Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tot n-am echipament de ploaie :cheers:

Si nici cauciucuri nu cred ca "pup" pana prin august. Daca s-ar opri ploile astea sa se uste ar fi super ca doar si tck'urile fac treaba foarte buna pe uscat si benzina si timp este destul :)

 

PS: era sa uit...daca se opresc ploile in vreo 2 saptamani nu schimbam peisaju intr-un weekend sa bagam un forestier ceva pana la munte? :bigstar: ma gandeam la un marisel-belis da pana acolo pe macadam:-?....numa cu benzina sa nu fie bai ca in rest ar trebui sa fie fain :laugh:

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot n-am echipament de ploaie :)

Si nici cauciucuri nu cred ca "pup" pana prin august. Daca s-ar opri ploile astea sa se uste ar fi super ca doar si tck'urile fac treaba foarte buna pe uscat si benzina si timp este destul :bigstar:

 

PS: era sa uit...daca se opresc ploile in vreo 2 saptamani nu schimbam peisaju intr-un weekend sa bagam un forestier ceva pana la munte? :laugh: ma gandeam la un marisel-belis da pana acolo pe macadam:-?....numa cu benzina sa nu fie bai ca in rest ar trebui sa fie fain :clap:

 

Dar nu is nici cel mai mare sustinator al ploi :cheers:

Sper ca ai vazut idea cu iesirea la munte :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut sunt nou aici pe forum .... si nou si in motoare :cheers: am si eu un full cross acuma il tin undeva la somesu rece si ma dau pe acolo cu el peste vreo luna cred o sal duc in faget pt ca acolo sunt trasee si mai faine.

Dupa cum stiti legal nu pot circula cu el pe sosea ... si de aia nu pot veni cu voi dar daca vreodata treceti prin somesu rece sa ma anuntati ca sunt si pe acolo ceva trasee dar nu nush ce mai mult drum forestier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..vb cu kirk ca el si-a luat ceva echipament ieftin ..undeva pe la 25 de lei..

 

noteazati adresa de servici si vb pe mess..raul raul..

 

 

Cu care Kirk? Cu mine! :bigstar:

 

E 25 de lei echipamentul de ploaie si e de shantier. E verde (exista si pe galben) si are un miros ciudat :cheers:

 

In rest arati ca dracu imbracat cu el dar isi face treaba. La banii aia merita din plin. :laugh:

 

L-am luat din P-ta Abator, de la parterul unui bloc (ala cu 4 etaje vis-a-vis de benzinaria Lukoil) este o firma cu echipamente de lucru pt. constructii.

 

Bye! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiti un mecanic bun aici in cluj care sa se priceapa la motor in 2 timpi de cross ?

deoarece bujia mi tot uda si nush ce trebuie reglat in carburator ...

PS: nu stiu daca am postat bine dar pls un nr de tel macar

Editat de Jump
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal to all : care ma puteti ajuta cu un echipament enduro sau cross(DONATIE) chiar daca e foarte uzat ,sa pot sa ma dau si eu prin padure ,pe dealuri etc (sau poate aveti de vanzare la un pret rezonabi.l THX TO ALL :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..tot am vrut sa te intreb nu ai echipament de plouaie?..asa mai putem iesi si cand ploua, ce zici?

facem cate un macadam ceva ..

 

 

salut

m-as baga si eu la o tura cand se iese . Dar exlusiv offroad am un KX250F.

 

call me cand iesiti ( Schumy cred ca mai are numarul sau ti-l trimit private :D

 

astept

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca toti aveti probleme cu ele si a mea o mers 2 zile acum iara nu merge ... dar nu`i ceva grav

Azi am vazut 2 cu enduro/cross pe la somesu rece pe strada erau plini de noroi unu parca avea ktm, ca nu am prea vazut bine nu fost cineva de aici ? sau nu`i cunoasteti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..eu am iesit azi dar pe alte parti ale clujului si cu nevasta in spate..

 

..eu am iesit azi dar pe alte parti ale clujului si cu nevasta in spate..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O gasit problema foarte rapid. O fost una din categoria "doar un surub" :crack:

Pacat ca Lucian nu are acelasi tip de problema

 

 

Poi la mine, categoria din care face parte e "doar un motor nou". :crack:

 

In cel mai bun caz dureaza 4-5 saptamani pana voi putea sa calaresc vaca din nou.

 

Distractie faina sa aveti pe coclauri. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...