Sari la conținut

Mi-am luat Nipruuuuuuuuuuuuuuuu!


mishu_canishu
 Share

Postări Recomandate

Felicitari Mishule si ...sa fie intr-un ceas cu cuc ! :P

 

 

Cu o singura precizare...e de preferat sa faci modificarile iarna ca in primavara sa o ai gata...nimic nu e mai naspa decat sa stai vara cu mobra bucati si sa te uiti la altii cum se dau... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fa si tu niste schite cu ce vrei sa modifici si cum

      prezintale aici pe forum sa le putem comenta:))))))) :blink:

Nu va customiza prea mult, ii voi da seaua mea de pe nipru si poate facem si ghidon mai larg. NU ete bani pentru customizari. Cu putin noroc poate-i aruncam si un rezervor de Ij si ajunge la stadiul de super custom romanesc, nu????? :P B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc la toti!!!!!!!!!!! :blink:

:P

Tie Klaus iti revine sarcina de a desena si conduce lucrarea de choper-ire, care se va face la mine la servici unde am de toate: sudura de toate felurile (argon, triodina, electric, autogen), strung, freza, raboteza si mesteri care mai de care (cine stie cunoaste: au construit in aproape in intregime cea mai moderna moara de grau din Romania, de la zero, adica de la structura metalica a halei, la zidarie, la pinioane, falturi, reductoare, si multe, multe alte piese, imbinari si angrenaje).

 

Mana de munca nu ma costa nimic (numai sa fac cinste), imi cumpar materiale (de genul electrozi si altele) si sefu* ma va lasa sa-mi fac de cap in curte!!!!!

 

Materialele nu ma costa nimic!!!!!!! Klaus stie de ce!!!!!!!!!!!!!!! :nono: Si ce var tare am!!!!!!!!!!!

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klaus Posted on Dec 22 2004, 12:02 PM

  Canisule.. daca dai 1.500.000 facem schimb si de rezervoare

 

Bahhh!!! La banii astia vreau si ghidonul tauuuuuuuuuuuuuu!!!!!

 

robybiker Posted on Dec 21 2004, 11:11 PM

  fa si tu niste schite cu ce vrei sa modifici si cum

prezintale aici pe forum sa le putem comenta:)))))))

 

Nu am inca niste schite, dar stiu ce vreau: roata de masina spitata, frana pe disc in fata (deja o am) :blink: , eventual un cadru facut de la zero (Klaus stie!!! :P ), tobe confectionate din TITAN sau inox (am posibilitatea sa le fac moca, sau cel putin materialul), juguri late si f groase, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bahhh!!! La banii astia vreau si ghidonul tauuuuuuuuuuuuuu!!!!!

Nu am inca niste schite, dar stiu ce vreau: roata de masina spitata, frana pe disc in fata (deja o am) :blink: , eventual un cadru facut de la zero (Klaus stie!!! :P ), tobe confectionate din TITAN sau inox (am posibilitatea sa le fac moca, sau cel putin materialul), juguri late si f groase, etc.

Ete ba s-a scrantit japonezarii. De cand vrei ma tu cadru facut de la 0. Oricum peste cateva saptamani te plictisesti si nu o vei mai modifica. Am deja vreo 4 proiecte de nipruri, unele mai psihopate, altele mai pentru Romania, vino sa-ti alegi. Oricum acum dedsenez la alt cadru (toate rigide), dar nu prea arata a veni din secolul asta.

 

Ce-ti mai trebuie ghidonul meu daca tot vrei sa faci un chopper tare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi sa-l faci pana la primavara, ca vin in Pitesti sa beu o bere cu chopperistii!!

Vi sa bei o bere cu chopperistii din Pitesti??? OAUUUU!! o sa ai o surpriza cand o sa vezi cat de multi suntem. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lupalb Posted on Dec 23 2004, 05:00 PM

  QUOTE (Klaus @ Dec 23 2004, 10:27 AM)

Vi sa bei o bere cu chopperistii din Pitesti??? OAUUUU!! o sa ai o surpriza cand o sa vezi cat de multi suntem.

 

 

câţi 3?  hai poate 4 cu mine   

 

Suntem multiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem multiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chiar mă enervezi şi vrei să-i număr pe degete?

Eu îi număram la o analiză geo-politică împreună cu Klaus în Dark şi nu prea ieşeau mulţi la număr,dasta eram cam ofticaţi

hai să nu mai polemizăm pe tema asta că după aia cred băieţii că nu sunt chopperişti în Piteşti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

grex Posted on Dec 27 2004, 03:07 PM

  misule imi trebuie si mie cineva sa-mi faca jugurile, se aranjeaza?dau o bere 

 

Ti-am raspuns pe privat :blink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...