Sari la conținut

Busa Turbo


Dogg
 Share

Postări Recomandate

  • 1 year later...

Nu reusesc sa vad filmul, ;) nu se conecteaza!

scrie te rog adresa de unde pot sa-l download-ez.

Da clic dreapta pe link, apoi apasa "save target as..." si ii indici unde sa-l descarci.

Enjoy...

Filmul e super - la fel si "mobra"

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am rabdare sa mai downloadez filmul, daca e ghostrider 2 il am pe CD si l-am vazut, faza cu Busa galbena preparata care trece ca vantul si ca gandul pe o roata pe langa altii cu gsxr1000 care au ajuns la 300 mi se pare vrajeala!

Toti care s-au dat cu 280-300 spun ca trebuie sa fie o smecherie la mijloc si vitezometrele alea sunt manarite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu Alex, de unde din Hunedoara esti, ca vad ca ai nr de inmatriculare de HD.......ca nu te stiu, si sunt si eu din Hunedoara, desi stau in Timisoara de ceva ani.....

Cine stie, poate ne vedem odata la un suc si o plimbare......io sunt Cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Ghost Rider !!! Hmmm, oare e pe bune???

Ce stiu sigur este ca avem un nou record de viteza(acceleratzie) cu o hayabusa turbo si nu e ghost rider.

2.8 secunde la 100

13.1 secunde la 300

pilotul acestui bolid are 49 de ani 1.88 m si 102 Kg !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite o serie din filmele pe care le am eu si care exista pe huburile din RO cu GR

 

GhostRider2,

Ghostrider 3 Goes Crazy In Europe (2004) 1of2 2of2

Ghostrider 5 Goes Undercover 2005

Ghostrider_the_final_ride

Ghostrider extra material

+

GHOST RAIDER TRAILERS....3 sau 4 filme de 34-40 MB

 

cam atat am eu.. probabil mai sunt si altele....

Editat de aliass_pitbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Domnu Alex, de unde din Hunedoara esti, ca vad ca ai nr de inmatriculare de HD.......ca nu te stiu, si sunt si eu din Hunedoara, desi stau in Timisoara de ceva ani.....

Cine stie, poate ne vedem odata la un suc si o plimbare......io sunt Cristi

Al tau e motorul care e parcat mai tot timpul in fata la Poli? :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am rabdare sa mai downloadez filmul, daca e ghostrider 2 il am pe CD si l-am vazut, faza cu Busa galbena preparata care trece ca vantul si ca gandul pe o roata pe langa altii cu gsxr1000 care au ajuns la 300 mi se pare vrajeala!

Toti care s-au dat cu 280-300 spun ca trebuie sa fie o smecherie la mijloc si vitezometrele alea sunt manarite!

 

Ce manareala frate ....nu ai vazut filmele inseamna....ala este nebun nebun....este totul real....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de pinion ,schimbi fata si spatele si ai o viteza foarte eronata ,aiurea in tramvai. E si logic daca te gandesti...ala cu gsxr-ul merge cu 300 ,nu?...bunnnn!!....la cum trece busa pe langa el are in jurul a 400 ,se vede clar ca zici ca sta pe loc gsxr-ul la 300 la cum trece busa....pun si eu o intrebare:ce cauciucuri ar rezista la viteza aia ,plus ca il depaseste si pe o roata?!??!...putina gandire nu strica,eu unul NU CRED

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de pinion ,schimbi fata si spatele si ai o viteza foarte eronata ,aiurea in tramvai. E si logic daca te gandesti...ala cu gsxr-ul merge cu 300 ,nu?...bunnnn!!....la cum trece busa pe langa el are in jurul a 400 ,se vede clar ca zici ca sta pe loc gsxr-ul la 300 la cum trece busa....pun si eu o intrebare:ce cauciucuri ar rezista la viteza aia ,plus ca il depaseste si pe o roata?!??!...putina gandire nu strica,eu unul NU CRED

 

Asculta si tu cum de aude cand trece pe acea pista prin dreptul celui care filmeaza.....ori GR ori un avion de vanatoare suna cam la fel...nu este facatorie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

nu-i real deloc... toti pilotii "credibili" ca sa spun asa care au prins 300 +/- cativa kmh spun ca nu poti sa scoti nici mana de dupa carene... ori ala merge cu 300+mult intr-o roata! de cauciuc nu stiu ce sa zic... sigur sunt cauciucuri care sa reziste la asemenea forte, doar sunt motoare care prind mult mai mult de 400, nu? nu crezi ca forta de frecare cu aerul sau vantul, cum vrei tu sa-i spui l-ar fi dat peste cap? sau nu l-ar fi pus jos? nu iti inchipui ce turbulente sunt la viteza aia! si ala nici carene n-are! si pt. toti care cred ca gr este cel mai tare din parcare: ala face totu' legal! sunt filme VANDUTE! chiar credeti ca nu-l prindea politia deja?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i real deloc... toti pilotii "credibili" ca sa spun asa care au prins 300 +/- cativa kmh spun ca nu poti sa scoti nici mana de dupa carene... ori ala merge cu 300+mult intr-o roata! de cauciuc nu stiu ce sa zic... sigur sunt cauciucuri care sa reziste la asemenea forte, doar sunt motoare care prind mult mai mult de 400, nu? nu crezi ca forta de frecare cu aerul sau vantul, cum vrei tu sa-i spui l-ar fi dat peste cap? sau nu l-ar fi pus jos? nu iti inchipui ce turbulente sunt la viteza aia! si ala nici carene n-are! si pt. toti care cred ca gr este cel mai tare din parcare: ala face totu' legal! sunt filme VANDUTE! chiar credeti ca nu-l prindea politia deja?

 

 

MMMM.....DA, ce pot sa zic.....aici ai si tu dreptate....facatura sau nu stie omul pe doua roti, asta este clar...iar faza cu politia este discutabila ptr ca in 3-4 faze din toate filmele vazute de mine...sticletii fac accidente cu masinile lor...plus de asta barajele prin care trece omul...in fine este discutabil ....cert este ca omul este o legenda....asta dc o fi numai unul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...