Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Nu este cazul,multumesc,ma descurc.

Multumesc Punki!

Este in regula si pentru noi wkd 7-8

Te rog sa ne spui daca te putem ajuta cu fonduri pentru avans.

 

Octav? Data? Reusesti wkd. 23?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salve!!!

in 7 si 14.06...am niste nunti la care nu am cum sa nu ma duc!!..care sunteti insurati..o stiti p-asta cu nunta...e un fel de credit la care platesti apoi rate!!.. :eek:

in orice alta data....venim amandoi si stam de vineri pana duminica...betivanim..ne dam cu mobra, barfe, prietenii si restul!

daca va hotarati pentru we astea....o sa vin doar eu fulger vineri... si o sa plec sambata dupa pranz...sa ajung sa platesc ...ratele!!!

imi spuneti cum facem!!!

spor!!

:alcy:

Editat de 0ctav
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mult noroc... Si drumuri bune. I-am vazut si pagina de FB.

 

Pacat ca nu e prezent si el la adunarea propusa... Mai sus.

Dar se intoarce el pana la inchiderea sezonului... Are sansa sa ne povesteasca cum a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Csabi eu sunt pentru oricare din date disponibil, dar as opta pt Iunie daca se strang mai multi pentru aceasta data...

Ideea e ca pe noi te poti baza oricand din oficiu... deci 2 persoane din partea noastra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Panky de reuniune pt iunie si intentiona 13-15,dar in aceasta perioada Octav e la nunta si mai este si intalnirea la Ct.Ca sa nu lipseasca Octav eu zic weekendul urmator acestei date adica 20-22 iunie.Am vorbit si cu Ciprian (Cyp PH) si vine,Foxul nu trebuie sa lipseasca deci.Noi din oficiu,Gino XXX la fel,Mihai am inteles ca idem.Nu stiu pozitia lui Cpt.Mai vorbesc cu cinr mai cunosc.Dati sfoara in tara.Poate va fac si o surpriza :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alioooo nu uitati sa nu se suprapuna cu MAN-ul

 

sper ca mergem si acolo cu to(n)tii :)

 

ala e pe 22 - 24

 

hai sa incercam sa le facem pe amandoua please please please. si vinnnnn ( de la gino :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Fox... Eu am facut o rezervare ptr o camera dubla la MAN la o pensiune. Daca vrea vreunul din voi sa apara la MAN, e un loc rezervat deja.

Salutare!

 

Unde ai facut rezervare?

 

P.S iesi la parada "iubim 2 roti"?

 

Unde ai facut rezervare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate data se suprapune cu MAN-ul(mi-a scapat) pe care nici eu nu as vrea sa-l ratez si anul acesta.La Constanta pe 14 vin Pheonix si la fel nu vreau sa ratez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in orice caz eu nu-l invidiez pe Csabi/Punky

este al dracului de greu sa organizezi asa ceva, si pe deasupra sa si multumesti toata lumea :)

 

sa aveti o saptamana faina si usoara colegii!

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O.K.

Conform discutiilor purtate (telefonic) cu catva colegi ,intrunirea posesorilor de Hayabusa se va tine la Sovata in perioada 6-8.iunie PUNCT.

Participantii rog sa-si afiseze numele si numarul de persoane in tabelul de mai jos pana la data 30.05.

1.Punki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O.K.

Conform discutiilor purtate (telefonic) cu catva colegi ,intrunirea posesorilor de Hayabusa se va tine la Sovata in perioada 6-8.iunie PUNCT.

Participantii rog sa-si afiseze numele si numarul de persoane in tabelul de mai jos pana la data 30.05.

1.Punki

2. Mihai - 2 pers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

O.K.

Conform discutiilor purtate (telefonic) cu catva colegi ,intrunirea posesorilor de Hayabusa se va tine la Sovata in perioada 6-8.iunie PUNCT.

Participantii rog sa-si afiseze numele si numarul de persoane in tabelul de mai jos pana la data 30.05.

1.Punki

2. Mihai - 2 pers.

3. Cristi si Alexandra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

?????????????

TNG

OCTAV

EMIL

GINO

NASU

PEU

LAURBALAURcbr

ANDIOLIVER

DANUTU_M

ICECUBE

Capitanu

Foxu

Tudor + Oana

Mihai + Dorotea

Cristi + Alexandra

???????????

Puneti si voi degetelele pe tastatura!!!

 

Thanks

Punki

 

Cu placere Man... Ne-ai uitat...;))

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,Punki imi cer scuze ca nu sunt foarte punctual,dar astept sa trec un hop.In curand mama mea face 1 an de la operatia de cancer si suntem programati la control in vederea evaluari.Daca ne ajuta Domnu,si totul o sa fie ok, onorez cu mare placere invitatia,sa ma intanlesc cu vechii prieteni!

Din pacate pana atunci sunt cu sufletul strans,si nu ma pot gandi la altceva...

Imi cer scuze daca am creat confuzie,din aceasta cauza nu am postat nimic in numele meu.

Cu respect TNG!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...