Sari la conținut

plimbarica mititica


sorin
 Share

Postări Recomandate

bai pitic....ai stricat topicu lu sorinake.... B),daca era si el baiat cuminte si nu se dadea la sefii lui il luam cu noi, dar independenta se plateste, sint sigur ca si el are de pus poze cel putin la fel de frumoase.... :nono:

 

frig, putin soare , dar atmosfera au facut-o motoarele turate....am tras si eu putin de zx10 care este PREA TARE nu foarte tare, banditu pe care am mers este perfect pana pe la 130 unde te cam ia vantu ( asta ptr ca nu are pambriz extra montat, sigur asta rezolva problema unor 30 kmh in plus) :blink:

 

pacat ca se intuneca la 17 si apare pojghita pe asfalt care te pune jos cand nu te astepti si a trbuit sa le garam mai devreme decat am fi vrut noi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prima oara cind meerg pe autostrada asta noua si nu ma asteptam sa fie asa buna.

Gata!? Nu mai sunt semnele alea care interzic accesul carutzelor si motocicletelor?

 

Faina iesire ati facut! :P Si eu am vrut sa-i dau azi o cheie dar mi-a fost lene sa-i montez bateria. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah ce tari sunt pozele. De ce nu pui si filmele mai Sabin? :P tare mult as vrea sa le vad chiar si asa cu zoom B) cum nu mai tu stii sa filmezi...!!!! Ma bucur ca v-a placut ZX10-ele. Sper ca dupa ce ii pun amortizor de ghidon sa ne poate oferii mai multe. Ar fii fost perfect daca ar fii avut amortizorul. :blink: in sfarsit nu exista motocicleta perfecta insa pe parte de motor este intr-adevar exceptionala. Coxane, explica-ne te rog frumos de ce nu a fost foarte tare si a fost doar prea tare? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto rau  :P  plimbarea. E prima oara cind meerg pe autostrada asta noua si nu ma asteptam sa fie asa buna. Am dat si o tura cu zx10...n-am cuvite!

Ce Craciun frumos ne-am facut. Nefericitii au stat acasa si s-au indopat cu carnati si sarmale :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...brasov

vazind poza asta din brasov mi sa facut un dor de brasov...am neamuri prin racadau poate la anul ne vedem....vin sal vad si pe basty

na uitati ca si eu am dat o tura de craciun pe la plaja din barcelona:)))))))

va salut

post-13-1104245304_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...