Sari la conținut

Chopperul vostru preferat


Klaus
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

haha chestia este ca nu lam gasit pe net ci lam luat din revista BIKER ZONE:))))))

si vorbind asa hai sa dau un reply pe un TOPIC MAI VECHI_____ PREDATOR______ :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

motor ideal...hmm klaus ..ideal inseamna sa imbine tot ....adica s fie superb shi sa poti merge ...un harley davidson fl ( cadru roti tot) este flatul de 1200 ...cu motor de shovel shi cutie de pan ....date jos aripile shi lasata grda la maxim ....

ce simplu e nu ? daca nu ar fi acea bariera de vreo 7000-8000 de eeuro ....

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o luam asa:

chopperul are o forma anume, respectiv furca fata mai alungita, roata fata e subtire, motorul sa fie V2 Harley in primul rind, in nici un caz Porsche, cit mai putine briz-briz-uri, cadru rigid sau soft-tail etc. Dar uite si tu pozele de dinainte si vezi ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si motoru(asta e ultima) :moron:

 

Singura chestie care as schimba la el cred ca ar fi ghidonul(as alege unul in forma de "pi")dar sa o am nu mi-ar fi rusine nici cu asta :huh:

 

bafta :wave:

T-bar sau drag-bar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si motoru(asta e ultima) :ph34r:

 

Singura chestie care as schimba la el cred ca ar fi ghidonul(as alege unul in forma de "pi")dar sa o am nu mi-ar fi rusine nici cu asta :huh:

 

bafta :wave:

daca ai pune alt ghidon la el nu ai ajunge la ghidon....ghidonul este facut asa pt a fii mai usor de condus si de ajuns la ghidon......cit despre furca nu este intoarsa....adica cum vrei tu sa spui upside down ....are doar niste camasi de sus mai groase peste telescoape.......oricum iti soun ca linia motorului este frumoasa....lam mai vazut mai de mult si mia placut.........salut :drums: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...