Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

Miercuri seara pe la 7, 7 jum merem sa ne dam exclusiv enduro (padure, dealuri, pamant, noroaie, tat ce prindem). O sa ne intalnim probabil la Hit si urcam spre Magura Salicii si ne dam prin zona. Oricine cu enduro/cross e binevenit.

 

Cine doreste cine pofteste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

..eu nu ma bag decat la o mica plimbare fara padure si toate cele, nu am aparatoarea de noroi la telescopul spate stii bine si bucsa de la bascula care daca bag teren nu cred ca va mai rezista..

in rest ceva macadam e ok...pentru moment..dar sincer prefer mai mult plimbarile acum...nu sint in dispozitia aia asa de buna sa fac ceva mai serios zilele astea.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, si eu am imbatranit :jump: , tot asa la o plimbare pe macadam numa. Si pe viitor ma gandesc la un lc4 adventure sau 690, pentru forestiere multe, mi-o cam trecut entuziasmul legat de enduro :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la una mica, singur. In padure doar trecerile sunt cu noroi, in rest e ok, iar drumurile de macadam sunt iarasi ok. Oricum, eu maine o sa vreau padure 100%, n-am avut dificulatati la nici un fel de noroi.

 

Stiti cumva daca este vreun club de enduro/cross in Cluj? Ca vad ca aici pe forum numa vreo cativa miscam si e greu sa ne intersectam tot timpul la iesiri din cauza ca suntem putini.

 

 

Salut

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la una mica, singur. In padure doar trecerile sunt cu noroi, in rest e ok, iar drumurile de macadam sunt iarasi ok. Oricum, eu maine o sa vreau padure 100%, n-am avut dificulatati la nici un fel de noroi.

 

Stiti cumva daca este vreun club de enduro/cross in Cluj? Ca vad ca aici pe forum numa vreo cativa miscam si e greu sa ne intersectam tot timpul la iesiri din cauza ca suntem putini.

 

 

Salut

Adi

 

 

 

Din cate am auzit nu primesc decat KTM-uri in club.....asa ca imi pare rau de tine...va trebuii sa mergi singur. :jump:

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..baietii aia se dau in alte zile si deobicei iasa numai intre ei...o sa vorbesc cu ei daca vrei sa iesi...atat ca nu o sa ti pasul cu ei, la inceput..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am auzit nu primesc decat KTM-uri in club.....asa ca imi pare rau de tine...va trebuii sa mergi singur. :crack:

 

:bigstar:

Ce prostie mai e si asta? Sau nu ma prind eu? O fi vreun sthou de ultima ora! Cum sa fie club care nu primeste numai membri cu KTM? Aiuria. Sunt si la noi baieti care au Yamaha XT, WR, KTM sau Husa.

Dan Morar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara la 9 jumate am plecat pe coclauri... 3 crosuri...mai bine zis 2 si un lc4, dintre care un kawa fara far. Inca odata le multumesc lui Ekkemu si Gabi ca m-au ajutat sa imi pun rotile de cross, dar data viitoare sper ca sa fie pe ziua, ca a fost un pic cosmar prin padure noaptea cu un singur far bun, al lui Ekkemu era mai mult de forma... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce prostie mai e si asta? Sau nu ma prind eu? O fi vreun sthou de ultima ora! Cum sa fie club care nu primeste numai membri cu KTM? Aiuria. Sunt si la noi baieti care au Yamaha XT, WR, KTM sau Husa.

Dan Morar

 

 

Nu o luati de buna d-ul Dan.

 

E doar la mishto faza asta indreptata catre prietenul meu Ekkemu. O poveste mai veche de-a noastra.

 

:bigstar:

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce prostie mai e si asta? Sau nu ma prind eu? O fi vreun sthou de ultima ora! Cum sa fie club care nu primeste numai membri cu KTM? Aiuria. Sunt si la noi baieti care au Yamaha XT, WR, KTM sau Husa.

Dan Morar

 

La voi, adica la cine? Si unde? Da-mi cateva detalii cum dau de voi. Cred ca e important sa invat unele lucruri de la voi decat pe propria piele.

 

..baietii aia se dau in alte zile si deobicei iasa numai intre ei...o sa vorbesc cu ei daca vrei sa iesi...atat ca nu o sa ti pasul cu ei, la inceput..

 

Pai noah, incercam. Facem cat putem. Da-mi niste date, info pe unde ies, unde-i gasesc daca stii

 

Aseara la 9 jumate am plecat pe coclauri... 3 crosuri...mai bine zis 2 si un lc4, dintre care un kawa fara far. Inca odata le multumesc lui Ekkemu si Gabi ca m-au ajutat sa imi pun rotile de cross, dar data viitoare sper ca sa fie pe ziua, ca a fost un pic cosmar prin padure noaptea cu un singur far bun, al lui Ekkemu era mai mult de forma... :bigstar:

 

Bei, faru meu e bun! Trebe numa sa turez mai tare :crack:

 

Oricum, nu-i cel mai placut moment sa te dai prin padure pe noroaie - noaptea, deci turele urmatoare incercam sa le facem ziua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are chef sa iasa dupamasa? Pe la 5-6?

 

O iesire duminica(06.06.2008)????

 

Am fost si eu in dimineata asta la o tura. O fost o tura misto, pacat doar ca m-am dat singur :bigstar:

Deci maine, duminica, 6 iulie, cine vine la o tura? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut azi pe langa Somesul Rece un grup de vreo 10 enduristi multicolori (la motoare); eu eram din pacate pe celalalt deal asa ca n-am putut sa-i intreb daca-s din vreun club; banuiesc totusi ca e vorba de un club, ca i-am mai vazut si mai demult prin faget.

 

Genul asta de intalniri ma fac sa-mi doresc sa fi fost si eu endurist (adevarat)... Nimic nu se compara cu o padure care rasuna cu zgomotul unui grup de enduro-uri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...