Sari la conținut

De Vanzare


red_snake
 Share

Postări Recomandate

Nu vreau sa ma bag in afacerea ta dar eu am dat o din asta gratis ca sa zic asa ... posibil sa mai faco rost si de altele, pt inceput am avut 2, una am dat-o si alta am pastrat-o pt mine, dak o fi sa mai fac rost mai mult de 30-40 de roni nu ma gandec sa cer si u vii cu ... :)

si o sa spui ca da mah dar a mea e facut, caitonata ... daca e facuta dupa gustul fiecaruia ... asa mai vb o dai cum e ea de armata si si-o face omu cum vrea , rosie, roz, cu briz-brizuri si toate cele :scratch:

post-18053-1189233865_thumb.jpg

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa ma bag in afacerea ta dar eu am dat o din asta gratis ca sa zic asa ... posibil sa mai faco rost si de altele, pt inceput am avut 2, una am dat-o si alta am pastrat-o pt mine, dak o fi sa mai fac rost mai mult de 30-40 de roni nu ma gandec sa cer si u vii cu ... :)

si o sa spui ca da mah dar a mea e facut, caitonata ... daca e facuta dupa gustul fiecaruia ... asa mai vb o dai cum e ea de armata si si-o face omu cum vrea , rosie, roz, cu briz-brizuri si toate cele :D

 

Mvai daca faci rost de asemenea casca cumpar si eu una.Doar trebuie sa ma contactezi cumva fie messenger fie aicea prin PM.Platesc si taxe curier etc. Multzam

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa ma bag in afacerea ta dar eu am dat o din asta gratis ca sa zic asa ... posibil sa mai faco rost si de altele, pt inceput am avut 2, una am dat-o si alta am pastrat-o pt mine, dak o fi sa mai fac rost mai mult de 30-40 de roni nu ma gandec sa cer si u vii cu ... :)

si o sa spui ca da mah dar a mea e facut, caitonata ... daca e facuta dupa gustul fiecaruia ... asa mai vb o dai cum e ea de armata si si-o face omu cum vrea , rosie, roz, cu briz-brizuri si toate cele :)

La banii astia vreau si eu una, cum faci rost zici si platesc imediat si casca si taxele postale.

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Eu nu inteleg o chestie, voi purtati castile astea cand mergeti cu motorul?

da! ca sa dea mai sanatos cu capul de asfalt! :friends: :laugh: , acu' asta e! "unde nu-i cap, vai de bostan!" :laugh: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg o chestie, voi purtati castile astea cand mergeti cu motorul?

depinde, am mers si cu motorul cu casca aia doar o data si nu mi-a mai trebuit, nu ca s-ar fi intamplat ceva nasol dar mi-am dat seama de ce "protectie" ofere in caz de vre-o "bucurie", nu mai zis ca era sa imi zboare de vreo 4 ori din cap in parbrizul celui din spate :friends: ... acum merg numa cu full pe motor si pe asta o tin pt scuter sau eventualele parade pe viitor, pe scuter e foarte sexy :laugh:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce puenti intrebari cum ar fi "voi purtati castile astea cand mergeti cu motorul?"Inteleg k trotineta e la moda da totusi...este democratie fiecare are libera exprimare.No Comment

Raspunsul la intrebarea "voi purtati castile astea cand mergeti cu motorul?" Da port si se poarta asa ceva cand merg/se merge cu motorul.Poate nu sunt asa (cuvant urat) sa ma arunc in cap cand vad o gaura de canal crezand k ii o tinta.

Si eu am de gand sa port casca asta la parade evenimente sau cand ma taie capu.Stiu k nu imi confera protectie dar daca stam sa o luam asa.

Editat de Black Wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg altceva, cum porti tu casca asta cand mergi cu motorul daca nu ai permis? :laugh:

Poate ca pasager. :friends:

simsoneta intra in categoria mopedelor, (are pana in 50cnc, viteza constructiva ce nu depaseste 45, ci caracteristici de bicicleta :laugh: )... Are nevoie de o adeverinta de apsolvire a cursurilor de pregatire teoretica si gata! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simsoneta intra in categoria mopedelor, (are pana in 50cnc, viteza constructiva ce nu depaseste 45, ci caracteristici de bicicleta :laugh: )... Are nevoie de o adeverinta de apsolvire a cursurilor de pregatire teoretica si gata! :laugh:

Corect, dar ... am vazut un nr. de inmatriculare...

Numar = autovehicul = permis. Mopedele nu se inmatriculeaza!

Oricum, in privinta protectiei la astfel de casti de armata: au fost facute sa protejeze de gloante. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simsoneta intra in categoria mopedelor, (are pana in 50cnc, viteza constructiva ce nu depaseste 45, ci caracteristici de bicicleta :laugh: )... Are nevoie de o adeverinta de apsolvire a cursurilor de pregatire teoretica si gata! :wink:

Asa este; :wave: :laugh: :friends: CORECT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu iti da nr. de autovehicul (AR 90 BCW)!

probabil e imatriculata in categoria motociclu! :friends: ... atunci... mda are numere, necesita permis de conducere (eventual A1).. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor numarul AR-90-BCW il am dinainte sa apara numerele galbene.

clar......iti trebuie permis :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu decizi tu cand cazi ca sa sti daca dai sau nu cu scafarlia de asfalt, nu-ti doresc asa ceva Doamne Fereste, dar fi mai constient si realist , daca cazi si dai cu capul de asfalt si la 20 km/h (scuter, nu mai zic ca un scuter atinge cel putin 45km/h) esti pa !

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti zic eu ca nu esti pa daca era pa atunci si eu eram gata cand am cazut cu piaggio aveam 50km/h si o casca de razboi numai ca era din fibra nu mai vreau sa imi aduc aminte ca eu eram contra castilor dar m-am cumintit :friends: dupa ce am cazut m-am lovit la maxilar. :laugh: asfalt uscat

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nenea eu nu m-am luat casca ca sa fac atletism si sa dau cu capul de zid.Eu am zis ca am cazut la (50km/h) si n-am nimic pentru ca e buna de fibra si cat de cat te protejaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...