai veniti :smoke: sau daca veniti ziceti, ca sa stiu sa fac un ocol.

 

Si mai propun ca premiul sa fie in bere... multa multa bere.

 

 

 

vin eu : Fagaras-alba iulia -cluj -baia mare - iasi -bucuresti - ploiesti - capina - breaza.na.... :agree:

 

 

 

--- Mesaj completat în 26 Aug 2007 10:44 -------------
nu am vazut nimin de taxa intrare...sa fie fara oare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' de ce sa vii? O sa ploua si o sa fie naspa :smoke:

 

Nu se pun decat kilometri pe care ii faci in ultima zi :agree: Ca daca e sa o luam asa, eu am plecat acum un an spre Breaza, am trecut si prin Kiev, in total vreo 30,000 km :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' de ce sa vii? O sa ploua si o sa fie naspa :smoke:

 

Nu se pun decat kilometri pe care ii faci in ultima zi :agree: Ca daca e sa o luam asa, eu am plecat acum un an spre Breaza, am trecut si prin Kiev, in total vreo 30,000 km :ok:

 

:ok: :)

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pensiunea Speranta: 0744586707

 

este cea mai apropiata de locatia cu pricina! :agree:

 

@remi....nu exista taxa de intrare! Dar...se vor strange niste banuiti pt. ajutorarea micutei Meda! Cat va lasa inima! Si 10000 de lei daca puteti lasa in urna ar fi super!

 

 

Sa nu va descurajeze vremea! Va mai ploua o zi maxim 2 dupa care....vremea frumoasa...VA REVENI!!!

post-4849-1188120677_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit confirmare de la IJP Prahova, mai exact de la Politia Rutiera!

 

Sambata, inainte de parada va veni un domn de la Politia Rutiera Prahova, care...impreuna cu un domn instructor care a format o gramada de generatii de motociclisti....va prezenta un material despre accidentele in care sunt implicati motociclistii si cauzele acestora!

 

Va rog frumos sa fiti cat mai atenti la ce vor prezenta cei 2! Poate asa unii motociclisti vor invata ceva!

Va multumesc anticipat!!!

 

si dupa asta, unii si altii beti (moneda Botswanei) or sa plece calare pe motociclete la parada sau organizatorii vor avea grija sa ramina in perimetru si sa nu ne faca de rahat prin Breaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si...stai tu sa pui fiola fiecarui participant la parada??? Nu mai mancati ce nu trebuie! De ce nu esti tu in stare sa faci macar atat???? Nu mai comentati aiurea! Forum plin de babe care stau la barfa la coltul blocului!

 

Vad ca acum faci parte din AMR! In loc sa iti pui intrebari...mai bine ati participa...ACTIV...la partea cu prevenirea accidentelor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si dupa asta, unii si altii beti (moneda Botswanei) or sa plece calare pe motociclete la parada sau organizatorii vor avea grija sa ramina in perimetru si sa nu ne faca de rahat prin Breaza?

dar acolo lumea nu o sa beaaa.... :agree: si nici nu o sa faca galagie.... :smoke: iar cine nu este baut nu are ce cauta la parada,calare pe motor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cea mai apropiata de locatia cu pricina! :agree:

 

@remi....nu exista taxa de intrare! Dar...se vor strange niste banuiti pt. ajutorarea micutei Meda! Cat va lasa inima! Si 10000 de lei daca puteti lasa in urna ar fi super!

Sa nu va descurajeze vremea! Va mai ploua o zi maxim 2 dupa care....vremea frumoasa...VA REVENI!!!

 

"neata la toata lumea.... am sunat la pensiunea Mioara si cica e inchiriata in w-end de niste unii de la marriott...asa ca...

 

Stephon, celelalte 2 pensiuni cam la ce distanta de locul intalnirii sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"neata la toata lumea.... am sunat la pensiunea Mioara si cica e inchiriata in w-end de niste unii de la marriott...asa ca...

 

Stephon, celelalte 2 pensiuni cam la ce distanta de locul intalnirii sunt?

din cate am vazut eu Tudor(http://www.pensiuni-vile.ro/detaliu_spatiu.php?id=444) si SPERANTA(http://www.pensiuneasperanta.com/locatie.html)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Muzica va urla pana pe la maxim ora 2(noaptea), dupa care...cine mai vrea sa se distreze...va trebui sa asculte muzica...mai usurel!

- Odata cu muzica...nu se vor mai tura nici motoarele! Cei ce nu inteleg....vor fi poftiti cu amabilitate in afara campingului!

Va multumesc pt. intelegere!

 

Stefane iti mai propun eu un concurs...cine sta cel mai mult treaz...sau mai bine zis fara sa doarma,ca "treaz" nu o sa mai fie nimeni :agree: sa sti ca m-am antrenat pentru proba asta....

Si sa-mi pregatesti microfonul....

 

Parca nu se asorteaza muzica in surdina cu concursul.

 

Propun eu un concurs... cine sta cel mai mult treaz si reuseste sa-l trezeasca pe Stefan de cele mai multe ori din somn cu muzica. A, da, la genul asta de concurs m-am antrenat si eu. Hahaha!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cazare mai sunt si in comarnic 2 pensiuni la care putetzi incerca Pensiunea Elena-0.244.390.732 sau Vila Orhideea-0722273145/0244 360 286

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupunand ca nu exista un suflet milostv care sa ma transporte si pe mine din Bucuresti....offf..offf...mai maaaai....s-ar gasi OARE un suflet milostiv care sa ma transporte de la titicar pana la locul cu pricina, sau trebuie sa merg pe locul de pasager lipsa de la KTM?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...