Sari la conținut

Bushon de rezervor


Vizitator Hairy Poker
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

beleaua e ca nu le mai am... o bucatzica de fonta nu am reusit sa o scot din rezervor (dupa indelungi incercari...), iar aia ar cam fi singura...

oricum e destul de varza bushonul de aceea si caut altul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi frate da aia vand numa shuruburile :P

"Frate"... cred ca stai cam prost cu engleza. Mai bine zi ca sunt prea scumpe sau nu esti compatibil cu modalitatile de plata :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Frate"... cred ca stai cam prost cu engleza. Mai bine zi ca sunt prea scumpe sau nu esti compatibil cu modalitatile de plata :blink:

Cred ca nu sa uitat unde trebuia el sa uitat la modelul care-l are el la alea intradevar nu au decat suruburi.

 

Vezi mai Wzzi de ce nu ai cerut mai devreme ajutor ca-l recuperai sigur si faceai si cheie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
"Frate"... cred ca stai cam prost cu engleza. Mai bine zi ca sunt prea scumpe sau nu esti compatibil cu modalitatile de plata :P

frate daca mai faci odata click pa linku ala o sa vezi shuruburi...

si daca te uitzi la pozele postate de mine o sa intzelegi mai mult.

 

si apropos de modalitatzile de plata am destule nu imi purta de grija...

 

am gasi ceva asemanator de la un 600 din aceeasi perioada de la care stiu ca se potriveste si am si comandat... sper sa vina acum fiindca avea si romania in lista tzarilor in care livreaza... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Cred ca nu sa uitat unde trebuia el sa uitat la modelul care-l are el la alea intradevar nu au decat suruburi.

 

Vezi mai Wzzi de ce nu ai cerut mai devreme ajutor ca-l recuperai sigur si faceai si cheie.

dcsan.. drept sa spun eu m-am procopsit cu el asa "belit' si s-a blocat de tot la un moment dat, asta fiindca nu mi-a dat prin cap sa il gresez... mea culpa aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...