Sari la conținut

Filmulete Enduro


Postări Recomandate

extrem??? poate cu o vitezana sau cu un chopper :baldy:

chiar daca as avea biciclete ca ale voastre, nu cred ca mi-ar placea sa urc pe jos, pe langa motor+ca mi se pare extrem de periculos sa mergi pe o potecutza ca aia...la cea mai mica cazatura risti sa cazi in prapastie.de-aia am zis ca e sport extrem ce fac aia :what: .sau poate nu stiu eu pe unde va dati voi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Falco multumesc pt filme.

Stiam eu ca tb sa strang bani pt un enduro.

Editat de edi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte dragut filmul 2, insa nimic special in afara de peisaj, si de anumite tehnici de moto ale celui care filmeaza.a nu se intelege ca e ceva usor, insa cu un lc4 poti face asta fara probleme.valabil si pt dr650 cata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai calm ca nu ai pierdut nimic important ..

Frate, cu totzii am realizat din posturile tale ce endurist tare eshti shi cu totzii te aplaudam pentru asta.

Pentru mine ce fac cei din filmul al 2-lea este un sport extrem. Daca ai filmuletze mai palpitante posteaza-le ... vrem sa fim uimitzi de veleitatzile tale in domeniu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am dat Aprilica si foarte probabil o sa-mi iau un KTM pana in martie.

Daca o vand si mai pun ceva i-mi iau ceva gen WR450 dar nu mai am motocicleta de drum lung. O s-o pastrez pe asta pana strang banii de un enduro ca sa impac si capra si varza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, cu totzii am realizat din posturile tale ce endurist tare eshti shi cu totzii te aplaudam pentru asta.

Pentru mine ce fac cei din filmul al 2-lea este un sport extrem. Daca ai filmuletze mai palpitante posteaza-le ... vrem sa fim uimitzi de veleitatzile tale in domeniu.

 

"Frate" nu sunt deloc endurist tare, doar ca filmuletu de care vb nu e cine stie ce, doar o plimbare . Bine... cum a zis Soso... e de admirat peisaju da nu ca merg aia nust cum si ca e sport extrem .

 

Am si io 2 filme extreme.. da au cate 650mb si nu pot sa le pun :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, am vazut si eu al doilea filmulet... e frumos dar nu e ceva spectaculos. Ce pentru unii pare spectaculos si nemaipomenit ... ptr altii e o banala iesire in natura. Bolovani de marimea aia si prapastii din acelea sunt si in muntii Calimani cate vrei.Si pentru cei care fac teren nu cred sa nu se fii intalnit cu o astfel de situatie...

 

Parerea mea :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, am vazut si eu al doilea filmulet... e frumos dar nu e ceva spectaculos. Ce pentru unii pare spectaculos si nemaipomenit ... ptr altii e o banala iesire in natura.

Parerea mea  :huh:

Asa e, ai perfecta dreptate B) Pt tine ca endurist, n-o fi nimic deosebit :blink: Pt mine insa, e foarte deosebit si foarte atractiv :nono:

Oricum, peisajul e superb. Si chiar asa, daca mai aveti astfel de filmulete, puneti-le :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu fim rautaciosi. Conditiile de enduro din filmulete sunt chiar hard. In astlel de conditii nu cred ca mai conteaza daca este japoneza sau europeana. La 5 la ora conteaza indemanarea iar in filmulete se cam vede.

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu fim rautaciosi. Conditiile de enduro din filmulete sunt chiar hard. In astlel de conditii nu cred ca mai conteaza daca este japoneza sau europeana. La 5 la ora conteaza indemanarea iar in filmulete se cam vede.

 

Daca plimbarea aia e hard atunci conditiile de la redbull romaniacs cum au fost ?

Cred ca tu ai gresit forumu... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca plimbarea aia e hard atunci conditiile de la redbull romaniacs cum au fost ?

Cred ca tu ai gresit forumu... B)

Daca si cu parca......

:blink: Hello.... era o gluma bah seriosule. Dar dupa cum ai reactionat se pare ca esti putin complexat de ai sarit ca lovit de tren.

Ultima fraza nu stiu ce este cu ia acolo ...probleme cu calcu'.

Chestia cu gresit forumu' trebuie sa-ti cer voie :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF-TOPIC !

 

"UNDE SE TERMINA ASFALTUL INCEPE DISTRACTIA"

 

Ca mare dreptate ai Ketemeu-le!!! :P

 

ON-TOPIC

 

Hai sa lasam povestile de mai sus deoparte ca nu-s de noi,la urma urmei atata ramane...Enduro si distractia!!!

 

 

:blink:

post-7-1103646513_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...