Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Crisi !

Va transmit si eu cele mai frumoase ganduri,chiar daca nu va pot onora invitatia! Ma revansez la intrunire!

Multumim mult!! Si intelegem foarte bine ca nu poti partipa, dar cu siguranta o sa ne petrecem la intrunire :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Capitane cand faci asta vin si eu sa facem un test cu ecu softat..anunta-ma din timp cand esti programat impartim ecu in doua cu un intrerupator,si facem 2 teste,unu cu ECU stok si harta de PC pe care o ai tu,si altul cu ecu modificat de mine si harta 0 pe PC.Ai dat din intrerupator si schimbi softul :hug:

 

Si vedem ce iese din busa ta!

Man am fost si am vorbit... Dupa 2 iunie pot merge cu un telefon in prealabil.

Vezi ce program ai si da-mi de veste.

 

Zile frumoase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!

 

Stiu ca momentan nu avem o prognoza meteo favorabila pentru data 16 mai, dar daca pana saptamana viitoare se imbuneaza (sa avem o prognoza cu soare si fara vreo sansa de stropilici) si programul vostru o permite, va rugam sa ne ajutati sa formam un alai bogat si frumos.

 

La primarie trebuie sa fim prezenti cel taziu la 13.15, pentru ca la 13.30 avem stabilita intalnirea cu ofiterul starii civile.

Punctul de intalnire - in fata Circului Globus, intrarea din Sos.Stefan cel Mare (sunt 2 alei paralele care ajung pana in fata circului) -> plecarea catre primaria sect. 2 (parc Obor, langa mag. Bucur Obor) ar trebui sa o facem pe la 12.50, noi o sa fim prezenti de la 12.40

 

Va asteptam cu mult drag! :hug:

 

P.S. oricum ar fi, facem cinste la Sovata :cheers:

 

Am tot sperat si am asteptat pana in ultima clipa, dar mama natura se improtriveste si nu vrea sa ne lase sa punem in aplicare planul nostru. :-L

Din pacate ne vedem nevoiti sa renuntam la ideea noastra...

 

Va multumim tuturor si sa ne vedem sanatosi la Sovata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man... ?!... S-a anulat de tot?!... Eu eram azi programat la coafor, imi faceam unghiile, parul pe bigudiuri... Sa arat mumos... Si floristul era deja pe buchet calare...

 

;) daca nu e acum... O sa fie la Sovata?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man... ?!... S-a anulat de tot?!... Eu eram azi programat la coafor, imi faceam unghiile, parul pe bigudiuri... Sa arat mumos... Si floristul era deja pe buchet calare...

 

;) daca nu e acum... O sa fie la Sovata?...

Nu stiu ce sa zic... nu vrem sa incurcam pe nimeni... Putem sa mai facem maine dimineata o verificare "ochiometrica" a cerului si a sfantului Internet si sa decidem atunci. Ideea e ca noi vom veni la tol festiv, deci nu ne permitem nici asfalt ud si nici un strop de ploaie. Incercam totusi sa fim optimisti :)

Cununia oricum e tot atunci: la 13.30 la primaria sector 2 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin eu cu sareta mea la poarta?... Sunt prin preajma. Daca aveti nevoie sa-mi ziceti. V6 MB 320 GLK plinul facut... La dispozitia miresei. (In caz in care vrea sa fuga...) ;))

 

:) cadou din partea mea...

 

Vin si parchez langa Lucky Strike... Sa-mi ziceti ora

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin eu cu sareta mea la poarta?... Sunt prin preajma. Daca aveti nevoie sa-mi ziceti. V6 MB 320 GLK plinul facut... La dispozitia miresei. (In caz in care vrea sa fuga...) ;))

 

:) cadou din partea mea...

 

Vin si parchez langa Lucky Strike... Sa-mi ziceti ora

 

Super!!!!! Foarte tare!!!!

Daca ploua si pica definitiv treaba cu motoarele, plecam la 12.50. Te asteptam cu mare drag :) Multumim mult!!!

Alexandra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrieti sau sunati de dimineata....sa stiu si eu ce fac!!!

cu mobra vin....cu masina nu!!!

Casa de piatra!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrieti sau sunati de dimineata....sa stiu si eu ce fac!!!

cu mobra vin....cu masina nu!!!

Casa de piatra!!!

Salutare Octav!

 

Off, ne-am fi dorit foarte mult sa ne reuseasca planul "Z" .. nu avem cale de intoarcere, toate prognozele ne sunt potrivnice :/

Nu vrem sa te punem pe drum sub multe picaturi :)

Dar cu siguranta ciocnim cateva pahare cu prima ocazie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amandoi...tare!!!

casa de piatra!!!

....

la mine a fost fara ploaie cam pana pe seara....voi am vazut ca ati avut umbrele!!!

...

nasoala primavara asta pentru mobre!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor!!!

Am promis ca ma ocup de organizarea pentru Sovata,dar nu am promis ca o sa va trimit si invitatii!!!

Pentru data si numarul de participanti nu ma pot organiza!

Unii au vandut moto,altii s-au insurat,unii se plang de ploaie,altii nu pot veni ca nu convine periaoda etc.

Daca a mai ramas cineva interesat ar fi bine sa-mi dea de veste,tocmai de aia fac inca o incercare !

 

Care este perioada pentru care va convine sa caut,sa ma deplasez,sa discut,sa dau avansul...etc.(pare usor din fata calculatorului?)

 

Haideti cu propuneri!

 

P.s. Casa de Piatra Cristi !



Dragilor!!!

Am promis ca ma ocup de organizarea pentru Sovata,dar nu am promis ca o sa va trimit si invitatii!!!

Pentru data si numarul de participanti nu ma pot organiza!

Unii au vandut moto,altii s-au insurat,unii se plang de ploaie,altii nu pot veni ca nu convine periaoda etc.

Daca a mai ramas cineva interesat ar fi bine sa-mi dea de veste,tocmai de aia fac inca o incercare !

 

Care este perioada pentru care va convine sa caut,sa ma deplasez,sa discut,sa dau avansul...etc.(pare usor din fata calculatorului?)

 

Haideti cu propuneri!

 

p.s. Casa de Piatra Cristi!!!

Editat de punki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este cazul,multumesc,ma descurc.

Multumesc Punki!

Este in regula si pentru noi wkd 7-8

Te rog sa ne spui daca te putem ajuta cu fonduri pentru avans.

 

Octav? Data? Reusesti wkd. 23?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve!!!

in 7 si 14.06...am niste nunti la care nu am cum sa nu ma duc!!..care sunteti insurati..o stiti p-asta cu nunta...e un fel de credit la care platesti apoi rate!!.. :eek:

in orice alta data....venim amandoi si stam de vineri pana duminica...betivanim..ne dam cu mobra, barfe, prietenii si restul!

daca va hotarati pentru we astea....o sa vin doar eu fulger vineri... si o sa plec sambata dupa pranz...sa ajung sa platesc ...ratele!!!

imi spuneti cum facem!!!

spor!!

:alcy:

Editat de 0ctav
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...