Sari la conținut

My Warrior


AK_Raptor
 Share

Postări Recomandate

Pai suna cam asha. . .

 

http://photos.imageevent.com/aquakeeper/audio77/DSCN0178.rm

 

Dar am modificat toba originala. . am pus o toba Borla XSPro inauntru plus un tip cu amortizor . . cica. . amortizeaza pe draq. . ca imi tiuie urechile dupa o forja mai prelungita. .

 

Pozele de mai sus arata unul din cele mai misto Warrior customizate vreodata. Dar look-ul e "clean". Uitati-va ce a putut face un korean dintr-un Warrior. . . . .

post-49-1104376676_thumb.jpg

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

renegade, pai priza asta de aer si toba (cum am descris pe pagina 4). Si mi-am comandat filtru K&N.

 

kelule, se mai taia motorul si inainte de mod. toba, dar numai daca imediat dupa o "forja" o lasam la "ralanti" si ii mai deschideam odata gazul, abrupt. Dar cred ca e normal, computerul nu avea timp sa regleze injectia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Pai suna cam asha. . .

 

http://photos.imageevent.com/aquakeeper/audio77/DSCN0178.rm

 

Dar am modificat toba originala. . am pus o toba Borla XSPro inauntru plus un tip cu amortizor . . cica. . amortizeaza pe draq. . ca imi tiuie urechile dupa o forja mai prelungita. .

 

Pozele de mai sus arata unul din cele mai misto Warrior customizate vreodata. Dar look-ul e "clean". Uitati-va ce a putut face un korean dintr-un Warrior. . . . .

Da cu ce sa deschid fisierul sa aud si eu bestia vorbind :moto: By the way, e superba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...