Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

Am tot vazut lume cu motoare de enduro prin Cluj si ma intrebam si eu pe unde se da lumea, nu de alta da nu am cu cine sa ma dau. Chiar ieri am vazut 2 enduristi cu KTM prin Faget.

As vrea sa ma apuc si io de niste enduro mai adevarat, nu hard, dar ceva mediu cat face fata si DT'u. Conditie fizica am, echipament da, deci nu ar trebui sa fie o problema, numai ca pur si simplu nu am cu cine sa ma dau.

Deci va rog daca ati putea sa ma chemati si pe mine, nu mas supara. Astept propuneri. :)

 

Numai bine :lol:

 

--- Mesaj completat în 17 Aug 2007 09:47 -------------
Totusi nu exista chiar nimeni? :moto:

 

--- Mesaj completat în 18 Aug 2007 08:57 -------------
Nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ceva enduristi care cauta companie????? Nimic hard enduro ci doar iesiri hobby prin padurile din hoia si faget :D

In continuare nu prea am cu cine ma da :whip:

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai omule eu am un afirica twin si de descurcat ma descurc. eu am o gasca f misto care facem excursii misto care includ trasee enduro. de mers pt pur enduro numi permit sa ies decat odata pe saptamana. nu ti fa giji ca se fac preteniile repede.daca vrei da semne si ne da :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti io am un twin cu cauciucuri duale catre enduro. cand e uscat dati un call ( mai ales tu, ekemule :moto: ca imi ai numaru ). cdand ies pe deal rup si ar pamantu asa ca ce ii cu pozele dor statice? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te chemam. Numa ca nu cred ca o sa te poti baga chiar peste tot pe unde merge Pitzi si o sa mai fie mici ocoliri. Intreaba-l pe Ekkemu cum ii cu traseul clasei B de la endurocross :)

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha! Deci Piti e de vina pentru traseu :moto:

 

Un pic cam greu si cu Africana, Piti nu glumeste cand e vorba de traseu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai o zis enduro....o fost enduro:)).....acuma adventure'ul daca ar avea gume macar cum am io(tck80 de la conti) tot ar fi ceva mai bine.....acuma nici chiar pe unde am fost....da cel putin pe unde neam intors din chei ar merge chiar super ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...imi cer scuze pentru traseu daca a fost putin cam greu, promit ca data viitoare sa fie ceva mai lejer...de cateva ori uitam ca sint cu voi si ma apucau nebuniile ..scuze inca odata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac un traseu nou asa poti veni linistit inca nici eu nu am fost pe el acuma tot ma gandesc la el..

am vazut drumul de multe ori si nu stiu unde duce si ce zone sint..

asa ca poti veni va fi mai mult macadam de data asta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut enduristilor.Piti,mi dor de o tura "de-a noastra",am dus Cagiva iar la Tureni,acum e "preparata",ce mai,motor competitional :rusinica: .In weekendul asta ce urmeaza,daca iesiti pe undeva,faget,ma bag si eu.Ca nu mai pot fara.Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...