Sari la conținut

NE PETRECEM VINERI?


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

La multi ani fratilor si multa minte! Cum nu v-am vazut la culoare de un an abia astept sa vina Vineri :blink: Si pentru ca n-am vandut inca actiunile de la Etrusco :P....Daca sare cineva cu o idee de locatie acceptabila...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie etrusco mi se pare COFETARIE.

Nu are fatza de bar pentru motociclisti.

E mancarea buna ...dar am fost odata si au pus manele. Am iesit ca din pusca.

 

Pe scaunele alea nici o jacka nu poti pune ... sta stramb.

 

Personal nu o sa mai apar pe acolo .. prefer baruri rockiste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P la multi ani si din partea mea si toate cele bune....abia astept sa va vad...am auzit ca ati avut un REV de pomina :blink:

 

hmmm....indiferent ce locatie alegeti....i'm with u....

 

si dk nu v-ati prins cine sunt,,va multumesc pt party-ul de ziua mea :nono:

 

tinem legatura....ca de abia incepe anu....

abia astept primavara B)

 

aa...cum baiazidule??? iti vinzi odorul?? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ angel of hell Te-am ginit care esti, da de ce apari ca membru?Arata-te ca si-asa suntem cam putine.

@baiazid- vecine,ti s-a urat cu binele? Eu as avea destul de multe de spus de Etrusco si totusi ma abtin pt ca nu vreau sa influentez oamenii,dar nu veni cu texte de genul "n-am unde sa-mi pun geaca'' sau au bagat manele pt ca eu am prins chestia asta doar o singura data cand era fff tarziu si nu era Adi.Fa propuneri constructive! E f. usor sa zici hai in alta parte, dar zi unde?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@angel of hell: da mai .. m-am prins si io.. chiar asa: de ce apari ca membru?

PS: Sa nu o vinzi ca ai motor frumos si bun

 

@ninja-skija: nu vin cu propuneri momentan dar la etrusco nu mai vin ca nu imi place mie (parere pur personala). Eu oricum bantui prin Hanu' sau Corint.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha...deja ma simt intre prieteni :blink: ca intotdeauna de altfel...

 

 

si despre faza cu membra :nono: habar nu am....

 

cat despre motor nu-l dau stati fara grija...fac ceva bun si constructiv cu el si pt el :P trust me :huh:

 

hai pe curand...

 

aaa si stabiliti si voi mai repede locatia pt weekend sa ne vedem si noi pe anu' asta..ca maine e vineri

si trebuie sa B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz de emergency, maine ne vedem tot acolo ca e deschis, surse sigure :blink: , sau gasiti alternativa din timp si dati pe net.Noi oricum suntem brigada si umplem locul unde mergem, deci sa avem unde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati luat mare tzeapa cu etrusco :blink:. Mai ales ca nu ati fost cu motoarele.

Io eram in Corint si sorbeam o bere linistit.

Ma gasiti si diseara pe la 19:00 in Corint (o sa vedeti 'onda in fata).

Sunteti bineveniti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva zicea ceva de Baza Militara. :wave:

...cunostintza comuna - omul din familie...eu am fost la inaugurare...bere gratis...de calitate(berea) ... eu shofam, asha ca o dadu-i pe Cuba Libre (fara alcool)...canapele luuuuungi, mese joase...gratii la cusca... bar aprovizionat si foarte comercial... MUSIC&SOUND nu mai spun ... fu fain... :moron: shi claie in gramada observa-i o duduie care era tare bine (supervaizar-superkaizar ceva) , in piele si altele....shi nishte guerilla bitches... U know what I mean, don't U?

 

 

 

p.s. Nu ne comparam gusturile...dar este un local MOTO... AI UNDE-TI TRAGE MOTORUL, CINEVA CARE ARE GRIJA DE EL... SPER SA NE VEDEM ACOLO :huh: :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: Baza Militara, dupa parerea mea, RULZZZ! Preturi prietenoase, decor super, loc grupa mare, muzika super, locatie vis-a-vis de metrou' Tineretului! Patron incantat (cum s-ar putea altfel...) daca am incepe sa ne strangem acolo. Vineri am fost mai multzi acolo asa ca ii invit si pe ei sa-si dea cu parerea in oameni.... Editat de Don Leoncio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron: Baza Militara, dupa parerea mea, RULZZZ! Preturi prietenoase, decor super, loc grupa mare, muzika super! Patron incantat (cum s-ar putea altfel...) daca am incepe sa ne strangem acolo. Vineri am fost mai multzi acolo asa ca ii invit si pe ei sa-si dea cu parerea in oameni....

Cu suzele de rigoare, ca ma cam bag aiurea, da'... sa zica va rog, cineva si pt mine, UNDE anume e localul asta, daca "si poti"? :wave:

Danke!

:huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...