Sari la conținut

Accident Moto Iuliu Maniu - 18.08.2007


GABONE77
 Share

Postări Recomandate

M-a sunat un prieten ca in fata la electronica, unde pe banda au sapat minunatii edilii a cazut un motociclist. E marcat cu niste table din alea nu stiu cat de reflectorizante, se poate circula pe banda 1 sau 3. E posibil sa fi venit tare sau sa nu fi avut unde sa se bage si a cazut. Motociclistul am inteles telefonic ca e viu dar nu stiu cat de grav. Nu stiu nici motorul nici numar. Sper sa se faca bine cat de curand.

Si tocmai ieri vorbeam de infrastructura rutiera de toata jena din romania...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alllooo, ala care a venit tare. ..erai prima oara in ultimele 2 luni pe acolo?!! Daca erai, atunci nu mai merge tare pe strazi pe care nu mergi in fiecare zi. Daca nu erai, nu mai merge tare pe strazi unde se fac reparatii, ca doar ai vazut de ieri ca se sapa santuri acolo! Pffff. . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alllooo, ala care a venit tare. ..erai prima oara in ultimele 2 luni pe acolo?!! Daca erai, atunci nu mai merge tare pe strazi pe care nu mergi in fiecare zi. Daca nu erai, nu mai merge tare pe strazi unde se fac reparatii, ca doar ai vazut de ieri ca se sapa santuri acolo! Pffff. . .

off-topic: man...mai bine taceai...nu cred ca stii cum sa petrecut accidentul ca sa il critici...

on-topic: asteptam mai multe amanunte despre accident...si insanatosire grabnica motociclistului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off-topic: man...mai bine taceai...nu cred ca stii cum sa petrecut accidentul ca sa il critici...

on-topic: asteptam mai multe amanunte despre accident...si insanatosire grabnica motociclistului...

 

Cusca, inteleg ca tu nici nu ai motor si nici nu stii mare lucru despre accident. .asa ca mai bine taci tu ca esti paralel cu sportul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...