Sari la conținut

PETRECERE INCHIDERE SEZON 2004


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost o petrecere reusita :smoke: ...m-am intalnit cu multi care nu prea frecventeaza "arc-ul" sau Etrusco B) Mi-au "placut" super-bikerii care merg moca pe-afara :blink:

Si cred ca trebuia premiat NKZ ca cel mai bun prezentator :P ...le-a fost mult superior celor doi :huh: .

La mai multe petreceri Nitescule! :nono:

Nu spun ca n-ar fi simpatic NKZ, dar nu se intelegea nimic din ce vorbea in microfon, pentru ca are o voce mult prea slaba. Asa ca, sa spui ca le-a fost mult superior prezentatorilor, este o exagerare sau o rautate din partea ta.

Iar faza cu tigara..., lasati-o balta. Urla moralitatea din voi. Din ce am vazut eu acolo, n-a fost nimic oficial, doar distractie pentru toata lumea. A fost marfa petrecerea! Felicitari realizatorilor. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fu marpha! Prima oara cand am luat si io ceva pe moka... adica berea din partea casei. :smoke: Si daca stau sa ma gandesc mai bine... nici aia nu fu moca ca a costat ceva bani, scoala moto :nono:

 

Totusi B) ... parca n-am apucat sa-l cunosc pe Placebo.

Pe Don Leoncio.. la strangerea de jucarii de Sf. Niculae (dar nu cred ca si-a dat seama cine sunt, ca i-am zis numele meu adevarat :moto: , nu cel de forum ), iar acum, era sa dam noroc si adoua oara.... tot mergand prim multzime :blink:

 

:P Baizid!! Pune si tu pozele alea. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fruntea îi aparţine lui Don Leoncio...soto

D'aia m-a durut capu' a 2a zi - MI-AI DAT CU FLASHU' IN FRUNTE! :blink: :P

 

acum, era sa dam noroc si adoua oara.... tot mergand prim multzime

 

@Lt. Navarro: gata, prietene, te stiu....cred....

Editat de Don Leoncio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fu marpha! Prima oara cand am luat si io ceva pe moka... adica berea din partea casei. :moto: Si daca stau sa ma gandesc mai bine... nici aia nu fu moca ca a costat ceva bani, scoala moto :huh:

 

Totusi B) ... parca n-am apucat sa-l cunosc pe Placebo.

Pe Don Leoncio.. la strangerea de jucarii de Sf. Niculae (dar nu cred ca si-a dat seama cine sunt, ca i-am zis numele meu adevarat :huh: , nu cel de forum ), iar acum, era sa dam noroc si adoua oara.... tot mergand prim multzime  :blink:

 

  :P  Baizid!! Pune si tu pozele alea.  :smoke:

Frate, chiar l-am intrebat pe Leoncio de tine ... daca tu il shtiai pe Leoncio de ce nu i-ai zis "Metre ... eu sunt ... locotenentu' ... ala de pe forum"

 

Nu am uitat de bere dar daca nu ne vedem ... :nono:

 

 

 

Shi repet ... Joe Black a cashtigat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...