Sari la conținut

Etrusco + donatii azi


Don Leoncio
 Share

Postări Recomandate

pe la ce ora?

hai sa stabilim la 8 sa vina cei cu jucarelele, iar cei cu entertainmentul la orice ora.

deci 8?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. un 8.30 ar fi mai bine. cum ziceti si voi. mai trebuie sa mai merg pe ici pe colo dupa jucarele si inainte de 8.30 nu cred ca reusesc sa ajung. dar in functie de ce stabiliti, eu mi-am lasat weekend-ul liber ca sa dau o mana de ajutor. asa ca puteti sa contati si pe mine. am mai strans de la colegi si ceva bani ptr dulciuri. nr meu de tel e 0745 146 155 si ne auzim diseara. o zi buna tuturor si spor la strans jucarii. alice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca pt cei noi Eutrusco e ostil

E normal ce se intampla la fel era si la Glalati.(numai ca acolo eram inauntru:))

O gasca mare la o masa mare si aia noi sunt priviti curios !

Cred ca si in primavara cand imi iau motor in bucuresti voi ramane tot la statutul de calaret - singuratic.

:baldy:

 

va salut cu farul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-ne cu iordane!

 

nu face pe impuscatu ca nu-ti sade bine!

toti am luat-o usurel ... pe mine unii se simt "fortati" sa ma cunoasca ! :laugh:

 

baga-te pe gatul oamenilor!fii prietenos ca un labrador !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-ne cu iordane!

:baldy:

Ia o bere (cico) si mergi sa o ciocnesti cu oamenii. n-o sa te bata nimeni. Doar ca pana ii cunosti pe toti o sa te imbeti muci. :what:

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am adus aseara mutzunachii pe care ii stransese Thomas, cum a ramas vorba :blbl: .

Pana la urma s-au strans o goraazza de jucarii, sau-ma rog- ceva mai multe decat ma asteptam. Erau cutii si pungi... destule p-acolo.

 

Am stat si la o :laugh: :baldy: :hug: + mai multe :ok: As mai fi stat da' pe la 10 si ceva m-am krat ca aveam un somn in mine de cadeam jos. Am si stat cat decat departe de motoarele parcate, :lol: - :lol: :P :lol:

Apropos, am vazut ca s-au facut si poze, cine a facut, va r0g puneti-le aci. Mie nu mi-a trecut prin tzestozaur sa imprumut "dijital-ul".

 

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiazide, daca bagi repede cateva poze de la casa de copii poate dau si eu un material la ziar...

 

Haide!

 

bai sa imi spuna si mie cineva repede cum se numea orfelinatul la care am fost ca sunt prost si am uitat. :laugh: Era ceva cu sfanta Maria cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  bai sa imi spuna si mie cineva repede cum se numea orfelinatul la care am fost ca sunt prost si am uitat. :laugh:  Era ceva cu sfanta Maria cred

Nu era Caminul de copii Nr.8?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu . probail ca asta era . Demostene e in vacanta ca nu e de gasit de doua zile.  :laugh:

Am cautat pe forum asha ca-l citez pe Dobrescu: "Centrul de Asistare pentru Copii cu Handicap Sf. Gavril din Bucuresti, situat undeva in Damaroaia."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat pe forum asha ca-l citez pe Dobrescu: "Centrul de Asistare pentru Copii cu Handicap Sf. Gavril din Bucuresti, situat undeva in Damaroaia."

multumesc mult . Am modificat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...