Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:( apai in iulie cand se intuneca la 10 si is peste 30 de grade in timpul zilei atuncea ii ora buna....dar cum inca se intuneca pe la 9 io ma gandeam la ceva de genu 6 :rolleyes: ......deja la 8 jumate prin padure incepe sa nu se mai prea vada

Oricum din din iunie daca exista enduristi de dimineata se poate merge pe sistemul "dimineata pe racoare"....ce inviorare poate fi mai faina? :D

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( apai in iulie cand se intuneca la 10 si is peste 30 de grade in timpul zilei atuncea ii ora buna....dar cum inca se intuneca pe la 9 io ma gandeam la ceva de genu 6 :rolleyes: ......deja la 8 jumate prin padure incepe sa nu se mai prea vada

Oricum din din iunie daca exista enduristi de dimineata se poate merge pe sistemul "dimineata pe racoare"....ce inviorare poate fi mai faina? :D

 

 

Nu vii la o tura pe strada un pic spre zalau?? la 7.40 la petrom spre zalau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama mia Ekkemule!

 

Poi pana il asamblezi tu....vine iarna, ca tu inca dai jos de pe el :rolleyes:

 

Daca imi gasesc garaj ...ma bag si eu asa mai pe seara.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama mia Ekkemule!

 

Poi pana il asamblezi tu....vine iarna, ca tu inca dai jos de pe el :(

 

Daca imi gasesc garaj ...ma bag si eu asa mai pe seara.

 

Bafta!

 

Am terminat de dat jos :rolleyes: Deci de acum, doar pun sus! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat de dat jos :lol: Deci de acum, doar pun sus! :(

 

 

Mie m-i se pare ca suna cam pervers ... chestia asta. :lol: Sigur stii ce faci? :(

 

 

Astept sa vad ce traseu mai gaseste Piti, ca vad ca nu mai da nici un semn.

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ti-am zis sa vi dupa ele

eu le-am schimbat aseara...

si ce daca a plouat acum incepe distractia...

trasee stiu numai sa veniti..va astept cu drag...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan stau pe margine azi si maine cred...desfac carburatoru ala sa vad ce baiuri are de nu se accelereaza cum trebe si sa scot din functiune limitarea aia de tot....

Piti cand imi poti da cauciucurile ca vin dupa ele oricand?....ultima oara cand am iesit era sa pic cu ce am io pe noroi, asa cred ca pana imi iau cauciucuri bune(o luna) merg bine si astea :lol:

Daca pana duminica nu mai ploua mult si reusesc sa schimb cauciucurile si nici nu ma mai doare mana iesim :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan stau pe margine azi si maine cred...desfac carburatoru ala sa vad ce baiuri are de nu se accelereaza cum trebe si sa scot din functiune limitarea aia de tot....

Piti cand imi poti da cauciucurile ca vin dupa ele oricand?....ultima oara cand am iesit era sa pic cu ce am io pe noroi, asa cred ca pana imi iau cauciucuri bune(o luna) merg bine si astea :lol:

Daca pana duminica nu mai ploua mult si reusesc sa schimb cauciucurile si nici nu ma mai doare mana iesim :lol:

Incearca sa indrepti muchiile crampoanelor cu un flex. Sincer, mie nu mi-a venit sa cred ca are vre un efect, dar dupa ce am incercat prima data sa stii ca am ajuns la concluzia ca este un compromis care tine.

 

Dan Morar

Editat de MOD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand cauciucuri de cross sau fac schimb cu enduro (neaparat noi pentru ca si ale mele sunt noi) 0724560221 pretul nu stiu cat este, ne intelegem

 

am uitat sunt pe fata de 21 si spate 17 sunt pe un tuareg aprilia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand cauciucuri de cross sau fac schimb cu enduro (neaparat noi pentru ca si ale mele sunt noi) 0724560221 pretul nu stiu cat este, ne intelegem

 

am uitat sunt pe fata de 21 si spate 17 sunt pe un tuareg aprilia

 

Ce cauciucuri? Marca, model. Daca sunt noi, gasim pe net poze. Sau o poza cu motorul cu ele incaltate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cross rear C02 130/70/17, 90/90/21

 

Mitas cehoslavac

 

Le schimb pentru ca vreau de strada ,ma cam incomodeaza (fuge spatele la curbe rau ),Astept oferte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok

 

 

dar sunt ok gumele nu?

 

Raspunsul la aceasta intrebare este strict determinat de pret :crack: Daca e pretul corect, sunt bune. Dar vorbim despre asta maine seara sau joi, cand stiu care-i treaba.

 

 

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul la aceasta intrebare este strict determinat de pret :crack: Daca e pretul corect, sunt bune. Dar vorbim despre asta maine seara sau joi, cand stiu care-i treaba.

 

 

Adi

 

Ekkemule incalta wr'u ala cu niste gume adevarate....mitas c04 pe spate si c10 fata zicea pitzi ca is bune pt terenu din jurul Clujului.....io sper acuma pe cand vine vacanta la un Dunlop(is mai scumpe cam cu 50ron ca Mitasurile) 907 sau 908, asa ca daca vrei niste impresii si despre astea mai ii putin de asteptat...

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine poate sa isi cumpere S 12! Este cea mai buna guma cu care m-am dat eu. Surpriza la aceasta guma este ca ai tractiune mult dupa ce ti se pare ca e uzata total. Pe mine m-a surprins foarte tare. Are tractiune pe iarba, pe noroi, pe piatra si se uzeaza mai greu.

 

Dan Morar

Editat de MOD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...