Sari la conținut

Accident La Dej - Jud.Cluj - 16.09.2007


tantkd
 Share

Postări Recomandate

Astazi 16 septembrie a avut accident un prieten cu motocicleta,care din pacate a murit.

Din cate am auzit o conserva(dacia) de pe marginea drumului nu s-a asigurat si a vrut sa intoarca si i-a taiat calea motociclistului.

Motociclistul mai era cu o fata in spate care si-a rup un picior si bazinul si este la spital in Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... not again...

 

S-a ajuns sa nu fie saptamana in care sa nu fie un accident fatal...

 

D-zeu sa-l odihneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag cricu' in ea de viata si de conservari idiotzi si de motociclisti care dau blana la motoare :) m-am saturat sa aud numai din astea :lol:

de unde stii ma ca a dat blana?erai acolo?

 

--- Mesaj completat în 16 Sep 2007 14:28 -------------

... not again...

 

S-a ajuns sa nu fie saptamana in care sa nu fie un accident fatal...

 

D-zeu sa-l odihneasca.

a ajuns sa fie ziua si accidentul.tb sa mergem in oras cu motorul mai incet decat merg tampitii aia de la curierat cu scuterele.am vazut niste cazuri la curierii aia de m-am crucit.is sinucigasi,nu merg decat dupa regula lor.atentie la conserve si la scuteristi.la fel si la autobuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde stii ma ca a dat blana?erai acolo?

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Sep 2007 14:28 -------------</small><br/>

a ajuns sa fie ziua si accidentul.tb sa mergem in oras cu motorul mai incet decat merg tampitii aia de la curierat cu scuterele.am vazut niste cazuri la curierii aia de m-am crucit.is sinucigasi,nu merg decat dupa regula lor.atentie la conserve si la scuteristi.la fel si la autobuze.

 

 

eu zic sa renuntati la motoare daca tot va plangeti atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze nu am, nu am vrut sa merg la locul accidentului pt ca nu pot sa vad asa ceva.Anul trecut am avut si eu accident si din fericire eu am scapat doar cu splina scoasa si clavicula rupta.

cine a fost acolo mi-a spus ca motociclistul era pe jos si acoperit cu o patura.

Groaznic!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a ajuns sa fie ziua si accidentul.tb sa mergem in oras cu motorul mai incet decat merg tampitii aia de la curierat cu scuterele.am vazut niste cazuri la curierii aia de m-am crucit.is sinucigasi,nu merg decat dupa regula lor.atentie la conserve si la scuteristi.la fel si la autobuze.

 

Vb frumos , si eu sunt curier si m-am simtit jignit la faza asta, nu ii baga pe toti in aceiasi oala...

R.I.P :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rip calaretului si insanatosire grabnica fetei.

 

offtopic: ziua si accidentul? eu cred ca deja e un accident la 3 ore, din care 50% sunt deosebit de grave pt ca esti f expus pe motor. (cica 45 % sunt mortale, conform statisticilor- exista si-un post aici undeva).

 

cred ca noi stim doar o mica parte din numarul total, pt ca suntem totusi o comunitate mica. multi n-au rabdare sa se mai uite la televizor, nu mai vb de net. in plus, f, f multi n-au net in romania.

 

deci, ma intreb daca am putea nota fiecare accident, cati v-ati vinde magarii, pt ca vad ca multi sunteti terorizati de-a dreptul. :)

Editat de AbyssWalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu un prieten la telefon si mi-a spus ca accidentul a avut loc la iesire din loc.Cuzrioara.Motociclistul a lovit o Dacie care ar fi vrut sa intoarca.Partea nasoala este ca motociclistul era in nu purta echipament iar casca i-a sarit din cap in momentul impactului .Avea in jur de 30 de ani si lucra la unitatea militara 1265 din Dej. :) :lol: ;) RIP :) :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog frumos nu transformati si acest thread intr-un de 39 DE PAGINI, dupa cum am observat ca va este obieciul. asta ca si off-topic si nota.

 

 

:lol: ;) :) :D R.I.P. pt. rider :D :hug: ;)

 

:) Si insanatosire totala pasagerei ! :D

 

P.S.:Cine stie detaliile sa ne scrie ca sa putem invata ceva si din aceasta tragedie.....ca de aceea este froumul nu doar sa bagam la rip-uri .... ca decedatul nu mai poate citi cate rip-uri a primit.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog frumos nu transformati si acest thread intr-un de 39 DE PAGINI, dupa cum am observat ca va este obieciul. asta ca si off-topic si nota.

 

 

:lol: ;) :) :D R.I.P. pt. rider :D :hug: ;)

 

:) Si insanatosire totala pasagerei ! :D

 

P.S.:Cine stie detaliile sa ne scrie ca sa putem invata ceva si din aceasta tragedie.....ca de aceea este froumul nu doar sa bagam la rip-uri .... ca decedatul nu mai poate citi cate rip-uri a primit.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce motocicleta era ...???ce numar de inmatriculare....cum il chema ..??? cine stie mai multe sa posteze :) in rest.... adio fratzioare...casca salviaza vieti la fel si echipamentul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...