Sari la conținut

PETRECERE INCHIDERE SEZON 2004


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce concurs epuizant. Si cat m-am antrenat.

:nono: ...dezamagire... cand unui copil i se fura visele, devine monstru... LUPALB SI OZZI... etc.... nu sunteti in stare sa recunoasteti un castigator nici daca te-ar calca... ozzi, te-ai scos... fara sa-ti dai seama... incearca sa-ti faci un scenariu luand sirul pozelor pe care am vazut sunt numerotate in ordine cronologica... DETALIUL conteaza!... :blink:

 

multam' :adolfino, placebo, ivan, leoncio, bebe(LMA!) et mundo... B)

 

petrecerea - K , la mai multe!

 

P.S. Crezi ca stii cum este sa inghiti un congelator? :P (berea...era F.F. rece!) :huh:

Editat de Joe Black
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B) ...dezamagire... cand unui copil i se fura visele, devine monstru... LUPALB SI OZZI... etc.... nu sunteti in stare sa recunoasteti un castigator nici daca te-ar calca... ozzi, te-ai scos... fara sa-ti dai seama... incearca sa-ti faci un scenariu luand sirul pozelor pe care am vazut sunt numerotate in ordine cronologica... DETALIUL conteaza!...  :blink:

Alo,domnu Negru, ia mai beleşte o tură ochii şi vezi că l-am prezentat pe cel care a fost declarat câştigător de către echipa 2 roţi şi nu pe cel care a fost creditat câştigător de unii!

Şi dacă te consideri nedreptăţit hai că face băiatu cinste cu un rând oricând :P !

Dacă ai vrut să arăţi ceva sarcasm în postul citat eu unul nu l-am simţit(şi chiar nu sunt un nesimţit)!

Numai bine!

Editat de UncleFester
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce atatea suparari aici? B) , da-o dreaq de treaba.....stiti de ce m-am balbait eu ?! stiind faptul ca primul sentiment al unei femei fata de un barbat este mila.....am crezut ca o sa ii fie mila zeitei blonde de mine :nono: :P

 

mie mi-a trecut demult, vine craciunu, lets party :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cox,io nu sunt supărat deloc, sunt total surprins în schimb de naturaleţea şi aproximativa seriozitate în postul tău de mai sus!

Cred că îmbătrâneşti! :blink:

Numai bine!

Editat de lupalb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce atatea suparari aici?  B) , da-o dreaq de treaba.....stiti de ce m-am balbait eu ?! stiind faptul ca primul sentiment al unei femei fata de un barbat este mila.....am crezut ca o sa ii fie mila zeitei blonde de mine  :nono: :P

 

mie mi-a trecut demult, vine craciunu, lets party  :blink:

O dai in "foiletoane"????????????????????????????

Editat de DCSAN20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P ...dezamagire... cand unui copil i se fura visele, devine monstru... LUPALB SI OZZI... etc.... nu sunteti in stare sa recunoasteti un castigator nici daca te-ar calca... ozzi, te-ai scos... fara sa-ti dai seama... incearca sa-ti faci un scenariu luand sirul pozelor pe care am vazut sunt numerotate in ordine cronologica... DETALIUL conteaza!...  :blink:

 

Sal man. Zi si mie ce nelamuriri ai sa inteleaga si neuronul meu . Tradu si pt. mine ce ai vrut sa spui . B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...